Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Lektromar
*
Příspěvky: 59
Registrován: 22 bře 2011, 21:46

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Lektromar »

nechci se nechat napalit a nebo koupit nějakej šrot a take mam nějakou finanční hranici mit 200 000 tak už davnou auto mam :roll:
Reklama
 

juraj54
Příspěvky: 4
Registrován: 20 dub 2011, 17:10

Re: kupujem coupe

Příspěvek od juraj54 »

Ak by si mala záujem predám Ti môjho nového Genesisa. :D
Má iba 1300 km. Vyzerá trochu lepšie ako staré Coupé ale to je asi všetko.
Tak ako som sa na neho tešil keď som si ho objednával /v naivnej predstave, že novšie musí byť predsa lepšie ako to predošlé/ sa budem tešiť keď sa ho zbavím. :|
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Engineer »

juraj54: Si robíš teraz srandu však? :mrgreen:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
juraj54
Příspěvky: 4
Registrován: 20 dub 2011, 17:10

Re: kupujem coupe

Příspěvek od juraj54 »

Vôbec nie, som z toho auta maximálne rozladený.Mal som predošlý posledný model Coupé a musím povedať, že to auto bolo v mnohých ukazovateľoch lepšie. Je tam mnoho takých detailov, ktoré ma nasierajú akonáhle si do toho auta sadnem, ale najviac, čo neviem rozchodiť je motor, spojka a prevodovka. Mám to dvojlitrové turbo a do troch tisíc to vôbec nič nejde, spojka totálne necitlivá a najhoršia je asi prevodovka. Má chod ako na starom trambuse :evil: , dvojka niekedy nejde zaradiť a pri preraďovaní cítim pomaly každý zub v prevodovke. Takže pravdupovediac, som z toho auta sklamaný. A je tam kopa ďaľších takých nepodarených "vylepšení", ktoré mi berú radosť z nového auta. Tu je zoznam slabých miest /ako informácia pre potenciálnych kupcov/ : slabý ťah motora v spodných otáčkach, necitlivá spojka, príliš nakrátko odstupňovaná prevodovka s nepodarenými synchrónmi, vysoká spotreba /oproti predošlému dvojlitru min. o dva litre viac/, brzdy síce dobré ale s nepríjemne ostrým okamžitým účinkom, slabé predné svetlá, vysoký posed /nepripadá mi to vôbec ako kupé/ a vidíte si pritom na prednú kapotu, ktorá nepríjemne vibruje, nedobre čitateľný informačný display,sedadlo vodiča je iba pre krpatých /nedá sa dostatočne posunúť dozadu/,absencia aspoň nejakých odkladacích miest, zadný kufor síce veľký ale cez tak malé zadné dvere tam aj tak nič nedáte, už od začiatku hrkotajúce sedadlo vodiča, nastupovanie dozadu cez sedadlo vodiča iba cez elektrické ovládanie /a to trvá neskutočne dlho/, ovládanie rádia na volante nemá funkciu okamžitého stíšenia keď chcete telefonovať. Takže zatiaľ asi toľko. Je tam tých nepodarených drobností ešte viac, ale nebudem to tu do detailov rozpisovať. Pekný obal to áno ale toť asi vše.Ak by som sa mal rozhodnúť znova, tak určite nie. Proste cítim, že tomuto auto chýba charizma ako predošlému coupé aj keď je veľmi pekné. :)
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Engineer »

Odkiaľ si? z BA?
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: kupujem coupe

Příspěvek od adam221 »

Engineer> Myslis ze ma to zlte? :)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Engineer »

Tiež ma to napadlo.. preto sa pýtam či je z BA...
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Marek_PD »

Teta z BA tiež hovorila že pred ňou aj za ňou chvilu išiel žlty genesis :mrgreen:
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
juraj54
Příspěvky: 4
Registrován: 20 dub 2011, 17:10

Re: kupujem coupe

Příspěvek od juraj54 »

Kúsok od BA zo Šamorína. Prečo,chceš ho kúpiť :D dám Ti výraznú zľavu :lol:
Nechcem aby si hyundaisti mysleli, že som nejaký fajnový a za každú cenu hľadám, čo na tom aute nie je dobré.
Som tak isto prívrženec hyundaiov ale nakoľko mi prešlo rukami pár desiatok áut rôznych značiek a mám nabehaných cca 2 mil.km tak na určité veci už mám triezvy a racionálny pohľad. O tom aute sa proste nedalo moc dozvedieť, zopár testov bolo na amerických a kanadských weboch ale kým si to človek nevyskúša tak je to hod do prázdna. Riskol som to, objednal si ho, pretože sa nedalo nikde vyskúšať a v podstate som prvý reálny užívateľ genesisa na SK, takže môžem ostatným potenciálnym kupcom povedať to, čo Ti žiadny predajca nepovie. Toto auto proste na bežné užívanie nie je vhodné tak ako predošlé coupé. Viem si ho predstaviť na okruhu po zopár úpravách motora a podvozku. Motor má veľký potenciál, však motor je v podstate ten istý ako je v Mitsubishi Lancer Ralliart a dá sa z neho vydupať pomaly až 400 koní ale tak ako je teraz nastavený nie je to nič moc.
Od auta pomaly za 30 tis. eur by som čakal viac. :cry:
juraj54
Příspěvky: 4
Registrován: 20 dub 2011, 17:10

Re: kupujem coupe

Příspěvek od juraj54 »

Farba môjho genesisa je titanovošedá metalíza :D
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od antek »

StanleyV6 píše:S tvým přístupem budeš vybírat auto ještě pěkných pár let. Doporučil bych ti koupit od někoho tady z fóra, není to stopa do neznáma.... nebo od nějaké kundy.. ta tomu nedává a pečuje o to.
A ten se z něho nakonec opupínkuje
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od black_sheep »

pokud si to auto chceš nechat déle a nebude to jen takovej dříč kterej dojezdíš do /sraček/, stejne do toho budes cpat penize; takže za mě doporučení hlavně dobrej základ.

tj. žádné havárky, pozor na korozi. ostatní vyměníš za běhu :lol: pokud bys měl potkat pěkné auto co splní výše uvedené ale bude mit nějakou tu drobnou závadu jako nefukční ručka, tak neváhej a jdi to do toho :) raději bych vzal auto které má špatné brzdy, který do pár let beztak vyměníš, než opravenou bouračku aktuálně bez závad :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od black_sheep »

jo a zrovna na špatný brzdy a nic moc spojku jsem svoje coupé před lety ukecal za tři dny o 7 tisíc :lol: takže z 1/2 zaplacená oprava.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Stanley »

Není to jedno jestli to bylo bourané či ne? Hlavní je aby ta oprava byla provedena OK na tom autě. Já jsem zase vždycky bral spíš ohled na nižší cenovku s tím, že to dám do kupy a vím na čem jsem. Takhle na oko to může být krásné a bez závad ale jakmile dojedeš domů, tak se to může začít kazit.
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: kupujem coupe

Příspěvek od Bolo »

Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“