I 30 svítí kontrolka airbagu + oprava

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
mzr
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 zář 2011, 10:44

I 30 svítí kontrolka airbagu + oprava

Příspěvek od mzr »

Zdravím všechny. Koupil jsem buchlou i 30 na předek a už normálně jezdí. jen mám takový problém, byly vystřelené oba přední pytle. Řidičův jsem sehnal, spolujezdcův můžu mít taky. Ale je tím pádem vadná řídíci jednotka, byly i vystřeleny pásy. Tudíž svítí neustále kontrolka bagů a nefunguje žádný, slyšel jsem že to jde udělát nějak přes odpory... Aby fungovali, ať už tam budu dávat spolujedcův bag a nebo nebudu. A co ty pásy, sice fungují ale jsou vystřelené, je nutné mít nové..??? Sháním někoho, kdo by to byl schopen udělat, mimo autorizovák za nekřesťanské peníze... Nevíte, poraďte mi. Auto si chci nechávat. Jsem z Prostějova. Díky za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: I 30 svítí kontrolka airbagu + oprava

Příspěvek od Karamusa »

odpory dáváme normálně místou airbagů na dílně ,stačí někde proměřit zdravý bag,ale u ruznych značek se to liší ty hodnoty odporu,a jinač pravděpodobně se uložila i chyba do ŘJ tzv. crash data.a pásy jsou taky ošulit
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
adal
*
Příspěvky: 76
Registrován: 10 srp 2010, 10:01

Re: I 30 svítí kontrolka airbagu + oprava

Příspěvek od adal »

Ruska.ruleta píše:Tak právě tohle řeší soused s Kiou (to je víceméně to samé auto).
Nejdou bohužel použít použité airbagy. Musí se vše vyměnit a přes PC to nalupat do řídící jednotky. Soused se chlubil jak koupil dobře, ale ve finále na tom prodělal, výměna ho stála 150K. Zda to opravdu nějak jde, jsi si měl zjistit před nákupem bouračky. Nezapomeň se pak podělit jak si dopadl.
RR
Výměna airbegů 150 000 ???
i30 1,5 DPi Start - 2021
ex: i20 1,2 - 2010
S0T0
***
Příspěvky: 508
Registrován: 09 říj 2010, 22:28

Re: I 30 svítí kontrolka airbagu + oprava

Příspěvek od S0T0 »

Karamusa píše:odpory dáváme normálně místou airbagů na dílně ,stačí někde proměřit zdravý bag,ale u ruznych značek se to liší ty hodnoty odporu,a jinač pravděpodobně se uložila i chyba do ŘJ tzv. crash data.a pásy jsou taky ošulit

"ošulit" jde všechno, ale u auta, které si chci nechat pro sebe bych to rozhodně nedělal...vykukové to obvykle takhle zalátají a pak střelí
EX - i30 1.4 CVVT Patriot BRC SQ 24
mzr
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 zář 2011, 10:44

Re: I 30 svítí kontrolka airbagu + oprava

Příspěvek od mzr »

Díky za rady, jde mi o to, aby to fungovalo...Když to jde u WV, tak to musí jit i tady..... Je to schopen teda někdo udělat...???
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“