I. sraz HyundaiClubu na Moravě

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

A tady si to muzete zkontrolovat .... http://vita-v.blog.cz/galerie/hyundai-s ... ta/3859735 :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Každopádně to čtyřoko na tý fotce vypadá fakt úchvatně.. první sem si řek, co je to za super káru.. Prostě ty naše Háčka jsou krásný auta :oops:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak to jste mi teda dostali...Já byl nejrychlejší v obci :oops: Teď nevím jestli to je chvála,nebo naopak,ale jestli se to dostane do rukou policie,tak jsem v pudeli :cry: Ale ono se to tam nedostane :lol:
Já Radeho viděl až na poslední chvilku,takže jsem nestihnul ani přibrzdit,ani zamávat...Nic...Byl tam dobře připravenej :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

jj.. byl na správným místě...v danou chvíli a v daný okamžik...
Obrázek Obrázek Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Farme,víš o tom že si docela škodolibej??? :shock: Ještě že to vy¨hodnocení bylo až teď,ještě bych musel platit všem rundu :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Takze jsi na tom jeste vydelal .... :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Kyrglík píše:Farme,víš o tom že si docela škodolibej??? :shock: Ještě že to vy¨hodnocení bylo až teď,ještě bych musel platit všem rundu :roll:
sem to tak nemyslel Obrázek
já bych taky přispěl,aby si v tom nebyl sám ...nejsem škodolibej...máš u mě i s Tvojí přítulkyní dvojitou porci Hudry,Hudry...Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak to beru :P A ty máš zas u mě pořádnou porci kuřátek,o který si bohužel kvůli té nemoci přišel :cry: Ale byly mňam :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Rychlost

Příspěvek od rade622 »

Podle domluvy, nejrychlejší prasič měl zaplatit všem rundu. Ale asi to nějak nevyšlo, takže je to stejně jako výsledky orientační jízdy zrušeno. Jediný kdo na tom vydělal byl Cypísek, ten ode mne v noci u táboráku těsně po tom když houkali dvě sovy dvě hodiny dostal za nejvíce najetých kilometrů propagační dvoumetr od firmy RAMET. Teda nevím, jestli ho to dojmulo stejně jako mne, asi ne. Nicméně myslím, že si zaslouží naši úctu, najet na tak malém prostoru tak moc kilometrů se snad ani nedá. Zajímavé je, že asi tři posádky s tratí neměly žádné problémy / že jo Felotrone / a ty si to nemohly vynachválit. Není mi jasné, jak se Pajk dostal až do Topolné, která je za řekou Moravou, a ještě k tomu přejel přes Spytinovský jez, přes který, kdybych ho naváděl, netrefí. Inu cesty páně jsou úplně víte kde. Poučení pro příště, bude li, MÍČOVÉ HRY jsou to pravé.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Felotron

Re: Rychlost

Příspěvek od Felotron »

rade622 píše:Zajímavé je, že asi tři posádky s tratí neměly žádné problémy / že jo Felotrone / a ty si to nemohly vynachválit.
No jeste, ze jsem uvidel Hjuga... Jinak bych skoncil nekde u Brna :lol:
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

2rade622 ,to jak jsme se dostali do Topolné netuším.Jísté je,že se to pokazilo někde ve Velehradu.Myslím,že tam začal tak nějak problém s křížema.Jinak, s tím naváděním přes jez,to není zas tak pravda.Letos jsme byli podruhé na dovolené na Moravě.Napajedla-Pahrbek.Ostrožská Nová Ves-Jezero,takže to tam máme solidně projetý na kolech.Mimochodem u jezu je super posezení s výbornou patnáctkou pivem.Čekal jsem tam nějakou dobu, když jsem píchl kolo.Tak to na vysvětlenou. :roll: :roll: :roll:
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Jez

Příspěvek od rade622 »

To je právě ta špička, vy jste již věděli kudy asi by se dalo jet, takže žádný problém, ale někdo, kdo se těmi uličkami motá poprvé to by asi nerozdýchal. Proto jsem jen stál v němém údivu když jsem se to dozvěděl. Skutečně všechna čest. Ta hospoda se jmenuje U přístavu, podle Baťova kanálu a zdymadla. Ale říká se jí Přístav, mezi domorodci. Pivo nevím, ještě jsem tam nebyl, chodím vláčet pod hráz, ale většinou jsem autem, takže na alkohol můžu zapomenout. Ale příště by se tam mohlo projet víc lidí, co říkáš?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Tak to určitě mohlo.Nebyla by mapa, kudy se mělo jet.Mám takové tušení,že jsem neměl odbočit na hlavní na Napajedla,ale po vedlejší na Jalubí a Traplice.Pak by to i sedělo.Ale fakt nevím :roll: :roll: :roll:
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rade622 »

Hlavně že jsme se sešli.
Příště budou ty míčové hry.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

jj už se móóóóóóóóóc těším.To samé i určitě Peťulka.
Naposledy upravil(a) Pajk dne 23 zář 2006, 17:06, celkem upraveno 1 x.
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“