Zimní obutí

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr1
Příspěvky: 5
Registrován: 14 pro 2005, 21:08
Bydliště: Praha

Zimní obutí

Příspěvek od Petr1 »

Ahoj všichni,
potřebuji poradit blíží se zima a chci si koupit zimní gumy na Accenta 1.3l /2005.Chci si koupit ani drahé ani levné zkrátka solidní za slušnou cenu.
Accent 1,3 63 KW 2005
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Zkus kouknout na foru. Uz se to tady mockrat resilo. Zkus treba kouknout do temat u Getze. Mas asi +/- stejny rozmer a nedavno se to tam probiralo.....
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Já jsem loni koupil na Accenta r.v.2000 sadu pneumatik za 5000,-
Jsou to Finský Nokian W a jezdí se na nich super.
Uživatelský avatar
KarelM
*
Příspěvky: 26
Registrován: 02 srp 2006, 15:33
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od KarelM »

Zkus se podívat na stránku http://www.pneu-servis.cz./?sect=1201 (Pneuservis Pešíček - Třeboň). Sice ve čtvrtek zdražil (já jsem kupoval ve středu 4x GoodYear UG7 po 1550 Kč a dnes je za 1695 Kč), ale pořád myslím, že je nejlevnější. Je to zásilkový obchod.
Exciting Blue Elantra sedan 1.6 GL, 2006
Uživatelský avatar
Startér
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 dub 2006, 20:41
Bydliště: Nové Veselí u ZR

vyváženi kol

Příspěvek od Startér »

Chtěl jsem Vás poprosit o radu u přezuti a vyváženi kol.Koupil jsem auto i s disky po třech letech, nevim jestli je někdy nechával bývalý majitel vyvážit a když jsem je přezouval ze zimnich, tak jsem si označil podle rady mého tchána, kde byly a tak nevim jak je točit.Jestli pravé zadni dát na levé předni apod.Díky za odpovědi.
Máš-li vkus a chuť je tu Hyundaiclub
Uživatelský avatar
tomexion
*
Příspěvky: 54
Registrován: 25 srp 2006, 20:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: vyváženi kol

Příspěvek od tomexion »

Startér píše:Chtěl jsem Vás poprosit o radu u přezuti a vyváženi kol.Koupil jsem auto i s disky po třech letech, nevim jestli je někdy nechával bývalý majitel vyvážit a když jsem je přezouval ze zimnich, tak jsem si označil podle rady mého tchána, kde byly a tak nevim jak je točit.Jestli pravé zadni dát na levé předni apod.Díky za odpovědi.
myslim, ze kdyz na vetsine zimnich pneu mas udan smer rotace, tak nemuzes dat leve predni za prave zadni :) - tocit z predku na zadek na stejne strane
Accent 1,5 16V 73KW rv.97
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4starter:
Co se týká točení pneu, tak to už je dnes zastaralé - stačí označit kam které kolo patří a tam ho po čase opět namontovat. Důvod je ten, že se dezén sjíždí podle zatížení (prokluz/smyk při brzdění na prachu či vodě) nebo podle toho, jestli je na předku nebo na zadku. Podle toho se dnes předpokládá výměna 2 sad plášťů z hnané nápravy oproti páru gum ze zadní nápravy, který je při pohonu předku opotřebováván podstatně méně. Například mnou proklínaná sériová Kumha jsem si při přezouvání na liťáky neoznačil a výsledkem byla zcela nepoužitelná sada gum s nerovným obvodem ("hrbolatý" vzorek), zřetelně trpící změnou otáčení, ke kterému došlo při přhazování - vyjádření technika, který řešil moji stížnost na vibrace atd.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Tak já před výměnou vezmu posuvné měřidlo,změřím hloubku dezénu a to lepší dám na předek.Strany se díky směrovému dezénu nemění.... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Pajk píše:Tak já před výměnou vezmu posuvné měřidlo,změřím hloubku dezénu a to lepší dám na předek.Strany se díky směrovému dezénu nemění.... 8) 8) 8)
Lišák jeden!! :shock: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Startér
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 dub 2006, 20:41
Bydliště: Nové Veselí u ZR

Příspěvek od Startér »

Hanzi,moc dobře jsem to nepochopil,znamená to tedy,že to nemá smysl ani s předku na zadek?A co to vyváženi,
Máš-li vkus a chuť je tu Hyundaiclub
Přemek
Příspěvky: 2
Registrován: 01 lis 2006, 08:42

Příspěvek od Přemek »

Jestli má Petr ještě zájem, tak prodám 4ks zimní zn.KLEBER+plech.disky na ACCENTA. Maj najeto asi 10 tis.km. Můj tel. 499621470
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“