Koupě Coupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
bocelini
*
Příspěvky: 64
Registrován: 15 říj 2006, 21:05
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Koupě Coupe

Příspěvek od bocelini »

Zdarec vsichni. Vážně přemýšlím o koupi Coupe 1 gen ve 2.0 ale bohužel jsem se ještě v žádném nemohl svézt tak nevim jak to jede třeba ve srovnání s ostatní konkurenci Renolt Megan,Fiat Coupe atd... Momentálně jezdím v G2 GTI a to podle mě jede celkem slušně,tak jestli někdo máte nějakou vlastní zkušenost tak budu rád když se o ni podělíte....
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Prvně bych ti doporučil pročíst si forum. Myslím že se toho dozvíš dost :wink: a uděláš si o tomto autě docela podrobnej obrázek
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Jestli se chceš projet,zajdi do bazáče a oni tě už rádi nechaj projet.Pak už nebudeš chtít vystoupit.Jinak nepomůžu,mám něco jinýho.To G 2 má být Golf :?:
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja Ti to reknu z pohledu Lantraka (de facto coupe-jen ma navic zadni dvere). Mam zkusenosti s Meganem IDE 2.0 16V i Fiat Coupe 2.0Turbo (R.I.P, pred tydnem totalka). Zacnu Hackem, 2.0 je za malo penez hodne muzky, designove se mi libi nejvic, je to nevsedni auto, Meganu je vsude moc. Chystas-li se ale na vetsi tuning, neni moc doplnku na trhu. Do staryho Megana bych se nepoustej-design nic moc, ale ten se sikmyma ocima (99 a vys) je zas moc drahy. Motoricky je ovsem silnejsi nez Hyundai, stejne tak Fiat, ktery je nejsilnejsi. S Fiatem obecne nemam dobry zkusenosti, kamarad ma Tipo a mel i to Coupe Turbo, oboji se na muj vkus moc casto sere, ale Coupe se da poridit uz za docela slusny penize i v turbu a samozrejme plny palbe. Tvuj vyber bych zuzil na H&F Coupe, oboje mam svy maly i velky mouchy...ale sportovni auto by se melo resit srdcem, tak vyber dobre.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jenom podotknu že Fiatu Coupe bez turba jsem napráskal na sprintech s mym kupátkem i s Peugeotem 309Gti.. bez turba je to nehorázná sračka :-) :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jj, to je mozny, ze atmosferickej stoji za hovno.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
bocelini
*
Příspěvky: 64
Registrován: 15 říj 2006, 21:05
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bocelini »

Hardcam píše:Jj, to je mozny, ze atmosferickej stoji za hovno.


Tak dikec za zkusenosti,jeste to rozmyslim ale asi zvitezi Hyundai :)
Je znich urcite nejhezci
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

bocelini píše:
Hardcam píše:Jj, to je mozny, ze atmosferickej stoji za hovno.
Tak dikec za zkusenosti,jeste to rozmyslim ale asi zvitezi Hyundai :)
Je znich urcite nejhezci
Mno... Renault Megane mi prijde hodne odpudivej, to je fakt. Nicmene kdyz jsem kupoval Coupe 1.6 1. generace a v bazaru meli taky Fiat Coupe 1.8, tak jsem se s nim projel a uzival jsem si to. Fiat je mnohem pohodlnejsi, budiky ma stylovejsi a ta 1.8 byla pochopitelne mnohem sviznejsi nez Hyundai 1.6. Nakonec jsem vzal to Hyundai a to hlavne proto, ze Fiat mel v haji brzdy, byl ruzovej a o 10000 drazsi. Ale jinak bych byl asi na vazkach.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Vidis, na budiky jsem zapomnel..rozhodne jedinej Fiat z nich pusobi sportovne, ne jako zkracenej "osobak"
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
bocelini
*
Příspěvky: 64
Registrován: 15 říj 2006, 21:05
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bocelini »

Hardcam píše:Vidis, na budiky jsem zapomnel..rozhodne jedinej Fiat z nich pusobi sportovne, ne jako zkracenej "osobak"

Fiat má budíky hodně v poho,o Hyundai coupe jsem dneska četl články z netu snad celej den a nic vyloženě špatnýho jsem na něj nenašel snad jen že motor by mohl mït o pár koníků víc...
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

To by mohl.. ideální by bylo turbo.. jako Fiat s tim turbem je fakt raketa.. ale zase je dobrý tak do sta tisíc nalítanejch km.. pak už se hrozně sere.. to si nevybereš :roll:
Každopádně dáky tomu jak sou motory u Hyundai Coupe poddimenzovaný, tak vydržej podstatně víc.. já bych neváhal.. za ty prachy.. a je to faaakt krásný auto.. každej v mym okolí se do něj zamiloval.. a já nejvíc :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:To by mohl.. ideální by bylo turbo.. jako Fiat s tim turbem je fakt raketa.. ale zase je dobrý tak do sta tisíc nalítanejch km.. pak už se hrozně sere.. to si nevybereš :roll:
Každopádně dáky tomu jak sou motory u Hyundai Coupe poddimenzovaný, tak vydržej podstatně víc.. já bych neváhal.. za ty prachy.. a je to faaakt krásný auto.. každej v mym okolí se do něj zamiloval.. a já nejvíc :twisted:
poddimenzovany? :lol: :wink: :P
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

No, taky se připojim do diskuze. Moje předchozí auto byl Renault Megane Coupe a proto si myslim, že můžu srovnávat...teda pokud se tyhle auta daj vůbec srovnávat, protože Megana bych nedoporučil ani nejhoršímu nepřítely...i když se to snaží tvářit jako "trošku sportovně" laděné coupé, je to obyčejná nákupní taška s příšernýma jízdníma vlastnostma, měkym podvozkem, hrozně poskládanou převodovkou a motorem za kterej by se styděla snad i Škodovka (teď mám na mysli 1.6e 66kW). Nejvíc je ten rozdíl, co se podvozku týče, patrnej na kluzkém povrchu, protože jak vám Megane jen trošku uklouzne, hned jde do hodin - to je dané zkráceným rozvorem oproti klasickému Meganu a snad špatným rozložením váhy. Oproti němu si v Hyundai stejného data výroby člověk připadá jak ve Ferrari :D Hlavně to svezení je úplně o něčem jiném a o to jde u sportovního auta především.
No a co se týče toho Fiatu, musím přiznat, že jsem o něm taky dost přemýšlel, ale sehnat někde kus v zachovalém stavu do kterého by člověk nemusel v horyzontu cca jednoho roku nasypat částku blížící se pořizovací ceně, je celkem nadlidský úkol. Jako jeho největší mínus považuju právě to, že je to Fiat.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“