Co vše je podsvícené na palubce?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Co vše je podsvícené na palubce?

Příspěvek od kizby »

Zdravím Vás. Lidičky co má být všechno podsvícene? Nesvítí mi totiž tlačítko na mlhovky a tlačítka na zadní stěrače a ve tmě se to blbě hledá.....tak mi prosím poraďte zda to má svítit nebo ne. Jo a myslím že ještě nesvítí ani vyhřívání zadního okna. Jo a je to Accent rv. 95
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
Reklama
 

Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

No, u mé 98 jsou pouze u mlhovek a vyhřívání zadního okna zelené světýlka při sepnutí, jinak podsvícené trvale to není. Stejně tak není podsvícení na zadním stěrači a ostřikovači a na el. ovládání oken (teda já ty okna podsvícené mám :lol: , ale to je pouze záležitost úprav :wink:, originál to není)
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kámen_Dave »

A jakým pak způsobem si ti povedlo ta tlačítka na stahování oken podsvítit??? Jinak tlačítka podsvícena nejsou což je trošku škoda , ale na vše si dá zvyknout a najít po paměti. :lol: :cry:
Accent GLS 1,3 12V, 3-dv, ??/1997 ND
Accent GLS 1,5 12V, 5-dv, 11/1999


Obrázek

www.3nectuningclub.cz
Gardovič
**
Příspěvky: 177
Registrován: 15 led 2006, 17:48
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gardovič »

Vyhrivani zadniho skla podsvicene mam + sviti tak kontrolka na tlacitku.
Hyundai Accent r.v. 98, 1.3i, 12V, socka verze-prodáno, ale sloužil perfektně.
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Kámen_Dave píše:A jakým pak způsobem si ti povedlo ta tlačítka na stahování oken podsvítit???
No, 4 zelené diody, mikrovrtačka, technický dentakryl a spousta trpělivosti. Původní bílé šipky mikrovrtačkou "odvrtat" skrz, začistit a zalít dentacrylem. Výsledek jsou přibližně stejné šipky, jen průsvitné. No a pak už jen diodky a drátky :lol:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“