Tak tady máte Ďáblici

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Zamčeno
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Dogi27 píše:neblazni joudu,47kg nemuze nic promacknou,kdyz to jemne seda :D
Ale když jsem ji tam viděl s těma botama...Měla se zout hned ze začátku :lol: Ale fotky určitě hezký
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Kyrglík píše:
Dogi27 píše:neblazni joudu,47kg nemuze nic promacknou,kdyz to jemne seda :D
Ale když jsem ji tam viděl s těma botama...Měla se zout hned ze začátku :lol: Ale fotky určitě hezký
to teda měla :twisted: :twisted: mě tohle nějaká udělat tak se z toho vo*e*u protože boty na káru NENENE :cry: :cry:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Dogi27 píše:neblazni joudu,47kg nemuze nic promacknou,kdyz to jemne seda :D
coz o to, pokud by sedala sama a opravdu jenom sedala tak proc ne :lol:
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

no stema kilama by se mohla i vrnet :lol:
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Ja teda nevim, mne to prijde, ze Dablice chce od vsech mermomoci slyset, jak je pekna holka... trochu honeni vlastniho ega za kazdou cenu. Uprimne receno je to sympaticka holka a libi se mi, ale v tomhle foru uz jsem videl spoustu hezcich - takze v tomhle jsem trochu s Rastym :) Ta jeho je preci jenom o tridu vys :)
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Mr.Scully píše:Ja teda nevim, mne to prijde, ze Dablice chce od vsech mermomoci slyset, jak je pekna holka... trochu honeni vlastniho ega za kazdou cenu. Uprimne receno je to sympaticka holka a libi se mi, ale v tomhle foru uz jsem videl spoustu hezcich - takze v tomhle jsem trochu s Rastym :) Ta jeho je preci jenom o tridu vys :)
Hezky citovano 8)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rade622 »

Tisíc lidí, tisíc chutí.
Je to mladá pěkná holka.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Trocha upřímné kritiky:
Holka mladá, nezkušená, tzn. pózy nic moc. Spodní prádlo naprosto nevhodně vybrané. Pokud chceš fotit takto laděné snímky, musíš k tomu vybrat adekvátní spodní prádlo. Tvůj sexy výraz v obličeji naprosto nekoresponduje s tím ostatním.
Trocha upřímné pochvaly:
Ďáblice je ještě mladá holka. Nisméně velmi hezká, tělo má také pěkné, ale než dospěje, ještě se vytvaruje. Potom správný výběr spodního prádla a naučit se pózovat a výsledek vidím velmi dobrý.
Zatím v objektu Ďáblice vidím hodně much. Auto ale "lesk jako blesk".
Tím Tě nechci odradit, ale naopak posunout VPŘED.
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

LukKuc píše:Trocha upřímné kritiky:
Holka mladá, nezkušená, tzn. pózy nic moc. Spodní prádlo naprosto nevhodně vybrané. Pokud chceš fotit takto laděné snímky, musíš k tomu vybrat adekvátní spodní prádlo. Tvůj sexy výraz v obličeji naprosto nekoresponduje s tím ostatním.
Trocha upřímné pochvaly:
Ďáblice je ještě mladá holka. Nisméně velmi hezká, tělo má také pěkné, ale než dospěje, ještě se vytvaruje. Potom správný výběr spodního prádla a naučit se pózovat a výsledek vidím velmi dobrý.
Zatím v objektu Ďáblice vidím hodně much. Auto ale "lesk jako blesk".
Tím Tě nechci odradit, ale naopak posunout VPŘED.
Hele tohle neni, Playboy foto klub, chápu, že by jsi to lépe naaranžoval a nafotil, ale nechme na hlavě. Koukněme se, decentně pochvalme a finito.

To rade622: souhlasím s Tebou.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

No proto jsem napsal mimo kritiku i pochvalu ;)
To je trochu profesní deformace, sory.
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

LukKuc píše:No proto jsem napsal mimo kritiku i pochvalu ;)
To je trochu profesní deformace, sory.
Jasně, chápu. Na druhé straně, dobré zboží se chválí samo ne? A každý má právo vyjádřit svůj názor. V poho.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Pokud se na to nebudu koukat čistě profesionálně, tak Ďáblice je pěknej kousek holky a do budoucna do bude moc pěkný kus ženský. Soudím ale jen z fotek, Ty toho dost skrejou.
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

Milá Ďáblice,jako prototyp splňuješ předpoklady pro úspěšné zavedení na trhu. Věřím,že tvoje doladění bude v rukou schopných techniků a další zkoušky prokáží tvé výborné jízdní vlastnosti a dostatečnou spolehlivost na každém druhu povrchu a za každého počasí. Budeš ale potřebovat citlivé zajíždění ( klidné brždění, plynulé řazení a včasnou výměnu oleje).
Po zvládnutí této první části můžeš začít se stylingem a tuningem a Pininfarina či Bertone ti budou zavidět ladnost rysů karoserie a stáje F1 se o tebe budou prát. Vyhýbej se našim cestám mohla by si si poškodit podvozek. Věřím,že posílíš i svou motorizaci,protože se 47,5kg kroutícího momentu budeš mít slabší akceleraci při výjezdu ze zátaček a horší tah při jízdě do vrchu. To jsou ale detaily. Výběr motorizace je široký.Škoda,že si nenabídla ve své galerii foto zadní části. Z tohoto důvodu nemůžeme aerodynamiku kompletně posoudit. Nicméně to, co je hezky esteticky sladěno zepředu by mělo být nejméně tak atraktivně provedeno i z opačné strany. Přeji ti úspěšný marketing!
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Hezký :D
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Ďáblice
*
Příspěvky: 58
Registrován: 20 srp 2006, 12:52
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ďáblice »

kluci jestli si myslite ze me nejak schodite nebo ponizite to se moc pletete me nic nerozhodi a nejsem nejaka ku.va ktera foti pro playboye ty fotky byli puvodne jen pro Romcise takze kdyby je tam Vita nedal tak tam budou maximalne prvni 3! a jestli me chcete za kazdou cenu urazit tak se musite vic snazit vydrzim hodne hnusnych nazoru protoze klukum v me blizkosti se libim jako kamoska a nepotrebuju se libit vsem ani si nepotrebuju posilovat ego!!! Ja mam svyho kluka kteryho si moc vazim a nic vic nepotrebuju!!!!! ani nejake chvaly kazdy ma svuj vkus a nazory klidne sem piste urazky me to nevadi protoze kdykoli to ctu je vedle me Romcis a smejem se takze myslim ze i kdyby sem nekdo napsal svuj skutecny nazor tak se jen zasmejem!! takze piste piste rada si prectu urazky na sebe a od srdce se zasmeju
Bývalý Romčisovo SCoupéčko bude za pár měsíců jen MOJE :-))
Zamčeno

Zpět na „Fotky & Videa“