Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od Mexican »

ak by som bol zaujemcom o Santa Fe v cene milion kc, tak zaplatit vratnu zalohu 30 000by pre mna nemal byt problem. Sme v CR a vycruranci existuju - zrejme na to dealeri prisli po par epizodach, ked si ludia pozicali auto a odjazdili s nim toho daleko viac nez je "slusne". Ak by som chcel kupovat auto, urcite by som ho chcel mat aspon na dva dni a 500km. A toto mi uz bolo viackrat ponuknute (Vistacar Hodonin), chapem vsak ze u inych dealerov to moze byt inak
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od petr.s »

kombajnista píše:Takže za to může vlastně reklama a chudáček hnůjdaj je v tom nevině. Tak určitě..
Petr- taky máš ve svém autoservise akci "kontrola vozu zdarma" a pak lidi kasíruješ?? Já jen, že Ti to přijde v podstatě normální, protože přesně tak to prezentovali..
Se probuďte! Dělají si z lidí dobrý den a ještě to obhajujete? Ta firma lže dnes a denně. např. http://www.autoforum.cz/zajimavosti/hyu ... -sam-sobe/
Stačí se podívat kdo a jak tu firmu vede. Firmu, kterou žaluje cca polovina vlastních, dnes už tedy bývalých prodejců..
Tak to jsi na omylu, žádnou kontrolu vozu zdarma nedělám a vlastně nic zadarmo nedělám(samozřejmě krom maličkostí v rámci dobrých vztahů se stálou klientelou), já totiž na rozdíl od ostatních podnikám pro peníze a nestydím se za to. A ten, kdo dává něco zadarmo, tak buďto podvádí zákazníka a nebo je blbej...
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
huhu46
*
Příspěvky: 87
Registrován: 29 led 2013, 08:37
Bydliště: Brno

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od huhu46 »

airwaves píše:Ještě než se narodil ix20, už po světě jezdila segra Venga. KIA udělala akci půjč si Vengu na 24 hodin. Zavolal jsem do Jihlavy do KIA, ofotili si OP a ŘP a půjčili mi zadarmo a bez zálohy krásnou novou voňavou Vengu. Červenou. Byla polepená KIA 24 hodin a podobně. Najel jsem s ní asi 200km. A díky tomu jsem si pak koupil ix20. Venga se doma moc nelíbila. Pokud by po mě chtěli zálohu za půjčení, pravděpodobně bych jezdil dnes Opelem Meriva. Kdo chce kam....
už je to asi 2 roky co byl v Brně autosalon a tam :hyu: půjčoval ZADARA auto který ste chtěli
jen si opsali občanku
hned sem bral nový santa fe v automatu

neplatila se ani koruna
i30 CW 1,6 CVVT stříbrná metalíza r.v.2013
fiat marea weekend 1,6 benzin
škoda favorit
škoda 105
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od milan74kb »

no ja by som neplatil nic. Nejde o cenu, dal by som zalohu aj 3 litre Eur. Ide o tie podmienky ... Ze si nechaju zalohu ak sa im nebude cosi pacit ??? Sila. Sa mi vidi ze :hyu: sa uz serinka aj v CR ...
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od rade622 »

Máš dané podmínky, máš. Nutí tě někdo, nenutí.
Tak to ber nebo neber. Hlavně se neposer, že oni ti nepůjčí - či
půjčí něco svého za svých podmínek. Je to jejich majetek, je. A je zcela
irelevantní, jestli si půjčuješ auto, nebo vrtačku a jestli se ti to líbí,
nebo ne.Podmínky nastavuje ten, kdo půjčuje. A kam jde Hyundai v ČR ti může být
zcela jedno. To je jejich boj. Vytrestáš je tím, že si příště jejich auto nekoupíš.
Zase jejich boj. Proč kolem toho tak běsníte?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od milan74kb »

@rade622:

a.) tie injektiva si strc do riti
b.) mas pravdu, ja uz do firmy ani sukromne ziadny dalsi Hyundai NIKDY nekupim. Toto mala byt prva lastovicka do vozoveho parku a bude aj posledna.
c.) je mi jedno ci Hyundai, Kia, Skoda, VW, Toyota Audi, ... ked mi niekto chce nieco predat tak nech sa ku mne tak aj sprava a nech sa nesprava ako "smejd" spolu s kadejakymi divnymi podmienkami a poznamkami pod ciarou atd. Ak to Tebe nevadi, budiz Tvoja vec. Ja MOJE prachy mozem dat aj inej znacke.
d.) iste, nie len pri Hyundai sa najdu hovada, ale ja sa budem vyjadrovat k comu chcem a ked sa Ti to nepaci je mi to absolutne suma fuk.
e.) mas pravdu, kam mieri v CR mieri Hyundai je mi totalne jedno ...
f.) mas pravdu, podmienky urcuje ten kto poziciava - bez alebo nechaj tak, ale ked su podmienky nahovno tak sa netreba ozvat ? Divny pristup, jedine ak by som bol poziciavatelom tak toto obhajujem ...
g.) nebesnime, diskutujeme a "obdivujeme" marketingove oddelenie Hyundai ...
h.) nic :mrgreen:
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od rade622 »

Milane, ty si fakt divný.
Když se mi něco nelíbí, pokrčím rameny a jdu dál, je to jejich kšeft, pokud chceš H přetvořit
k obrazu svému, kup si jejich akcie, až budeš mít většinu, zatoč s nimi. Zatím bych řekl, že tě mají na háku. Zájem je takový, že je rozpůjčováno až do konce roku.
A s vědomím této informace si můžeš zanadávat zase. Nápověda - "jsou to magoři, co se zapoměli tebe zeptat, jak se má dělat marketing, zkrachují, protože ty si od nich už nic nekoupíš." Další si doplň určitě na něco přijdeš.
Proč se rozčiluješ? Je to jejich boj, u tebe mlácení prázdné slámy.
Ale abecedu umíš dobře.
Rade622
Jo pro tvou informaci, já ho mám slíbený od 6.12.Podmínky akceptuji a souhlasím s nimi.Nemám s tím problém, budu jezdit. Já jo.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od Mexican »

suhlas s Rade622.
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od milan74kb »

@rade622:

Akoze slobodny nazor na vec uz neplati ? Hned, si divny, neposer sa, maju Ta na haku, co sa rozculujes, ach jaj ...

Pozri, mne :hyu: taku moznost za takych podmienok ake by som JA akceptoval nedal. Oni chcu predat mne, nie ja im. Ak nedostanem co chcem a co mi vyhovuje, ok nic sa nedeje, preco by som sa zlostil ? Sak o tom je trhova ekonomika. Da sa, vyhovuje mi - kupim, neda sa, nevyhovuje mi nekupim a kupim inde. Ale preco by som nemal povedat co si myslim ? Lebo sa to niekomu nepaci ? Alebo ze ma iny pohlad na vec ako ja ? Tebe to vyhovuje, akceptujes to, ok ja s tym viem zit. Mne to nevyhovuje a Vy to neviete preglgnut ? Nechapem Vas ludia ...

Napr. minule sa mi pacila ix35 - dostal som ponuku, ktoru som akceptoval aj predvadzacku cca 300 km zadara a este som aj usetril. Bola to vtedy ponuka co mi vyhovovala. Teraz zase namiesto Santa FE mi bude okrem ineho aj preto asi niekedy od marca stat v garazi Forester 2.0 XT Executive. Nie koli nejakej blbej predvadzake, ale preto lebo MNE vyhovovala Subaru ponuka ovela viac ako Hyundai ponuka a dokazali sme sa dohodnut na tom co bolo akceptovatelne pre OBE strany. Pri Hyundai nie. V konecnom dosledku som aj rad :-). Ale ix35-ku si aj tak necham na firme aspon kym neskonci auto uver a ak budu solidni ludia v :hyu: servise aj nadalej. Uz som jej vychytal vsetky muchy a kym bude slapat, tak preco uz teraz predavat ?

P.S.:
Prajem vela stastia s predvadzackou, jazdi a uzivaj.
A ak sa rozhodnes kupit - prajem Ti aby si trafil dobry kus, lebo Santa FE nevyzera byt zle auto.

HOWGH :-)
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od rade622 »

Díky
uvidím jak to bude jezdit.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“