Videa a fota vašich COUPÉ GK

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomix589
*
Příspěvky: 28
Registrován: 21 črc 2011, 21:06
Bydliště: Malacky

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od tomix589 »

Mam ho len 4 dni a nemam ho este ani na vlastnych znackach a je to moje prve auto takze vela o tom neviem povedat:) je to r.v. 2003 a 1.6L asi mesiac som zhanal 2L ale laska k vonkajsej krase mna dostala na kolena a nakoniec som sa 'zlutoval' aj na 1.6L :) ked budem mat vlastne SPZ a vymenim nejake plasty za chrom v interiery tak pridam viacej fotiek :)
Hyundai Coupe GK 2003
1,6 16V
77KW + cca 8KW
105HP + cca 10 HP
Reklama
 

Uživatelský avatar
AlexRv
*
Příspěvky: 36
Registrován: 16 srp 2011, 20:16

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od AlexRv »

megaladon: samozrejme, dufam ze nebudem jediny z SR :-)
tomix589: hmm tiaze ako ja, ja ho mam tri dni..:-D odkial si? dal som akurat novu temu ze novy clen :-) SR - BA
Hyundai Coupe 2,0 black - Tomato emblem
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od megaladon »

alex, doufam ze se te nedotknu... co te vedlo proboha k tomu okoupit 1,6.. jo vzhledove jsou stejne a je to krasne auto ale myslim ze brzo poznas ze jsi udelal malinko chybu 1,6 je slaby motor, ja mam 2,0i a taky si ted vycitam ze jsem si nesehnal V6 ale u me taky pozde.... na tu 1,6 jsem te chvaly fakt moc neslysel, pak budes akorat zjistovat jak tomu zvysit vykon popr turbo.. ale to uz tady v nejake teme je...
Uživatelský avatar
tomix589
*
Příspěvky: 28
Registrován: 21 črc 2011, 21:06
Bydliště: Malacky

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od tomix589 »

AlexRv: Ja som z Malaciek a pracujem v BA takze niekedy by sme mohli dat zraz :)


cital som ze je to slaby motor.... doteraz som jazdil 5 rokov na Renaulte Scenic 1.9TDI a mam pocit ze ta 1,6 je silnejsia...a nie som zrovna z tych co trhaju asfalt v meste a tak :) momentalne mi to staci a som spokojny. ( uvidim co budem hovorit tak za pol roka :D )
Hyundai Coupe GK 2003
1,6 16V
77KW + cca 8KW
105HP + cca 10 HP
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od megaladon »

jaj sry tomix to melo byt urcene tobe.... sry alex.. mno nikdo nemusi trhat asfalt ale jsem si jist ze te to bude lakat sem tam.. a 1,9 D to snad nemuzes ani srovnavat, D jsou line a nudne a zni jako traktor ( kdo ma D snad promine ale je to tak) takze by ta 1,6 mela byt cipernejsi... sak ale uvidis, hlavni je ze je to krasne auto a bude ti delat radost....
Uživatelský avatar
AlexRv
*
Příspěvky: 36
Registrován: 16 srp 2011, 20:16

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od AlexRv »

tomix589: je peknaaa.. presne take som kukal, ale potom som sa rozhodol napevno za novsi model..:-D
mohli by sme sa vidiet v sobotu co ty na to? tak na hodku dveeee...:) pokukat pofotit..:-D napisem Ti SZ
megaladon: v pohode mna si sa nedotkol, mam 2,0 vacsi som nechcel, uz to pride ako zbytocnost...
Hyundai Coupe 2,0 black - Tomato emblem
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od megaladon »

2,0i beru to je aspon neco, 2,7i je este lepsi ale 1,6 to mi pripada dost malinko....... taky mam 2,0i takze do toho nemuzu moc remcat, jen vim ze ja 2,0 je fajn kompromis co se tyce vykonu a spotreby pac mi pripada ze 2,7 ma nedostatecne vetsi vykon oproti navyseni spotreby, ale zase ten motor vypada bozsky....... 2,0i je fajn volbou kdyz ti jde o usporu ale i prez to chces neco co se vykonem k tomuhle auto aspon malinko hodi...
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od megaladon »

Tak dneska jsem byl konecne na tom myti a voskovani, tak takhle vypada muj krasavec... jen kola bych chtel jine kdyby nekdo narazil na krasne paprsky 17" nebo 18" tak dejte vedet...
Přílohy
muj. TIBIK
muj. TIBIK
18102011631.jpg (233.28 KiB) Zobrazeno 861 x
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od Karamusa »

http://www.zvraceny.cz/video/44826-drift/ mile mě potěšilo že tam je i genesis :D kurnik ty tam maš pořad ty kola? tak koho jsem v tom připadě potkal v mistku na kruhači :D ja myslel že jsi to ty a maš nove kolečka
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
Viki
***
Příspěvky: 642
Registrován: 13 čer 2009, 21:55
Bydliště: Šumperk

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od Viki »

To je coupé které Nahhk prodával. Máš tam i rozpěru kterou jsem mu montoval?
Měla by tam být nová spojka.
A ty kola musíš na jaro pořešit :wink:
Nabízím:
Loga Tuscani Speedmachine
Rozpěry přední i zadní na Coupé 2G-GK
Výfuky nerez duplex s regulací na Cupé 2G-GK
______
Coupé 2.0 CVVT r.v.06 Cold Air Intake System
Suzuki Intruder M800
Accent 1.5 CRDI (pracovní)
H1 Van 3ks (pracovní)
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od megaladon »

jo na zimu chcu tydle bile a na leto nove ale musim sehnat nejake za faaajnou cenu, a tu rozperu tam mam a diki ni pry nefunguje tempomat takze je uzasna.... ale budiz libi se mi a musel bys ji videt na fotce co je o nejakou stranku z5 jak tam je to moje nove sani....
Karamusa to jsi me mozna videl jednou jsme mel ty kola tak zasr.... ze byly cele cerne.. :D
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od Karamusa »

aa tak to byl někdo novej s modrou metlou ,mě zmátlo že maval ,kdysi vim jak jsem te potkal ale tenhle byl včera
Prodej levných autodílů.
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od megaladon »

tak vcera jsem ve F-M nebyl ale od ctvrtku do soboty jsem byl ve F-M a videl jsem tam nejake zlute soupatko a byla v nem kudrnata blondyna s 3.. a ta nemevala, asi neni v clubu.. skoda
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od Karamusa »

jo to je od jejiho manžela je to doktor,pak tady je modre a to je od veterinaře a pak 2 červene a tvoje občas :D
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
Viki
***
Příspěvky: 642
Registrován: 13 čer 2009, 21:55
Bydliště: Šumperk

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od Viki »

megaladon tempomat musí fungovat. koukni jestli je připevněný nebo jestli se nehýbe. jinak musí fungovat :wink:
Nabízím:
Loga Tuscani Speedmachine
Rozpěry přední i zadní na Coupé 2G-GK
Výfuky nerez duplex s regulací na Cupé 2G-GK
______
Coupé 2.0 CVVT r.v.06 Cold Air Intake System
Suzuki Intruder M800
Accent 1.5 CRDI (pracovní)
H1 Van 3ks (pracovní)
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“