centrální zamykání,osvětlení a klima v háji...

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

centrální zamykání,osvětlení a klima v háji...

Příspěvek od N2DRFT »

Včera jsem odpojoval osvětlení subwooferu, který jsem měl napojený na osvětlení kufru-rozepřený mezi sulfidku a kontakty a když jsem to tam dával zpátky tak jsem si pravděpodobně o něco škrt a zajiskřilo to. Od té doby mi nesvítí vůbec uvnitř žádný světýlko stropní ani to v kufru, pp ukazuje, že jsou otevřené všechny dveře včetně pátých a zamykání nefunguje.
Jenom když nastartuju a zmáčknu zamknout na dveřích, tak se vše zamkne pak vylezu a musim zamknout klíčem u řidiče.

Stejně tak klimatizace "automatická" se vždy zapne na 22°C a pustí si klimu.
Tak nevím, čím to může být, osvětlení bych chápal, to by měla být pojistka, ale ten zbytek nevím, jestli je to tou zimou nebo čím.
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: centrální zamykání,osvětlení a klima v háji...

Příspěvek od Hardcam »

Musis vymenit tzv. prepravni pojistku, najdes ji v pojistkovy skrini. A priste uz se radsi do niceho nepoustej, muze to dopadnout i hur.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: centrální zamykání,osvětlení a klima v háji...

Příspěvek od N2DRFT »

Harcam: Hůř určitě ne, tam nebylo co zkazit, jen odpojení dvou drátků no problém zatím vyřešen, auto zamyká i svítí jak má a za všechno mohla přepálená pojistka osvětlení kufru, klimu jsem ještě nezkoušel :)
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: centrální zamykání,osvětlení a klima v háji...

Příspěvek od N2DRFT »

a teda přepravní pojistku nevím kde hledat přesně, jestli teda u řidiče, či v mot. prostoru a hlavně jak vypadá, pokud je to v manuálu, tak neni problém, ale teď je to zatím oukej, tak snad jindy no
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“