Koupim, dovezu, mam radost......Opravuji, Silim!!! Poradte

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Koupim, dovezu, mam radost......Opravuji, Silim!!! Poradte

Příspěvek od Mich@l »

Čus lidi. Tak jsem tady zase a opet s neskutecnym problemem. Tak to vypada ze jsem si z nemec dovezl peknou mrd.u, protoze auto nechce vubec spolupracovat.

-Prvni vec, ktera me opravdu "nadchla" tak to byla voda v zavazadlovem prostoru auta :? . To jeste bylo docela v pohode.

-Druha vec, ktera uz me opravdu zacala stvat bylo, ze jsem bouchnul nas.ane s dvermi a popadlo mi okno o 10 cm dolu:x . Jeste jsem ale byl celkem v klidu nez jsem zjistil, ze ty motorky ve dverich pro stahovani oken tam nejsou:x .

-Treti vec, ktera me uz neskutecne vytocila a totalne nas.ala byla, ze ten imobilizer, ktery mel byt v aute porouchany, v tom voze asi nikdy nebyl :evil: . Mechanik nenasel zadnou cteci civku imobilizeru a zadne porusene kabely :evil: .

-Ctvrta vec :evil: Nesviti Check Engine a auto po otoceni klicku do polohy "on" je uplne zticha. Jsem z toho uplne zdeptany a vubec nevim, co s tou potvorou delat. Muze se stat, ze by ridici jednotka pri 135 tis kilometrech sla sra.t?

-A Pata vec: budu to muset odtahnout do servisu, tam me natahnou jak psa a reknou mi, ze to je totalni srot a budu muset platit tak 20 aby to vubec jelo:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:.

Jsem z toho na prasky. Uz nevim, komu bych to dal na opravu. Muzete mi v necem poradit? CO s tim check engine a s tim, ze to nestartuje? Nemeli jste to nekdo? Nebo nemate nekdo el. schema na accenta? Mam jet do servisu na diagnostiku? Nebo to mam prodat na nahradni dily? :roll:

Poradte nekdo prosim. Cau Lidi
Autodíly mám od Autojazz.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Hod ho puvodnimu majiteli na hlavu ...... To co pises, tak to je strasny ..... Starej Trabant, kteryho jsem prodaval na soucastky, tak byl vy lepsim stavu, nez popisujes ty ......
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
tomexion
*
Příspěvky: 54
Registrován: 25 srp 2006, 20:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od tomexion »

1 - rekl bych ze nejaky tesneni :wink:
2 - pokud to bylo opravdu delany na motorky, tak by na to ty dvere mely byt pripraveny a mozna by to slo svepomoci (?) koupit a zapojit..
4. vec sovisi asi s tou 3. ..? ze by ECU cekala na imo? nebo tak neco.. nejake el.schema jsem videl na www.hmaservice.com - me se zda se mi taky drobet blbne (poctivych 75tis)
5. je to mozny... to mas ten dovoz, co? to ses na nej nebyl ani kouknout? ja za nej dal desny prachy, lecco jsem taky prehlid, ale aspon jsem si dal zkusebni jizdu a kupni prohlidku...
Accent 1,5 16V 73KW rv.97
Zapri
Příspěvky: 2
Registrován: 07 lis 2006, 21:25
Bydliště: Römerstadt SM

Příspěvek od Zapri »

Měls to na diagnostice? Jestli ne, mohl bych se ti na to podívat. Snad něco vyčtu. Jaký je to rok? Aspoň startovat by to mělo, ŘJ obvykle neodstavuje startér...
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Nech si od někoho jiného najít ten imobilizér - pokud by tam opravdu byl - nebo jeho rozbitý zbytek, mohlo by to dělat pěkný brikule, zvlášť pokud to bylo domo-robo.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Cau lidi. Vse jsem to povedel kamosovi automechanikovi, ktery se hecnul, sehnal el. schema a ted na tom pracuje. Jestli to neda dohromady, nechcete nekdo koupit accenta za symbolickou cenu 1 koruny? :roll: . ja uz mam nervy v p..i. Cau
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupim, dovezu, mam radost......Opravuji, Silim!!! Porad

Příspěvek od weena »

Mich@l píše:Čus lidi. Tak jsem tady zase a opet s neskutecnym problemem. Tak to vypada ze jsem si z nemec dovezl peknou mrd.u, protoze auto nechce vubec spolupracovat.

-Prvni vec, ktera me opravdu "nadchla" tak to byla voda v zavazadlovem prostoru auta :? . To jeste bylo docela v pohode.

-Druha vec, ktera uz me opravdu zacala stvat bylo, ze jsem bouchnul nas.ane s dvermi a popadlo mi okno o 10 cm dolu:x . Jeste jsem ale byl celkem v klidu nez jsem zjistil, ze ty motorky ve dverich pro stahovani oken tam nejsou:x .

-Treti vec, ktera me uz neskutecne vytocila a totalne nas.ala byla, ze ten imobilizer, ktery mel byt v aute porouchany, v tom voze asi nikdy nebyl :evil: . Mechanik nenasel zadnou cteci civku imobilizeru a zadne porusene kabely :evil: .

-Ctvrta vec :evil: Nesviti Check Engine a auto po otoceni klicku do polohy "on" je uplne zticha. Jsem z toho uplne zdeptany a vubec nevim, co s tou potvorou delat. Muze se stat, ze by ridici jednotka pri 135 tis kilometrech sla sra.t?

-A Pata vec: budu to muset odtahnout do servisu, tam me natahnou jak psa a reknou mi, ze to je totalni srot a budu muset platit tak 20 aby to vubec jelo:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:.

Jsem z toho na prasky. Uz nevim, komu bych to dal na opravu. Muzete mi v necem poradit? CO s tim check engine a s tim, ze to nestartuje? Nemeli jste to nekdo? Nebo nemate nekdo el. schema na accenta? Mam jet do servisu na diagnostiku? Nebo to mam prodat na nahradni dily? :roll:

Poradte nekdo prosim. Cau Lidi

Si koupil zajíce v pytli.... Každopádně bych to šel vyřidit s tim prodejcem. Podobrym nebo po zlym.... Podle toho jak by si kamarád vybral.. :lol:
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

to bych klidne udelal weeno, ale do nemec za nim nepojedu :?
Autodíly mám od Autojazz.cz
Gardovič
**
Příspěvky: 177
Registrován: 15 led 2006, 17:48
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gardovič »

Jak jsem videl ve zpravach, vybijes si zlost, uklidnis nervy tak postrikej prodejci ostatni auta co stoji treba u plotu ziravinou :lol: . Treba ti to udela dobre...
Hyundai Accent r.v. 98, 1.3i, 12V, socka verze-prodáno, ale sloužil perfektně.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Pokud máš kupní smlouvu tak bych šel k majiteli nebo dovozci a omlátil mu to o hlavu. Jen se nebát :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

auto jsem si vybral sam, takze k dovozci nepujdu. a do nemecka je z ostravy daleko. jinak bych vam nekomu dal adresu, jestli jezdite do nemecka a po dedovi rucni granat :lol: .
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No jestli jsi si to vybiral podle fotky, tak to ti zavidim tvoji odvahu .....

Jinak muj nazor jsem napsal uz na hore ..... Hodit na hlavu .... Nejak to musi jit vyreklamovat ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

Mich@l píše:Cau lidi. Vse jsem to povedel kamosovi automechanikovi, ktery se hecnul, sehnal el. schema a ted na tom pracuje. Jestli to neda dohromady, nechcete nekdo koupit accenta za symbolickou cenu 1 koruny? :roll: . ja uz mam nervy v p..i. Cau

Hele dám klidně i 5 Kč ... možna i víc .... alespoň bude z čeho brát náhradní díly. Snad to das do hromady neboj
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

kizby píše:
Mich@l píše:Cau lidi. Vse jsem to povedel kamosovi automechanikovi, ktery se hecnul, sehnal el. schema a ted na tom pracuje. Jestli to neda dohromady, nechcete nekdo koupit accenta za symbolickou cenu 1 koruny? :roll: . ja uz mam nervy v p..i. Cau

Hele dám klidně i 5 Kč ... možna i víc .... alespoň bude z čeho brát náhradní díly. Snad to das do hromady neboj

:lol: :lol: :lol: PRODANO panovi z teplic
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Cau lidicky. Tak mozna uz brzo se budu moct projet. Dali jsme tam jinou rj a check engine dela to co ma. Uz jen obejit imob a pojedu.
Autodíly mám od Autojazz.cz
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“