Co všechno svítí na přístrojovce?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
McSatek
*
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2006, 12:33

Co všechno svítí na přístrojovce?

Příspěvek od McSatek »

Chlapi,

chtěl bych si ve svém accentu 97 vyměnit autorádio a při té příležitosti podívat na pár žárovek. Zajímalo by mě jestli má svítit na přístrojovce např. to kolečko s teplým a studeným vzduchem, protože to já mám např. zhaslé. Taky ten posuvník 1-2-3-4 tuším nesvítí.
Díky za odpovědi M.
Hyundai Accent 1.3i 12V, 62Kw '97
Reklama
 

kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

Zdravím tě, takže na přístrojovce svítí skoro všechno pokud jsou rozsvícená světla :o) Nesvící akorát zadní ostřikování + stěrač. Potom taky el. okýnka a mlhovka (ta jen svítí pokud je zaplá)
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Všude kde je žárovička když to rozebereš by to mělo svítit ( :idea: ) :-). Výjimkou budou asi potkávací světla. Obecně bych řek to co je potřeba za jízdy ovládat i po tmě. Takže obojí cos popsal by bylo fajn kdyby bylo osvětlený :-)
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co všechno svítí na přístrojovce?

Příspěvek od yenda »

McSatek píše:Chlapi,
chtěl bych si ve svém accentu 97 vyměnit autorádio a při té příležitosti podívat na pár žárovek. Zajímalo by mě jestli má svítit na přístrojovce např. to kolečko s teplým a studeným vzduchem, protože to já mám např. zhaslé. Taky ten posuvník 1-2-3-4 tuším nesvítí.
Díky za odpovědi M.
mě svítí, tak si myslím že by to mělo svítit aj tobě :)
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Jj svítí to, když jsem koupil auto všechny žárovičky jsem měl prasklý a že to má svítit jsem zjistil asi po půl roce :oops: , když se založil Hyundaiclub :wink:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kámen_Dave »

No, a jakpak je to s výměnou těch žároviček???
Accent GLS 1,3 12V, 3-dv, ??/1997 ND
Accent GLS 1,5 12V, 5-dv, 11/1999


Obrázek

www.3nectuningclub.cz
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Re: Co všechno svítí na přístrojovce?

Příspěvek od komix »

McSatek píše:Chlapi,

chtěl bych si ve svém accentu 97 vyměnit autorádio a při té příležitosti podívat na pár žárovek. Zajímalo by mě jestli má svítit na přístrojovce např. to kolečko s teplým a studeným vzduchem, protože to já mám např. zhaslé. Taky ten posuvník 1-2-3-4 tuším nesvítí.
Díky za odpovědi M.
ja som tiez menil radio a nic tam nepasovalo ani koncovka ani rozmer radia no skratka pohroma ale nakoniec som to zvladol!!!!
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
McSatek
*
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2006, 12:33

RE..

Příspěvek od McSatek »

A jak si to zvládl, slyšel jsem, že do korejců se musí přikoupit nějaká redukce, abys tam napojil kable. Nevíte někdo co to stojí. Rozměr rádia by ale měl sedět, ne? Jestli ne, tak se poděl s námi o tu fintu...
Hyundai Accent 1.3i 12V, 62Kw '97
Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RE..

Příspěvek od Kámen_Dave »

Ta redučka stojí kolem 120 korun. Nedávno jsem ji kupoval.
Accent GLS 1,3 12V, 3-dv, ??/1997 ND
Accent GLS 1,5 12V, 5-dv, 11/1999


Obrázek

www.3nectuningclub.cz
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Příspěvek od komix »

no ja som to daval bez redukcie cize kabel o kabel.potom som musel na novo navrtavat tie plisky co drzali stare radio lebo nove nepasovalo bolo moc padnute dole a moc dovnutra.inak ta redukcia je lepsi napad ako som zvolil ja ale co uz!!!
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: RE..

Příspěvek od MartasZ »

Kámen_Dave píše:Ta redučka stojí kolem 120 korun. Nedávno jsem ji kupoval.
Hehe.. když si vzpomenu jak sem ji kupoval já.. bylo to v sobotu.. jako před rokem :-) Prostě sem ji musel koupit, jel sem do Sukorad, tam ji neměli, ale mohli objednat.. zhruba za ty prachy.. tak sem jel do Nový Paky do Rachotu :twisted: a tam měli zrovna dovču :P tak sem jel zpátky a objednal si to v Sukoradech.. ale nakonec mi to nedalo a vzpoměl sem si, že tam jak sem kupoval auto bylo velký Sony centrum.. takže sem frčel do Prahy a samozřejmě měli.. cca 300 :lol: plus ty cesty.. tak počítám tak litr.. páč sem měl auto nově a rád sem na to šlápnul.. ale měl sem ji ten den, co sem chtěl a byl sem spokojenej :twisted: :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RE..

Příspěvek od Kámen_Dave »

MartasZ píše:
Kámen_Dave píše:Ta redučka stojí kolem 120 korun. Nedávno jsem ji kupoval.
Hehe.. když si vzpomenu jak sem ji kupoval já.. bylo to v sobotu.. jako před rokem :-) Prostě sem ji musel koupit, jel sem do Sukorad, tam ji neměli, ale mohli objednat.. zhruba za ty prachy.. tak sem jel do Nový Paky do Rachotu :twisted: a tam měli zrovna dovču :P tak sem jel zpátky a objednal si to v Sukoradech.. ale nakonec mi to nedalo a vzpoměl sem si, že tam jak sem kupoval auto bylo velký Sony centrum.. takže sem frčel do Prahy a samozřejmě měli.. cca 300 :lol: plus ty cesty.. tak počítám tak litr.. páč sem měl auto nově a rád sem na to šlápnul.. ale měl sem ji ten den, co sem chtěl a byl sem spokojenej :twisted: :twisted:
Tak to tě toho "kus plastu s dráty" vyšlo celkem draho :)
Accent GLS 1,3 12V, 3-dv, ??/1997 ND
Accent GLS 1,5 12V, 5-dv, 11/1999


Obrázek

www.3nectuningclub.cz
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No to mi povídej.. ale víš jak nový auto, já nadšenej z každýho metru kterej sem v něm ujel, tak sem to neřešil :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“