štartovanie auta po 1 roku

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: štartovanie auta po 1 roku

Příspěvek od ivan »

sagen píše:Vidim parkovisko velike, skladovymi vozy oplyvajici... :D niekde tu moze byt odpoved. Obcas taka dobre ulozena skladovka stoji aj viac ako rok. Nemyslim, zeby to auto rozobrali, nieco vycistili, nieco vymenili, a startovali. Podobne je to aj s autobazarmi. Ak to vsetko nestaci, tak pozri cenniky predajcov novych motoriek. Niekde najdes aj modely r. 2012, obcas vyrobene 2011. Myslis, ze sa importer s kazdou s.rie ? Nie, vymeni baterku, nastartuje a stastnemu majitelovi zamava na cestu :D/ . Jednu taku mam a ok.
Jsi štastny člověk =D> =D> =D> ,ja si koupit takovy auto tak vykrvacim :!: :!: :!: Finančně :!: :!: :!: :!: Commoreil mi nesmi do baraku :twisted: :twisted: :twisted: Ja je se živim těmihle opravami :mrgreen:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

Uživatelský avatar
sagen
**
Příspěvky: 253
Registrován: 06 úno 2014, 14:34

Re: štartovanie auta po 1 roku

Příspěvek od sagen »

Zasah vedla, nepisem auto, ale motorku 2011 kupovana 2012, viac ako rok po vyrobe. Pozri cenniky motoriek a teraz najdes v cenikoch mozno aj modely 2012. V nadrzi benzinu tak akurat 0,5 litra, co zostalo po teste na konci montaznej linky. Santafe bolo este teple z vyroby, lebo som chcel svetlo hnede sedacky do svetlohnedeho auta. Taka kombinacia nebola na slovensku mozna, ale v nemecku ano, tak po trpezlivom vysvetlovani [-o< mi importer taku objednal, a ono to slo. Potom ich prislo do Ziliny este niekolko.
U sypaca ho v aprili odstavime a startujeme v novembri, bez problemov. V navode je len, ze musi byt pred odstavenim plna nadrz. Funguje to uz 7 rokov. A tie autobazare....
Kia Sorento UM 2,2 Crdi 6AT od 7/2016
Hyundai SantaFe 2,2 CRDI 114 kW M5 2006
Ford Focus 1,6 M5 2008 do 5/2016
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: štartovanie auta po 1 roku

Příspěvek od ivan »

sagen píše:Zasah vedla, nepisem auto, ale motorku 2011 kupovana 2012, viac ako rok po vyrobe. Pozri cenniky motoriek a teraz najdes v cenikoch mozno aj modely 2012. V nadrzi benzinu tak akurat 0,5 litra, co zostalo po teste na konci montaznej linky. Santafe bolo este teple z vyroby, lebo som chcel svetlo hnede sedacky do svetlohnedeho auta. Taka kombinacia nebola na slovensku mozna, ale v nemecku ano, tak po trpezlivom vysvetlovani [-o< mi importer taku objednal, a ono to slo. Potom ich prislo do Ziliny este niekolko.
U sypaca ho v aprili odstavime a startujeme v novembri, bez problemov. V navode je len, ze musi byt pred odstavenim plna nadrz. Funguje to uz 7 rokov. A tie autobazare....
S vim jednanim :shock: mi připominaš :mrgreen: meho velmi dobreho kamarada :wink: tem ma taky
takove vylevy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A sakra :shock: :shock: vychazi mu to =D> =D> =D> Ja jsem pesimista a realista :oops: A on snilek :lol: :lol: :lol: Hlavně zdravi a vše v pohodě =D> =D> =D> :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“