Elektricka ovladaní oken..moc se jim nechce

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Elektricka ovladaní oken..moc se jim nechce

Příspěvek od torm »

Čus nevím čim to ale když zajedu s spolujezdcovým oknem uplně dolů tak se to samo nevyškrábe zpět nahoru... a celkově to jdou obě pomaličku...
jak to napravit? :roll:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

To se mi stalo hodněkrát :lol: Víš co mě vždy pomohlo :idea: :?: Vytáhnout baterku a dát ji na nabíječku. Dolu to jde totiž lehce protože tomu pomáhá váha okna, ale nahoru to už nechce.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

tohle vzdycky pomuze jen na chvili, naplno nabita baterie, a prostriknout ty drazky ve kterych to jezdi :) proste si to chce zvyknout, kor ted na podzim zase sotva leze, nevim proc ale v lete vzdycky sviha :)

staci, kdyz stahnes okynko az dolu a nejakym mazadlem ve sprayi co se da nasmerovat, tak nastrikej do tech drazek a smeruj ten proud trochu niz, pak s tim jezdi sem a tam po 10cm aby se to rozpatlalo vsude.. kdyz se to naucis promazat bude ti litat pekne a vydrzi to tak pul roku namazany :lol: pac ty gumicky uz jsou holt spuchrely a nejezdi to v tom tak jak by melo.. :roll:
schoralek@transglobal.cz
Příspěvky: 9
Registrován: 02 pro 2006, 19:44
Bydliště: Usti nL

Příspěvek od schoralek@transglobal.cz »

Ja jsem rozebral calouneni a o 1 mm jsem posunul vodici listu do stran (jen na vuli sroubku). Taky jsem ji promazal tim, co jsem mel po ruce - tekute mydlo. Je to uz 2 mesice a okno funguje perfektne.
Uživatelský avatar
MM
*
Příspěvky: 24
Registrován: 28 kvě 2008, 18:40
Bydliště: Praha (6)(9)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MM »

hojky, nevite nekdo kde by se dali sehnat tlacitka na ovladani elektriky oken (HC 2000)? Predchozi majitel na ty malinkaty tlacitka byl nejakej drsnej, tak hledam novy :?
Daewoo Racer 1,5 rv 95 55kw
Hyundai Coupe 2,0 rv 00 102kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE“