Pujceni praveho predniho svetlometu

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Mikepowell
Příspěvky: 5
Registrován: 09 led 2012, 19:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pujceni praveho predniho svetlometu

Příspěvek od Mikepowell »

Ahoj lidi, stal se mi takovy problem, dneska sem zjistil ze se mi nenaklani svetlo u praveho svetlometu, asi odesel moturek nebo neco, problem je ze mam jit ve stredu na STK v praze na bohdalci, nenasla by se tu nejaka dobra duse ktera by mi pred bohdalcem pucila tak na 10 minut svetlo abych udelal technickou a jen co bych ji udelal tak bych svetlo vratil plus dodal financni obnos za pomoc v tehle veci. mam Hyundai coupe 2002 GK. Diky za pripadne odpovedi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Pujceni praveho predniho svetlometu

Příspěvek od Karamusa »

Nemáš snažší nechat u techničáku 2oo,- at si toho nevšimne ? :D
Prodej levných autodílů.
Mikepowell
Příspěvky: 5
Registrován: 09 led 2012, 19:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pujceni praveho predniho svetlometu

Příspěvek od Mikepowell »

To mozna jo ale problem je jeste v tom ze ja ji prvne neudelal prave kvuli tomuhle problemu potom se mi to povedlo nejak opravit a ted to zase nejede, tak pochybuju kdyz uz mam v protokolu napsano ze me vyrazili prave kvuli tomu svetlu, ze by si vzali nejakej uplatecek :o a takhle na rychlo novou lampu nesezenu a 4k se mi ted za ni davat nechce..to radsi dam nekomu treba 400 za rychli puceni a pak ji budu resit az bude vic financi
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Pujceni praveho predniho svetlometu

Příspěvek od LiberaleMiguel »

sorry smeju se :D klidne bych ti pucil, ale je to trochu z ruky :D

To nemas nejakeho znameho ktery ti technickou zaridi ?
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Mikepowell
Příspěvky: 5
Registrován: 09 led 2012, 19:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pujceni praveho predniho svetlometu

Příspěvek od Mikepowell »

to je prave ono...jelikoz sem ji neudelal tam na bohdalci tak musim pouze znova na ten bohdalec protoze jine technicke si to uz neliznou i kdybych je podplatil :) a hlavne ono to melo byt na tom bohdalci domluvene tak ze tam mam jit regulerne a pote, kdyz to neudelam tak ze to kamos zaridi, tak sem mu volal a on mi rekl ze to uz asi nepude kdyz je to brano jako vazna zavada, coz me docela nas.... protoze to je jasne ze kdyz to neudelam tak ze me vyhodeji za neco vazneho, takze kdbych si to podplatil hned tak sem na tom daleko lepe ](*,) a nemusim resit tyhle problemy.
Mikepowell
Příspěvky: 5
Registrován: 09 led 2012, 19:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pujceni praveho predniho svetlometu

Příspěvek od Mikepowell »

Fakt se nikdo na zitra nenajde? byl bych mu moc vdecnej....
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Pujceni praveho predniho svetlometu

Příspěvek od Karamusa »

tatika tež vlastně zato vykopli ,pojebanci všichni.jak ses dostal k motorku žes ho spravil on je někde ve světle uvnitř ne ?
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Pujceni praveho predniho svetlometu

Příspěvek od mirpie »

byl jsem na několika stanících STK s několika auty a nikde mi nekontrolovali funkčnost naklápění světel...(ale fungovali mi vždy). Nicméně mě překvapuje, pokud je pravda co píšete, že za tohle to auto nepustí dál, když polovina řidičů na to kolečko pak stejně nesáhne a oslňuje.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Mikepowell
Příspěvky: 5
Registrován: 09 led 2012, 19:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pujceni praveho predniho svetlometu

Příspěvek od Mikepowell »

Bohuzel je to tak, nechteji me pustit, do patku to musim vyresit protoze jestli ne tak mi propadne ¨30ti denni lhuta na opakovani a pak nevim co bude.dneska sem tam byl zkusit nove svetlo ale bylo spatne...nefungovalo potkavaci svetlo a kdyz bylo zapojene tak moturek naklaneni na levem svetle taky nefunkoval a kdyz se nove svetlo odpojilo tak zase fungovat zacal. Takze jestli by mi ho nekdo do patku pucil na test abych mohl udelat tu technickou, tak bych byl strasne rad.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“