Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Borek »

Kolik mělo mít podle pána "údajně" najeto?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Hujer »

Jezis to ted presne nevim,mam dojem ze 115000km.Jinak to podle me stalo nekde delsi dobu v bazaru nebo tak neco!zespoda bylo dost orezle!Tak neni ani ma sonata po 15 letech!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Lektromar
*
Příspěvky: 59
Registrován: 22 bře 2011, 21:46

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Lektromar »

jojo 115 000:)
Tak když někdo bude mit zajem tak hlavně nebrat zdalky luxus zblizka šrot:D
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Stanley »

S tvým přístupem budeš vybírat auto ještě pěkných pár let. Doporučil bych ti koupit od někoho tady z fóra, není to stopa do neznáma.... nebo od nějaké kundy.. ta tomu nedává a pečuje o to.
barbora
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2011, 11:38

kupujem coupe

Příspěvek od barbora »

caute,
chcem kupit starsie ojazdene kupecko....uz som rozhodnuta pre 1,6....uplne staci plus koli poistke. nie su vsak pirliz rozsirene, len malo v bazraroch. hodili by sa mi zakladne rady na co si u tychto aut davat pozor...popripade ak by chcel niekto predat bolo by to idealne :)
barbora
barbora
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2011, 11:38

Re: kupujem coupe

Příspěvek od barbora »

je pravda ye 1,6 yerie viac ako 2???
Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: kupujem coupe

Příspěvek od M.4.K »

barbora píše:caute,
chcem kupit starsie ojazdene kupecko....uz som rozhodnuta pre 1,6....uplne staci plus koli poistke. nie su vsak pirliz rozsirene, len malo v bazraroch. hodili by sa mi zakladne rady na co si u tychto aut davat pozor...popripade ak by chcel niekto predat bolo by to idealne :)
barbora
Ja tedy nechci bejt nejak neprijemnej nebo tak :) ale reseny je to tady nekolikrat staci si procist forum ...a nez se to presune nebo co s tim moderator udela tak ti napisi aspon toto:).Co se tyka co zere vic tak 1.6 zere vic oleje coz je pri vykonu co podava pochopitelny:)..Pokud si mela na mysli spotrebu tak do mesta ta 1.6 bude mit urcite spotrebu nizsi, pokud budes jezdit spis mimo mesto sahnul bych po 2.0.Osobne jsem stal pred timto problemem stejne,ale sahnul jsem po 2litru.Tod muj nazor:)
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
barbora
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2011, 11:38

Re: kupujem coupe

Příspěvek od barbora »

nj...precitala som asi vsetky diskusie....beriem ten 1,6 uz som sa rozhodla, teraz by mi prisiel vhod nejaky fajnovy predajca, lebo maly vyber v bazaroch....hladam dalej
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Bolo »

Hodně štěstí při koupi nebouraného auta bez koroze zadních lemu a prahů:mrgreen:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: kupujem coupe

Příspěvek od black_sheep »

Bolo píše:Hodně štěstí při koupi nebouraného auta bez koroze zadních lemu a prahů :mrgreen:
tak to já se přidávám. takové jsou dnes na prodej? :lol: důkladná prohlídka není od věci.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Bolo »

Neodpustím si jedno OT, už teď je problém koupit coupé GK, které by nebylo nabourané a mělo najeto pod 120tisíc a to není ten model zas tak starý :shock: Je to prostě v p.... Takže tak...
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: kupujem coupe

Příspěvek od black_sheep »

proto jsem do GK nechtěl jít - navíc to není od RD takovej skok zase, maximálně tak V6 :) na druhou stranu si myslím, že 2005 a novější budou pěkný. neboj, teď jich je málo ale voni to sem natahaj :-) modrá 2005, s V6.. to už by stálo možná za to, ale dokud udržuju pěkné RD tak nemám důvod měnit.. :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: kupujem coupe

Příspěvek od M.4.K »

barbora píše:nj...precitala som asi vsetky diskusie....beriem ten 1,6 uz som sa rozhodla, teraz by mi prisiel vhod nejaky fajnovy predajca, lebo maly vyber v bazaroch....hladam dalej
Tak ja jsem treba vybiral pul roku neli dele.:) Ale mel jsem to stesti ze jsem narazil na ferovyho prodejce ze mirpie?:D:):) Urcite ti preju hodne stesti at najdes, je to pekne tezky ja jsem to absolovoval nedavno.Kdyztak naprava, lemy,prahy,at to nikam netahne ,at to neklepe, mrkni na podvozek heslti to neni ze dvou aut.A pak se modli aby ti to vydrzelo:).Takze asi tak bych to ve videl.- kazdopadne to poradne prolez.A pokud uz se ti bude libit vem si sebou nejakyho odbornika kterej se v otm opravdu vyzna aby ti na to mrknul pred koupi.Prece jenom je lepsi dat i kliden 500 kilo aby si zjistila ze je to ok nez aby ti to pak za mesic stalo :)Ale urcite to tady nekde osobne jsem to cetl.:) hledej smudlo :-k
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
barbora
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2011, 11:38

Re: kupujem coupe

Příspěvek od barbora »

no odbornika beriem kazdopadne mam pocit ze ked ma ludia vidia tak si myslia ze som z visne spadla lebo som baba....na druhu stranu je to vyhoda hrat sa na idiota :D :D ....no vidim to tak ze budem aj dlhsie ako pol roka pozerat ale aspon sa z neho potom budem viac tesit....ale uz teraz viem kam budeme spolu chodit a ako sa nam bude spolu pekne zit :)
dik za radu s tym podvozkom, to by som asi vynechala ako sa poznam....
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Engineer »

Pozeraj bazáre, inzeráty a ak sa nejaký páči treba hodiť link...
špecifikuj rozmedzie ročníkov a koľko si ochotná dať za nejaký kúsok...
PS: Vitaj na fóre.
PS2: Prosím zorientuj sa tu troška a uvidíš že pre Vás nerozhodných čo si chcú kúpiť auto je tu sekcia "Koupe ojeteho vozu."

Ďakujem za pochopenie, presúvam!!!
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“