spokojenost s i30?

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od standas »

ty si to moc bereš, buď nad věcí ne? Přece nemůžeš brát všechno vážně a osobně, češi jsou zase kurvy :D
vlado1979 píše:mexican: Si jeden z mála na fóre, ktorý má normálne, triezve názory.

V poslednom čase tu prispievať nemá význam, keďže standas a smrťák to tu zaspamovali jedna radosť. Najmä standasova zaslepenosť, priam adolescentnosť (na fóre 2 dni aj s cestou a už majster sveta), hlavne že chváli. 3 tisíc najazdených km. Samozrejme spokojných. Kto by nebol. Hodnota príspevkov rovnajúca sa nule. Nikdy sa nič nedozvieme, iba to, že spokojnosť (tu ho budú "žrať") a aká je škodovka šmejd. Škodovku ani koncern neobhajujem, ale ani hyundai. i30 žiadna modla, iba priemerné auto. Posledné z tých, keď sa značka "podbízela" cenou. Dnes je všetko inak.

Moje, niekedy síce dlhšie príspevky (slováci sú ukecaní, že standas), ale píšem reálne skúsenosti po 70 tisíc km (nie 3, 5 ani 10). Koho to zaujíma ? Zjavne nikoho.
Kto má najazdené na fóre viac ?

Nadšenie opadlo, beriem auto ako nevyhnutnú vec na každý deň, pretože ho potrebujem. Prispieval som vo viacerých témach (najmä spotreba, spokojnosť ...). Keď to niekomu pomohlo pri kúpe i30, som rád. Ak nie, svet ide ďalej.

Už som tu nechcel prispievať, ale posledný príspevok som si neodpustil.

Ďakujem všetkým za trpezlivosť pri čítaní mojich príspevkov a prajem veľa šťastných, spokojných a bezproblémových km nielen s i30, ale s každým autom. i30 stále vlastním a vlastniť ešte pár rokov budem, ale toto fórum uzatváram. Keď sa rozhodne moderátor zmazať moje príspevky, nemám nič proti. Držte sa, pozdravujem. vlado1979.

P.S. Ako som dopadol v servise s búchajúcim podvozkom si nechám pre seba. Tu na to nie je nikto zvedavý.
P.P.S. Heroin neberiem (standas odporúča) a do kostola chodím.
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Reklama
 

Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Smrťák »

Buď hodný. Nebo Trvalý BAN :mrgreen:
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od standas »

no vidíš smrťáku Vlado 1979 ty keci nerozdejchal, dal si ban, šel prodat hnujvykydaj a koupit si škodovku
a potom zřejmě spáchal sebevraždu :shock:
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Smrťák »

Každý si může koupit co chce. Třeba Dacii. Moje požadavky na auto jsou čistě pragmatické
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Ruska.ruleta »

To jsou keci ](*,) , nedá se nic dělat, začínám plnit ignorant.
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Hardcam »

Smrtak: uz i me to prestava bavit. Bud pis k tematu nebo se prestehuj na jine forum. Cas na zotaveni nemas , i tvuj dalsi post muze rozhodnout o tvem dalsim pusobeni zde.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od standas »

Smrtak: nezbývá ti nic jiného než koupit i30 ......nebo ban!
vyber si :D
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od lada 71 »

Nejde ani tak o to, jestli má nebo nemá :hyu: . Jeho veškeré příspěvky jsou absolutně mimo mísu, nejsou k tématu a zasírá to tu nesmyslama. Na jeho nesmysli reagují další a pak když se chceš něco dočíst v historii tématu, taky abys postupně oteríral 3 strányk zpět. Jak se jmenuje tohle téma? "Spokojenost s i30" . A o čem se tu bavíme? O smrťákovi a o jeho absolutním přehodnocení a zvážení bytí či nebytí na tomto fóru. A to je špatně :oops:
Naposledy upravil(a) lada 71 dne 07 srp 2011, 20:10, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Smrťák »

A standas mi pomáhá :mrgreen:
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od standas »

Smrťák píše:A standas mi pomáhá :mrgreen:
:mrgreen:
jako je fakt, že tady se má hodnotit spokojenost i30 a my se tady byvíme o něčem jiným. Chudák vlado1976 to už nerozdejchal.
Zasluhujeme ban a né ledajakej ale min Hyperban.
Já osobně si dávám selfban!
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Cvrček »

Zdarec všem,
snad mohu napsat pár kratičkých postřehů z vlastních zkušeností:
mám týden novou I30-ku, nyní zatím najeto "jen" 480 km, spotřeba dle PP 4,8l (dálnice 50%, město 50%)
a "zatím" všechno OK, jsem nadmíru spokojený a doufám, že tomu bude tak i nadále..

Před tím jsem měl 6 let Octavii 1,8 20V, a tak mohu říct alespoň ten hlavní důvod, proč z Octavie do I30-ky:
SPOTŘEBA A CENA. K ceně: podařilo se nám koupit naftové auto za cenu benzínu a ještě oproti Ceníku benzínu
skočit o 50.000,- dolů (kupovali jsme najednou 2 auta a měli navíc nabídky od jiných značek).

Ke spotřebě: Octavia 1,8 20V - to zde nemá cenu rozebírat. Atmosférický motor, ve své době (1997,1998) jednička, později přidáno TURBO (navýšení výkonu a snížení spotřeby).
Nicméně bez turba jsem jezdil v rozmezí 8-12 l/100 km. Při dnešních cenách PHM naprosto šílené, vzhledem k tomu, že měsíčně najedu i 4000 km.

Octavia II. generace, kterou mám jako firemní: nemohu si vůbec stěžovat, držák co vydrží všechno a možná ještě naco navíc.
ALe co spotřeba?? Je jasné, že motor 1,9 TDI nemá zkrátka chybu (jezdím za 5,0 až 5,5 l) a to ji nešetřím, ale ta cena za nové nebo ojeté auto!!!????
Ostatní mohou namítnout: co benzínové Octavie?? Jsou nepochybně levnější, ale opět: co spotřeba? Jezdit za 8,5 litru benzínu dnes může jen boháč, nebo ten, kdo neumí šetřit a spořit.
Možná někdo zaragumentuje motory TSI (s ještě nižší spotřebou), nicméně protiargument zní: přiznají se Vám před koupí ve Škoda salónu, že pro tyto motory si musíte poté
kupovat 100 oktanové palivo, které je o 2,50-3,00 Kč dražší než obyčejný l NATURALu??? Právě toto palivo je pro tyto motory doporučené.
Aby bylo jasno: nehaním Škodu, jen porovnávám, o co dnes asi většině lidí jde:

1) příznivá cena
2) bezpečnost posádky uvnitř
3) nízká spotřeba

Troufnu si tvrdit, že z výběru všech značek, které jsem obešel (Škoda, OPEL, KIA, FORD) mi HYUNDAI vyšel nejlépe.
Je jasné, že design I30-ky nepatří mezi absolutní špičku, ale jde o užitné vlastnosti, a to snad I-30ka splňuje v porovnání s ostatními ve své třídě bohatě.
Doufám, že další mnou ujeté km toto potvrdí a kdo měl smůlu na špatný kus, toho je mi líto, ale stává se to všem - i v AUDI, i v BMW.. tak se je potřeba na to dívat.
Jiná je, jak se k tomu poté dealer nebo servis postaví, ale to je jiné téma.

Na závěr doufám, že tu mými řečmi snad nikoho nepopudím. Rád si samozřejmě přečtu i jiné názory a snad se i společně dobereme k dalším zajímavým úvahám.
Ať Vám to jezdí a navíc: bez nehod! :lol:
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od standas »

Naprostej souhlas,
jen mi řekni jak to děláš s tou spotřebou 4,8l (dálnice 50%, město 50%) po teprve 480 km.
Já mám ten samej motor najeto něco přez 3000 a ať dělam co dělam tak jsem na 6,5l. :shock:
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Hardcam »

Proc bych proboha mel byt se spotrebou 8-10 litru bohac? Najedu mesicne 3000km. To si mam jenom kvuli uspore koupit naftu?!!! Z rizeni auta by mel clovek mit i pozitek, ne? S CRDi jsem jezdil 2 a pul roku / 100tkm, spotreba fajn, o tom zadna, ale to byl jediny plus. Kdo chce usetrti, spis vyhleda verejnou dopravu. Zbytecne nevyvolavej flame. Kazdy at si koupi to,co mu vyhovuje a at hledi na to, co jemu vyhovuje. Ja bych tenkrat stejnou i30 v nafte koupil o vic jak 200tKc draz, uspora by se mi NIKDY nevratila.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Smrťák
**
Příspěvky: 354
Registrován: 10 črc 2011, 21:29

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od Smrťák »

S tím dá pouze souhlasit. Hodně lidí nikdy tu úsporu z nafty nepocítí. Spíše potíže,pokud si to auto nechá dlouho.
NASUD
*
Příspěvky: 22
Registrován: 30 črc 2011, 21:34

Re: spokojenost s i30?

Příspěvek od NASUD »

Opět se objevil rozumný názor na auta. Autor <cvček> je opravdu hodně blízko pravdy. Vím, že jde o polemiku a každý má právo říct co cítí a jak se mu jeho i30 chová. Musím se přiznat, že jsem opravdu "ojetý" řidič a opravdu jsem sedlal všechno možné.

1)Pocitově pokud se posadím do auta, rozjedu se s ním a po pár kilometrech mám pocit, že jsem s tím autem někdy jel, pak splňuje první kriterium dobrého auta. Je pro mně příjemné na řízení.
2) Když mně po první dlouhé jízdě, aspoň nad 200 km nebrní celé tělo,nehučí mě v hlavě a nejsem unavený jak po skládání vagonu uhlí, pak auto splnilo i druhé důležité kriterium užitkovosti.Je pro mně pohodlné
3) Když do první garančky nenastane nějaká závada bránící v běžném užívání je splněno, to třetí moje kritérium a je pro mně technicky spolehlivé
4)Když spotřeba a provozní náplně svou spotřebou kopírují cca v 5-10% toho co je uvedeno ve firemních parametrech je splněno čtvrté kriterium a je pro mně ekonomicky výhodné.

Závěrem. Auto které kupuji si vybírám, prohlížím, ptám se známých a nikdo mě do koupě nenutí.... Ti kteří nadávají bych nechal povozit "totáčovou" Dácií 1300, nebo Olcitem. Aspoň by poznali ten adrenalin z pocitu u kterého patníku mě upadne kolo, zadře se klikovka, nebo vycestuje píst hlavou válce. Překvapí náhlé prasknutí těsnění pod hlavou, voda v oleji atd.A tím netrpěli jen uvedené vozy. Naše škodovky trpěly těmito nemocemi taky.....Š105 -Š120 věčně praskající struna plynu, netěsnící vodní čerpadlo, věčně děravý výfuk, zatuhlé brzdové třmeny, korodující karoserie po druhém roku provozu-----.
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“