Koupě a inplantace nového motoru

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: nulda, 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Koupě a inplantace nového motoru

Příspěvek od laufas »

N2DRFT: cekam, co jeste vymyslis. kdo si hraje, nezlobi :lol:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Reklama
 

N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě a inplantace nového motoru

Příspěvek od N2DRFT »

Docela mě pobavil nevim kdo to teď byl, ale napsal radši to oturbi :D Je vtipný, že když jsem se ptal na kompresor či turbo, bylo mi řečeno, že radši jinej motor, teď je situace opačná.

Jinak díky za info, asi do toho nepůjdu, ale tak je to škoda, že to u nás je takhle svázaný, amíci si stavěj co chtěj kdy chtěj(jasně, asi ne všude a asi to má určitý meze, ale podle toho co občas vidím.)

No a silnejší auto uvidíme časem :) Každopádně jsem rád, že jsem rozpoutal opět krásnou diskuzi :)
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě a inplantace nového motoru

Příspěvek od Mexican »

keby som si mal vybrat, ze sa s tym budem prat, tak by som to oturbil. Jednak by z toho mal clovek radost, jednak by to bolo srobovanie a dobrodruzstvo a najma by narast bol viac nez 13Kw resp 23kW, co je pri takej narocnej (technicky + byrokraticky) praci fakt nezaujimave
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupě a inplantace nového motoru

Příspěvek od Hardcam »

N2DRFT píše:ale tak je to škoda, že to u nás je takhle svázaný, amíci si stavěj co chtěj kdy chtěj
Skoda?!!!!!!!! Proboha, to nemyslis vazne? Az te smete mladej ksiltovkar, co ve felicii ma VR6 a nedokaze to ukocirovat, protoze na brzdy mu uz nezbylo, pak budes rikat neco jinyho. My nemame mentalitu, znalosti a ani prostredky na to, abychom si tohle mohli dovolit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „i30 Motor a převodovka“