spokojenost s i30?

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od FISHkaa »

jj, věřím na "nepovedené kusy", ale také věřím na řidiče "uživatele"... :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Mexican »

lada 71 ono by bolo aj dobre napisat (a pise to sem vela ludi, co je super), ze ked su spokojni/nespokojni kolko maju na tom nalietane. Ja som si pri 15 000km nevedel predstavit spolahlivejsie auto ako Accent. Ale pri120 000 ma zacina trchu nahlodavat myslienka, z menit lozisko, oba reflektory,vsetky kotuce je relativne dost neprijemnosti.To neberiem este pripadnu investiciu minimalne do zadnych tlmicov a cau prednej napravy(som zdavy co povedia na STK)

takze chapem nazory ludi, ktori napisu ze im to auto nesluzi podla ich pdstav. A Ja na fore radsej citam negativne nazory, pretoze tam je sanca spolurace a delby skusenosti. To ze budu vsetci tvrdit "mne to jazdi paradne a prakticky zadarmo" je podvod na zaujemcov, pretoze to vo vsetkych pripadoch nie je pravda
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od FISHkaa »

my co jsme měli škodawerke a prvních 100tis km si tykali s přijímacím technikem, si nyní nějak nemůžeme stěžovat :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od vlado1979 »

mexican: Si jeden z mála na fóre, ktorý má normálne, triezve názory.

V poslednom čase tu prispievať nemá význam, keďže standas a smrťák to tu zaspamovali jedna radosť. Najmä standasova zaslepenosť, priam adolescentnosť (na fóre 2 dni aj s cestou a už majster sveta), hlavne že chváli. 3 tisíc najazdených km. Samozrejme spokojných. Kto by nebol. Hodnota príspevkov rovnajúca sa nule. Nikdy sa nič nedozvieme, iba to, že spokojnosť (tu ho budú "žrať") a aká je škodovka šmejd. Škodovku ani koncern neobhajujem, ale ani hyundai. i30 žiadna modla, iba priemerné auto. Posledné z tých, keď sa značka "podbízela" cenou. Dnes je všetko inak.

Moje, niekedy síce dlhšie príspevky (slováci sú ukecaní, že standas), ale píšem reálne skúsenosti po 70 tisíc km (nie 3, 5 ani 10). Koho to zaujíma ? Zjavne nikoho.
Kto má najazdené na fóre viac ?

Nadšenie opadlo, beriem auto ako nevyhnutnú vec na každý deň, pretože ho potrebujem. Prispieval som vo viacerých témach (najmä spotreba, spokojnosť ...). Keď to niekomu pomohlo pri kúpe i30, som rád. Ak nie, svet ide ďalej.

Už som tu nechcel prispievať, ale posledný príspevok som si neodpustil.

Ďakujem všetkým za trpezlivosť pri čítaní mojich príspevkov a prajem veľa šťastných, spokojných a bezproblémových km nielen s i30, ale s každým autom. i30 stále vlastním a vlastniť ešte pár rokov budem, ale toto fórum uzatváram. Keď sa rozhodne moderátor zmazať moje príspevky, nemám nič proti. Držte sa, pozdravujem. vlado1979.

P.S. Ako som dopadol v servise s búchajúcim podvozkom si nechám pre seba. Tu na to nie je nikto zvedavý.
P.P.S. Heroin neberiem (standas odporúča) a do kostola chodím.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
Uživatelský avatar
karol80
*
Příspěvky: 14
Registrován: 25 pro 2010, 08:57
Bydliště: Košice, Slovak

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od karol80 »

Vlado 1979 - mna to zaujima.
Moja klima- auto mam pol roka, ale asi pozriem ten filter lebo cestou do prace chodim prasnou cestou lebo tam robia dialnicu z kosic na miskolc.
i30CW, 1,4 cvvt, classic plus, 2010, facelift
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od matysekul »

Jenze mas smulu.Jediny Vlado tu ma najeto 70000 a ted je urazen a zhanoben.Ted uz se na foru nic nedozvis,smula :shock:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Skyline »

FISHkaa píše:my co jsme měli škodawerke a prvních 100tis km si tykali s přijímacím technikem, si nyní nějak nemůžeme stěžovat :mrgreen:
Já si zase stěžovat nemohu 3x nový vůz Škoda vždy 1,9tdi a do 150.000km jen na pravidelné servisní prohlídky.

Co se týče klimy tak mám dojem že v OII podává vyšší výkon, ale schválně si to víkendu porovnám s teploměrem.

Mexican: měnit po 120.000km kotouče a nějaké ložisko připadně tlumiče mi nepřijde divné, ty reflektory teda zase jo.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od saldy »

vlado, neopouštěj nás!, přeci nás tu nenecháš se standasem [-o<
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Smrťák »

Prase :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od lada 71 »

Smrťák: Na toto fórum chodím každý den. Vždy se těším, co nového a poučného se tu dozvím. Ať negativního, nebo positivního. Ale vždy by se JAKÝKOLIV příspěvek měl vztahovat k danému tématu a VŽDY by to mělo mít souvislost se značkou vozů :hyu: . Smrťáku, tvé veškeré příspěvky v minulosti, nikdy neměli žádný podtext něčeho odborného a vztahujícího se přímo ke značce :hyu: [-X . Někdo tu je nový a má jen dotazy, ale vždy se to točí kolem :hyu: . Tvé veškeré příspěvky a odpovědi, mají spíš podtext návštěvy z nudy a touhy s někým komunikovat. K tomuto účelu ale můžeš vesele využívat spousty jiných serverů, zaměřených na všeobecný a nicneříkající pokec. Na Streamu si jistě nějaké téma vybereš. Asi nebudu jediný, kdo má stejný názor jako já a nebo taky ne. K tomu se tu každý může vyjádřit. Tak že sem piš a reaguj na odborné a nebo jiné dotazy, vztahující se k vozům :hyu: a nebo se tu na to vyser a své nicneříkající příspěvky si piš NĚKDE JINDE.
P.S.: Vlastnil jsi někdy, nebo vlastníš v současnosti vůz :hyu: , nebo uvažuješ o jeho zakoupení?
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Smrťák »

Vidím prase,tak říkám prase. Uvažuji ,že zakoupím jednou nějaký nový vůz,ale zatím mi stačí co mám. :mrgreen: Ale jinak jsi to přesně vystihl :D/ I 30 by šel,ale dozvěděl jsem se ,že prý po 10 letech shnije a rozpadne se. :lol: Tak teď babo raď :mrgreen:
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od adam221 »

12 rokov mozes chodit reklamovat hrdzu.... Mozno by som este pripocital par rokov + :)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
xxenak
*
Příspěvky: 56
Registrován: 05 dub 2010, 15:33

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od xxenak »

Smrťák píše:Vidím prase,tak říkám prase. Uvažuji ,že zakoupím jednou nějaký nový vůz,ale zatím mi stačí co mám. :mrgreen: Ale jinak jsi to přesně vystihl :D/ I 30 by šel,ale dozvěděl jsem se ,že prý po 10 letech shnije a rozpadne se. :lol: Tak teď babo raď :mrgreen:



Inak veľmi chytrý si ty človiečik. Možno zhnije za 10 rokov ale to bude najskôr známe až v roku 2017.
jan w
*
Příspěvky: 32
Registrován: 08 črc 2009, 11:06
Bydliště: strakonice

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od jan w »

vlado1979 píše:mexican: Si jeden z mála na fóre, ktorý má normálne, triezve názory.

V poslednom čase tu prispievať nemá význam, keďže standas a smrťák to tu zaspamovali jedna radosť. Najmä standasova zaslepenosť, priam adolescentnosť (na fóre 2 dni aj s cestou a už majster sveta), hlavne že chváli. 3 tisíc najazdených km. Samozrejme spokojných. Kto by nebol. Hodnota príspevkov rovnajúca sa nule. Nikdy sa nič nedozvieme, iba to, že spokojnosť (tu ho budú "žrať") a aká je škodovka šmejd. Škodovku ani koncern neobhajujem, ale ani hyundai. i30 žiadna modla, iba priemerné auto. Posledné z tých, keď sa značka "podbízela" cenou. Dnes je všetko inak.

Moje, niekedy síce dlhšie príspevky (slováci sú ukecaní, že standas), ale píšem reálne skúsenosti po 70 tisíc km (nie 3, 5 ani 10). Koho to zaujíma ? Zjavne nikoho.
Kto má najazdené na fóre viac ?

Nadšenie opadlo, beriem auto ako nevyhnutnú vec na každý deň, pretože ho potrebujem. Prispieval som vo viacerých témach (najmä spotreba, spokojnosť ...). Keď to niekomu pomohlo pri kúpe i30, som rád. Ak nie, svet ide ďalej.

Už som tu nechcel prispievať, ale posledný príspevok som si neodpustil.

Ďakujem všetkým za trpezlivosť pri čítaní mojich príspevkov a prajem veľa šťastných, spokojných a bezproblémových km nielen s i30, ale s každým autom. i30 stále vlastním a vlastniť ešte pár rokov budem, ale toto fórum uzatváram. Keď sa rozhodne moderátor zmazať moje príspevky, nemám nič proti. Držte sa, pozdravujem. vlado1979.

P.S. Ako som dopadol v servise s búchajúcim podvozkom si nechám pre seba. Tu na to nie je nikto zvedavý.
P.P.S. Heroin neberiem (standas odporúča) a do kostola chodím.
Vlado ! Zdravím Tě. Já už jsem tak říkajíc rezignoval na tomto foru několikrát, že jsem si řekl ani číst to tam nebudu natož se přihlašovat. Ale doted jsem jen četl a všechny tvé příspěvky byli a budou myslím i nadále přínosem fora. Zpět připadá mi to že máme hodně stejných názorů. Jestliže jsi ročník 1979 já jen tak pro ůplnost jsem 1977 jestli to není timto aspektem a typem středně vydělávajícího člověka?
Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Smrťák »

1977 tak to má někdo do důchodu daleko :mrgreen: Můžu nabídnout zkušenosti se 150000km na lihové směsi :D/ Mimochodem řidičák mám až od 27 let. Dřív jsem auto nepotřeboval. A měl jsem samé fajn káry. š 105,š Favorit 135 LXi, Fiat Punto atd. Samé fajne káry :^o A všechny ožralé :lol: Hyundai to se uvidí jak se to vyvrbí. Na značce auta mi téměř nezáleží. Punto jsem si koupil jen proto ,že každý říkal jaký je to šit . Něco tam je dost forové,ale jinak v pohodě.
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“