Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od kuschall »

Nemá tady náhodou ňekdo ňákého známého legálního vymahače dluhů????????????
bych ho nutně potřeboval, někteří lidé mají tak sprosté jednání............ dík
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od Farrael »

Trochu jsem ti upravil název. (no trochu :mrgreen: ), slovo prosba je takové nic neříkající o co jde. ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od Hardcam »

Pokud to chces legalne, tak hodne stesti ve vymahani, to muzes leda prodat pohledavku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od Nexus »

a pak chraň bůh dlužníka a všechny jeho známý :roll: to co dělají exekutoři je svinsvto nejvyššího kalibru :!: ale neznám okolnosti, nemůžu soudit. Táta měl taky jednoho na krku, kvůli omylu o nezaplacení faktury, která zaplacená byla řádně a včas, to už ale exekutora nezajímalo.... Nicméně pokud se nejedná o stokoruny a někdo s tebou chtěl jak se řiká vyjebat, pak ti držím palce, podvodníky nemám vůbec rád :evil: ale nejspíš najmout přímo agenturu, ti mají páky jak to z dotyčného dostat i za cenu že mu zcela zničí život... tohle jsou holt těžké situace :|
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od Accentdevil »

Dát ho k soudu cesta nevede? Podle toho o jakou sumu jde, mě ten paní dluží 50 000,- dal jsem to k soudu, sice vím, jak dlouho trvá samotné řízení a jestli mi to pak paní /ne moc movitá/ vůbec někdy splatí, ale aby tak lehce vyvázla z průseru co si sama udělala na mě, to jen tak určitě nenechám. Pokud soud uzná výši dluhu, tak mi to prostě musí splatit /je tak?/, to že kolik a jak dlouho je věc druhá, ale vim, že jsem plně v právu a snad se nic neposere a peníze se vrátí.

Neznám podrobnosti, ale k soudu jednoduše to nejde? ..doklady, papíry všechny, emaily, cokoli vzít sebou k právničce /v mém případě právnička :) /
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od lada 71 »

Existují zcela legálně firmy, které se zaměřují na odkup pohledávek. Nevím, o jakou částku se ti jedná. Pokud ti dluží nějaký "pakatel", ale tebe to samozřejmě sere, tak to asi odepíšeš. Maximálně mu můžeš po večerech párkrát ukopat zrcátka na autě, nebo jinak vytunit auto. A jestli to je už nějaká zajímavá částka, cca. 50 tisíc a výš, tak si na netu sežeň firmu, co tvou pohledávku odkoupí, ty na tom tratíš od 7% výš, ale dostaneš aspoň něco a jak oni z něj pak ty peníze dostanou, to už je jejich věc.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od kuschall »

Ono asi tak přes dvacet let sem dělal soukromě nikdy sem nikomu nic nedlužil, vždycky sem platil ale za tu dobu se pár hajzlů našlo který chtěj s člověkem vyjebat, taky sem tlačil jednoho přes právníka a to sou stejný darebáci vždycky sem prodělal, nobo se majitel penzionu semnou porval nechtěl platit ten poslední hajzl zkrachoval nebo zavřel a mě zdekoval věci za padesát tisíc, tak to asi odprodám pokusímse teda
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od Nexus »

accentdevil: pokud paní není moc movitá, nedejbože má invalidní důchod apod. tak si nedělej iluze že ty peníze celý uvidíš... vzhledem k platu jí soud vyměří třeba 200kč což by nebyl ojedinělý případ, každopádně pokud to máš jakkoli podložený, měl by ti to uznat.

kuschall: pokud se takhle zachoval, jako správná svině tak nejspíš odprodat. Pokud nebude chtít zaplatit (a že si exekutoři a právníci nasadí přirážku dost mastnou) tak začnou zabavovat a kvůli 50tis mu zabaví klidně celý penzion, který se nebudou ostýchat nabídnout k prodeji třeba za 90tis, na tom jim vůbec nezáleží, jim jde o to vytáhnout danou částku, že udělají škodu 100x větší vpotaz neberou. Snaha se bránit stylem penzion je manželky nebo kamaráda (ikdyž bude mít nějakou darovací smlouvu) nepomůže, bydlíš tam? Oblepí cedulkama celý penzion, zabaveno exekucí, pučí si párkrát od kamaráda auto? Kamarádovi zabaví auto (ano i taková je praxe a výmluva půjčuje mi ho zadarmo nepomůže), přespíš párkrát u známého? Je spolupachatel, taky mu všechno oblepí. V současnosti to má jediný řešení (kromě zaplacení) a to je prodat úplně vše než přijde exekuce, pak už nemůžeš a s hotovostí zmizíš do zahraničí, typicky slovensko a tam na tebe nemůžou, za prachy si znova koupíš nemovitost, barák a žiješ dál, není mi známý jiný řešení :roll:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od Accentdevil »

Paní /ta svině s prominutím/ movitá není, ale nenechám, aby semnou takhle vyjebala :!: ..teď jsem dočetl dopis od právničky, že mám možnost zaplatit si exekutora, ale pokud nic nevymůže, tak zaplatim dalších 7 litrů, že platební rozkaz sice přijala, ale nebyly uvedené prej nějaké úroky nebo co, což činí 3000-kč ročně, jsem v lese a nechápu. Na co jsem jí teda tu 7mičku platil? To jsem se zas nasral takhle na noc..

Prostě nenechám, aby mě podělala o 50tisíc :!: ..kdo zná zaručený způsob, tak sem s nim, už jen z principu se na to nevykašlu :!:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od kuschall »

No a teď seš v situaci jakou taky znám, česky seš uplně v prdeli a nic tady nezmůžeš, jedině střílet. Jáse dostal takle už třikrát a peníze v hajzlu - jedině vymahače legálně ovšem
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od Accentdevil »

Prostě chci, krom těch peněz samozřejmě, aby dostala přikázáno, že to zaplatit musí nebo ať si jde třeba i sednout, když tohle dělá, mě je to jedno, ale určitě neprodělám 50tisíc + 7000 právničce + možná ještě něco, aby to té svini prošlo.. Nedám si máslo na hlavu a utřu nos a nechám to být i kdybych si vážně měl někoho sehnat..

Máš zkušenost s nějakým vymahačem? Ach jo, mě tyhle svině tak ubíjej ...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Prosba - pomoc s vymáháním dluhu zn. legálně.

Příspěvek od kuschall »

No prostě v tohle státě to tak funguje, i když vše vyhraješ tak ve finále nic nedostaneš jedině tu firmu vymahačskou f.a tam příjdeš tak o 40 procent pokud zní něco dostanou
Odpovědět

Zpět na „Pokec“