přední spoiler hyundai coupe

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

laila.p
Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2006, 13:18
Bydliště: Tábor

přední spoiler hyundai coupe

Příspěvek od laila.p »

Help me! Momentálně prochází moje coupéčko, r.v.95, absolutní změnou. Mám jen jediný problém, a to je přední spoiler! Mám pocit, a asi to není jen pocit, že tady, doma, v ČR, existují 4 typy předních spoilerů, které se objevují na všech www stránkách. Byla bych moc vděčná za každý new tip na stránky, nebo někoho schopného :) na ceně mi absolutně nezáleží, hlavně ať to nemá velký průduchy jako např. na car-styling, nepotřebuju ve 180 lítat :P a hlavně tam mají problém s homologací, protože v případě koupě nelze reklamovat! thanks!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Precti si toto:

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=3153

A vitej v klubu ;)
i30 PDe fastback 1.5 DCT
ELANTRA XD 1.6 2006

dříve:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Nech si vyrobit něco na zakázku-vyjde to na cca 4-6tis, podle složitosti a bude to takový, jaký budeš chtít...to co se dá na Coupe normálně koupit je hnus, snad až na komplet kit od Cadamuro design., kterej je ale zas za cenu lehce bouranýho Coupe :roll:
Obrázek
laila.p
Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2006, 13:18
Bydliště: Tábor

Příspěvek od laila.p »

samozřejmě, že by to bylo nejlepší na zakázku..akorát, že v jižních čechách a v táboře už vůbec ne, mi zrovna moc nepomůžou :roll: líbila se mi nabídka liberecký firmy, ale je to fakt hodně z ruky..taková praha by byla ideální..
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Ještě vim o firmě v Mnichově Hradišti, ale to je pro tebe asi stejnej problém. Co za firmu z Liberce to bylo? Že by Laminoservis?
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

laila.p píše:samozřejmě, že by to bylo nejlepší na zakázku..akorát, že v jižních čechách a v táboře už vůbec ne, mi zrovna moc nepomůžou :roll: líbila se mi nabídka liberecký firmy, ale je to fakt hodně z ruky..taková praha by byla ideální..
vidis to, zrovna v liberci ja studuju a prave tu sedim na pokoji na kolejich :)

a v jiznich cechac jsem byl minuly vikend, kousek od tabora (staveli jsme v tabore v tesku ;) tak kdyby jsi to rekl driv mohl jsem ti ho dovest! :P
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

jinak r.v. 1995 - to vyrabeli scoupe jeste, tak bud ses spletl v nazvu nebo v roce :lol:
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

POdle mého je LAILA.P žena a né muž a má COUPÉ a né SCOUPÉ :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: přední spoiler hyundai coupe

Příspěvek od Pajk »

laila.p píše:Help me! Momentálně prochází moje coupéčko, r.v.95, absolutní změnou. Mám jen jediný problém, a to je přední spoiler! Mám pocit, a asi to není jen pocit, že tady, doma, v ČR, existují 4 typy předních spoilerů, které se objevují na všech www stránkách. Byla bych moc vděčná za každý new tip na stránky, nebo někoho schopného :) na ceně mi absolutně nezáleží, hlavně ať to nemá velký průduchy jako např. na car-styling, nepotřebuju ve 180 lítat :P a hlavně tam mají problém s homologací, protože v případě koupě nelze reklamovat! thanks!
Tak už je snad jasný,že laila.p je žena... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
laila.p
Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2006, 13:18
Bydliště: Tábor

Příspěvek od laila.p »

koukám, dobrá debata :) jasný, že jde o coupé 97, chyba tisku :P a mimochodem, zní líp ten laila, nebo ta laila? já myslím, že ta..takže, kdyby mi mohl ještě někdo z vás jakkoliv pomoct..před týdnem jsem se lehce netfrefila do garáže a výměna předku je momentálně na prvním místě 8)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No já bych ti rád poradil , ale ono je to u nás opravdu o ničom.. lepší hledat na zahraničních webech, ale i tak je toho na naše kupátka málo.. to ty teď už předposlední, na ty už je slušnej výběr :-(
No tady jsou nějaký odkazy, tak to prolez, ale asi nebudeš uspokojena :-)
http://www.ath-hinsberger.de/tuning_maz ... 9.69586874
Tohle už si asi viděla, mě se docela líbí.. nějaký dorbný úpravy a dal bych ho na svý
http://www.autofam.cz/index.php?PHPSESS ... &x=40&y=15
Tenhle je příšernej : http://www.tuningshop.cz/Coupe_d2535.html
Ten se mi líbil, ale nějak mě to přešlo, když sem ho viděl v reálu.. ale čtyřoku nehorázně sluší: http://www.cardesignweb.com/catalog/ind ... 21_115_107
http://web7.vs240115.vserver.de/on_shop/
http://www.carstylingtuning.com/scripts ... hp?KID=173
No prostě je fakt, že na ty naše mazlíky se blbě něco schání, takže asi jedině nechat něco vyrobit...
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
davidek
*
Příspěvky: 22
Registrován: 07 led 2006, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidek »

tak mam stejny problem,taky moje coupe projde radikalni zmenou,hned jak dojedu dom,mam ted par inspiraci z kyperskych casopisu,vlozim fota nebo vezmu na nejaky sraz
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Kdyby jsem měl čas tak by jsem Vám nárazníky z lamina na coupe udělal to by problém nebyl, ale bohužel teď dělám kamarádoj z druhého klubu nárazníky a prahy na corolu, takže snad až to dodělám a i to svoje tak by jsem se nabídl na výrobu. Stačí mi poslat skica nárazníku :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

to:laila.p - jediné co mě bylo povědomé byla nabídka předního narázníku na Hyundai Coupe 96-98 na www.carstyling.com V případě zájmu si klikni na Hyundai, pak na spoilery a narázníky a tam ho najdeš.
laila.p
Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2006, 13:18
Bydliště: Tábor

Příspěvek od laila.p »

to:rasty - díky za nabídku! chtěla bych si ho nechat takhle na zakázku, akorát mi není pořádně jasné, jak se ta skica dělá, víš :D ??? by oko nakreslim, jak by to mělo vypadat :D ??? a nešlo by, že bych ti zaslala fotku nějakýho nárazníku ze zahraničního webu? víš, něco, co se tady nevyskytuje..? a jak dlouho to trvá, a nějaké info, please..
Odpovědět

Zpět na „Tuning“