Tak mám taky HUDBU

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
gekko
*
Příspěvky: 12
Registrován: 28 říj 2006, 14:59
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gekko »

jo pamatuju si kdyz mi bylo asi 15 tak jsem mel starou vez jeste s gramofonem a kazetakem. Tenkrat jsme s kamosem delalli barevnou hudbu. Vzali jsme ledky a zapojili je k reprakum kdyz jsme to okourili tak blikali do rytmu. Pote jsme vykuchali nejake stare televize a radia a pripojovali repraky vsude no a co se nestalo nejdrive jsme meli mono vez a potom uz jen hovno vez. Ale vyradili jsme se. :D
Jarda
http://gekko.ic.cz

Hyundai Atos 1,0 1998

Kydž jsem se zeptal prodejce jestli si mám raději koupit Atose nebo Corsu, tak mi řekl, že Hyundai je sračka víc se semnou nebavil, proto jsem si koupil jinde Hyundaie:D
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

:lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

gekko píše:jo pamatuju si kdyz mi bylo asi 15 tak jsem mel starou vez jeste s gramofonem a kazetakem. Tenkrat jsme s kamosem delalli barevnou hudbu. Vzali jsme ledky a zapojili je k reprakum kdyz jsme to okourili tak blikali do rytmu. Pote jsme vykuchali nejake stare televize a radia a pripojovali repraky vsude no a co se nestalo nejdrive jsme meli mono vez a potom uz jen hovno vez. Ale vyradili jsme se. :D
Jojo.. to jsou přesně moje začátky, nejdřív sem dělal bedýnky z papíru, pak sem dal dohromady dycky nějaký trámky a dokonce sem pozdějc i nábytek rozřezal.. no co.. ty skříně byly stejně nepotřebný :D Doma sem měl repráků plný dvě police.. ze všech možných televizí, pak sem začal shánět od tesly klasický ARNka, pak přišel můj první Tesla zesik a už to jelo.. byli to krásný začátky.. když si vzpomenu jakou sem měl radost, když sem postavil bednu ve který bylo devatenáct všemožných repráků a zapojení sériově paralelní tak aby odpovídala impedance.. to byl masakr.. Pamatuju si to jako dnes, neměl sem ani CD a jedinej kvalitní zdroj signálu byla konzole Sega Mega Drive II na který sem zrovna hrál Lemmings :D A rovnou z výstupu na sluchátka do tý bedny.. fakt sem měl štěstí že to chudinka výstup vydržel... Nooo nakonec sem si postavil dvě pořádný bedny :wink:
Obrázek
Obrázek

A jsem spokojenej :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

moc pekna:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

To mi příde jak z toho filmu, Cesta do minulosti? Jak tam stál v garáži s elektrickou kytarou v ruce a obrovskym reprákem za zády. Rozmáchl se, brrrrnnnk..... a garáž letěla :-))
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hardcam: no Axton to rozhodně není ten takovejhle design nedělá a svoje logo si dává na membránu.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

M.A.D.Y jakej je průměr tech dvou repráků
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

prave, ze jsem neco podobnyho videl, pak jsem si vsiml ty prazky na noseni a toho, ze tam neni logo, tak mi to doslo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Rasty píše:M.A.D.Y jakej je průměr tech dvou repráků
CCA 14cm :oops:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“