Nova Santa Fe - zkusenosti cerstveho majitele

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Marty, nejsi nahodou ze Slanyho?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tu zlatou (kremovou) Santu jsem videl a moc se mi libila... Jela proti me... takze jsem ji jen zahlid :oops:
Uživatelský avatar
Marty
*
Příspěvky: 34
Registrován: 29 kvě 2006, 15:24
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od Marty »

Hardcam píše:Marty, nejsi nahodou ze Slanyho?
Máš dobrý odhad. Trefa :idea:
Už brzy Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D Paris AT
Santa Fe 2006, 2,2 CRDi VGT Dynamic, Manual, Blue Onyx
senzor
*
Příspěvky: 12
Registrován: 20 čer 2006, 21:01

Tak sa k Vám pridávam.

Příspěvek od senzor »

Je strieborný a čakal som na neho 3 mesiace. Absolvoval som na ňom prvých 200 km .Je to ten veľmi tichý diesel .Spotreba 8,8 l ,ale urobilo to mesto v závere .Zatial som nadšený :lol:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

marty: takze stojis u Billy...to se neda prehlidnout...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

Dnes jsem našel tento test a tak by mě zajímal váš názor-majitelů tohoto, dle mého názoru vyjímečného vozu. Na tomto foru jsem již četl mnoho ale zde mi připadá, že se aktérům testu něco občas nelíbí.
zde: http://www.4men.cz/testy/hyundai-santa- ... ml?id=1091
Jinak dejte k dobru, máte-li nějaké fotky ze srazu Santíků na Šumavě.
"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Uživatelský avatar
dream23
*
Příspěvky: 66
Registrován: 23 kvě 2006, 09:10
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dream23 »

Radek Odl píše:Dnes jsem našel tento test a tak by mě zajímal váš názor-majitelů tohoto, dle mého názoru vyjímečného vozu. Na tomto foru jsem již četl mnoho ale zde mi připadá, že se aktérům testu něco občas nelíbí.
zde: http://www.4men.cz/testy/hyundai-santa- ... ml?id=1091
Jinak dejte k dobru, máte-li nějaké fotky ze srazu Santíků na Šumavě.
já můžu jenom doporučit ... mám 2.2 CRDi v dynamiku a super, dnes si jedu dat zatmavit zadni skla, a ve stredu namontuji bocni stupacky... pak sem hodim foto. Jinak to klepání napravo už zmizelo... takže naprostá spokojenost...
PS i ten béžovej interiér se zatím nešpiní :lol:
neon
**
Příspěvky: 170
Registrován: 13 úno 2006, 16:19
Bydliště: morava

TO Santa NEW

Příspěvek od neon »

Mám na Tebe dotaz ohledně navigace - co říkáš na nuvi 300 Garmin potřebuji hlavně čr - je to dobrá navigace co do ulic a čísel i menších obcí,měst ??? Poslali mě TomTom 910 a hned jsem ji vrátil,to je mohutné,neskladné a samá chvála a já jsem nenašel ulici v 35 tis.městě. Doporuč mi něco - dík
Naposledy upravil(a) neon dne 21 črc 2006, 21:31, celkem upraveno 1 x.
karl.fon
*
Příspěvky: 37
Registrován: 30 črc 2006, 11:08

Příspěvek od karl.fon »

Pište více o vašich zkušenostech s novou santou. :lol:
JARDA11
*
Příspěvky: 21
Registrován: 02 srp 2006, 22:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od JARDA11 »

Ahoj všichni příznivci Santy,
tak do tří týdnů budu novým majitelem tohoto parádního vozu. Bude to 2.2 CRDi AT Elegance a už se nemůžu dočkat. Nikdy bych nevěřil, že si koupím auto made in Korea, doposud jsem jezdil ve všem možným od VW group (Octavia I i II, Alhambra, Golf...). Ale po několika zkušebních jízdách jsem změnil názor. Kultivovanost tohoto dieselu mohou chrochtací PDčka jen závidět. To ticho v autě mě fakt ohromilo. Automat je samozřejmě v porovnání s manuálem trochu rozvážnější, ale k tomuto typu auta mě vyloženě sedí. A výbava, záruka a ta cena :) , to je prostě super. Uvidíme, brzo snad podám první podrobnější osobní zkušenosti.
Tak zatím.
neon
**
Příspěvky: 170
Registrován: 13 úno 2006, 16:19
Bydliště: morava

Příspěvek od neon »

JARDA11 píše:Ahoj všichni příznivci Santy,
tak do tří týdnů budu novým majitelem tohoto parádního vozu. Bude to 2.2 CRDi AT Elegance a už se nemůžu dočkat. Nikdy bych nevěřil, že si koupím auto made in Korea, doposud jsem jezdil ve všem možným od VW group (Octavia I i II, Alhambra, Golf...). Ale po několika zkušebních jízdách jsem změnil názor. Kultivovanost tohoto dieselu mohou chrochtací PDčka jen závidět. To ticho v autě mě fakt ohromilo. Automat je samozřejmě v porovnání s manuálem trochu rozvážnější, ale k tomuto typu auta mě vyloženě sedí. A výbava, záruka a ta cena :) , to je prostě super. Uvidíme, brzo snad podám první podrobnější osobní zkušenosti.
Tak zatím.
Já ti přeji hodně štěstí a věřím,že budeš úplně spokojen s vozem v AT i tichosti motoru dnes jsou tyto SUV na stejné úrovní jako BMW či MB a další a za přijatelnou cenu. Tak napiš potom zkušenosti a pozor na BODY !!!!!!
Uživatelský avatar
dream23
*
Příspěvky: 66
Registrován: 23 kvě 2006, 09:10
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dream23 »

neon píše:....... dnes jsou tyto SUV na stejné úrovní jako BMW či MB a další a za přijatelnou cenu. Tak napiš potom zkušenosti a pozor na BODY !!!!!!
no řekl bych spíš, že poměr cena:výkon je minimálně stejný spíš lepší než u vozů MB a BMW. Santa je santa, ale když se projedeš v touaregu je to trochu o něčem jiným. Ale stále trvám na tom že poměr cena:výkon (do výkonu počítám užitnou hodnotu, vzhled atp.) je lepší u Santy :lol:
neon
**
Příspěvky: 170
Registrován: 13 úno 2006, 16:19
Bydliště: morava

to dream

Příspěvek od neon »

Tak vysvětli mi u toho WW co je lepšího /ale bez urážky/ podívej se na tu cenu pod 1,5 mil.nejdeš to máš pomalu dvě SF a pokud se týka motorů hlučné a ty 8mi válce se nedají dnes živit,jinak si myslím , že i vzhled je u SF lepší tam to je taková krabice - SF má dosti společného když je postavíš vedle sebe /kopie světel atd../ s tím rozdílem,že je více kulatější a na oči.
senzor
*
Příspěvky: 12
Registrován: 20 čer 2006, 21:01

VW versus Hyundai

Příspěvek od senzor »

Do troch mesiacov bude mať kolega Tuareg potom skúsim dať odpoveď či cena VW je hodná rozdielu medzi Santou . Zatiaľ keďže som prešiel z Passatu 1.9 TDI na Santa Fe 2,2 ,kultúrou chodu a spotrebou ma Hyundai stále ohuruje.
Korba
Příspěvky: 1
Registrován: 10 srp 2006, 17:40
Kontaktovat uživatele:

Taky budu majitelem Santy

Příspěvek od Korba »

Ahoj. Od června mám objednanou Santu 2.7 V6 Elegance 4x4 ve zlaté barvě.
Přečet a viděl jsem o ní snad všechno, tak doufám že budu nadšenej jako vy štastní majitelé.
Koupil jste si na ní někdo chromovanou masku a mřížku chladiče. Vypadá dobře??
Od 1.srpna je nový ceník a v něm Integrovaný navigační systém s Cd, DVD, MP3, dotykovým displejem a Bluetooth. Máte to někdo??


Dík a s pozdrvem budoucí Sanťák
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“