Nákup/přejímka nového vozu.

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Vlabonvi
*
Příspěvky: 25
Registrován: 21 bře 2012, 12:26

Nákup/přejímka nového vozu.

Příspěvek od Vlabonvi »

Prosím o Vaše zkušenosti, názory a rady na co si mám dát především pozor při nákupu/přejímání nového vozu v autosalonu.
Děkuji moc.

Nakupuji: Hyundai ix20 1,4 CVVT Cashmere brown
předtím jsem jezdil:
Fabia 1,2
Š 105 L
Š 1000 MB
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.Ela1600
**
Příspěvky: 193
Registrován: 18 črc 2011, 10:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup/přejímka nového vozu.

Příspěvek od M.Ela1600 »

LOL to je dotaz jak stehno teda, promin za invektivy :D pokud to nemas pojisteny, tak to hlavne neposli za rohem do prvniho sloupu...
Elantra 1.6 2006
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Nákup/přejímka nového vozu.

Příspěvek od Skyline »

Vzhledem k tomu, že jsi se rozhodl pro nákup vozu nekvalitnější značky na světě, tak se nemusíš vůbec bát, že by bylo něco v nepořádku a starat se taky nemusíš, vše vyřeší :hyu: jako výrobce a záleží jak velký jsi hnidopich. My jsem auto objednali pak se něm projeli, motor šel, řazení atd. jestli je to někde odřené apod. z transportu jsem nezkoumal to by bylo nadlouho a na první pohled bylo auto v pořádku. Hlavně ať tě nepopadne schýza jako mne.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Vlabonvi
*
Příspěvky: 25
Registrován: 21 bře 2012, 12:26

Re: Nákup/přejímka nového vozu.

Příspěvek od Vlabonvi »

To M.Ela1600: mě vůbec nešlo o nějaké pojištění, chtěl jsem znát pouze zkušenosti při přebírání vozu, to znamená na co se především zaměřit, na co si dát pozor, apod. I na vedlejším vlákně byla dizkuse např. ohledně vrtání podložek na RZ přímo do plechu namísto do správných otvorů. Takové a podobné názory jsem očekával.
To Skiline: díky za odpověď, jen mě prosím naznač jaká schýza tě postihla a jak to dopadlo?
Díky.
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Nákup/přejímka nového vozu.

Příspěvek od airwaves »

Tím že sis vybral auto a autosalon jsi udělal přejímku vozu. Musíš většinou zaplatit předem. Pak cokoliv budeš označovat za vadu už je tvoje reklamace s termínem vyřízení 30 dnů. Nevím, taky se mi to zdá divné, ale u mě to proběhlo naprosto stejně. To by jsi musel převzít vůz co je na prodejně a pak zaplatit hotově což určitě jde.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
mikimiki
*
Příspěvky: 39
Registrován: 23 pro 2011, 20:32
Bydliště: Ostrava

Re: Nákup/přejímka nového vozu.

Příspěvek od mikimiki »

dokud není podepsaný předávací protokol, není dokončena koupě a je možné odstoupit od smlouvy. doporučuju vyrazit na přejímku minimálně ve dvou a pečlivě zkontrolovat vizuální nesrovnalosti. v našem případě prodejce ještě chodil s hadrem a leštil a leštil a leštil. taky jsem chtěl vidět vše co předávající popisoval v akci (kromě teda stěračů :-)) naše doba přejímky 2 hod. samozřejmě průsery můžou vyplynout během provozu, ale to už jde opravdu reklamace :-( přeju dobrou koupi.
1.6i trikolor A/C TWC-bílá 12/2011
Vlabonvi
*
Příspěvky: 25
Registrován: 21 bře 2012, 12:26

Re: Nákup/přejímka nového vozu.

Příspěvek od Vlabonvi »

Děkuji za odpovědi.
Odpovědět

Zpět na „ix20“