ekektrony

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Rasty píše:Tomikp: chlape jsme na tom stejně. Já píšu také pouze tiskacím a psacím to snad už ani nedokážu :? Jedinou zase ou výhodou je psaní oběma rukama. Byl jsem původně levák, ale naši mě nechali přeučit na pravou a výsledkem je že pokud mě při psaní začne bolet jedna ruka tak můžu psát drouhou :lol:
Já myslel,že neumíš psát!! :shock: :lol: :lol: :wink:
Ty vole :shock: a on oběma rukama!!! :lol: :lol:
Já mám jednu ruku ještě levou!! :shock: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

tomexion píše:Chlapi - co takhle hezky odpovedet Tomasovi to s tim ET??

IMHO: nevim :)
- zkus si vzit metr, uhelnik, velky kus papiru a zkus to zmerit..
http://www.epneu.cz/tech_podpora.php
http://www.e-pneu.cz/rozmery_alu.php
Dá se použít také jednoduchou pomůcku na !http://www.tuning.sk/converter_wheels.php
...GOOD LUCK, Boys and Girls.... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

tak jsem našel kola na svýho acceta, 7x15

pánové jeden háček, budu však měnit rozteč podložkama, máte s tím někdo zkušenosti?? šup názory.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

tomas.holoube píše:tak jsem našel kola na svýho acceta, 7x15



pánové jeden háček, budu však měnit rozteč podložkama, máte s tím někdo zkušenosti?? šup názory.
No zkušenosti přímo ne, ale viděl jsem elegentnější řešení. Prostě kolo otočit vnitřkem směrem ven, ono tak pěkně povyleze, vypadá to vostře :twisted: :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
JirkaM
Příspěvky: 8
Registrován: 28 lis 2006, 18:34
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od JirkaM »

Zdarec,na Accenta r.v.96 jsem nacpal 205/45/16 7'' ET42,ale doporučoval bych 195/45/16 6.5'' ET42,protože zadní kola při 4 lidech dřeli o lemy,ty jsem o kousek odříznul ale ještě trochu si šoupnou o vnitřek nárazníku.
Proto doporučuju ten druhý rozměr,ten by měl být v pohodě.Jo a ještě pod zadní kola sem musel dát 2.5 mm podložky jelikož byli asi 1mm od
podélných tyčí zadní nápravy-jinak přední kola ůplně v pohodě.
tak čus
Hyundai Accent 1.5 16V GT r.v.1996
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

tomas.holoube píše:tak jsem našel kola na svýho acceta, 7x15 ,

pánové jeden háček, budu však měnit rozteč podložkama, máte s tím někdo zkušenosti?? šup názory.
No na stodváce sem měl podložky kvůli změně rozteče.. jestli si je necháš vyrobit, tak dbej na to, aby na nich byl středící kroužek na ty nový kola a taky výbrus na střed toho starýho náboje, jinak ti to bude házet.. no a pokud vim, tak nešli udělat slabší než 2,5cm aby se v nich utopili matky původních šteftů.. a samozřejmě na nový kola štefty, i když tak samozřejmý to vlastně nejni.. asi sem ti moc nepomoh, ale vim, že sem je měl ocelový a když se mi je podařilo kvalitně vystředit, tak to byla boma o 5cm širší náprava na stodváce.. sedělo to jak přibitý, dokonce i ta přetáčivost se celkem vytratila a bylo to skoro neutrální.. ale to byla stodváca no :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

JirkaM píše:Zdarec,na Accenta r.v.96 jsem nacpal 205/45/16 7'' ET42,ale doporučoval bych 195/45/16 6.5'' ET42,protože zadní kola při 4 lidech dřeli o lemy,ty jsem o kousek odříznul ale ještě trochu si šoupnou o vnitřek nárazníku.
Proto doporučuju ten druhý rozměr,ten by měl být v pohodě.Jo a ještě pod zadní kola sem musel dát 2.5 mm podložky jelikož byli asi 1mm od
podélných tyčí zadní nápravy-jinak přední kola ůplně v pohodě.
tak čus
Jo a ještě pod zadní kola sem musel dát 2.5 mm podložky jelikož byli asi 1mm od

nemyslel jsi 2,5cm a 1 cm??? přijde mito nějak málo.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

tyhle kola mají ET 35 a ty podložky jsou 25 mm.tak jsem zvědavej jestli to bude dřít, měl jsem 14 " borbety se 6" rávkem a ET bylo něco kolem 20 možná asi 18 a to vzadu taky škrtalo.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

tak jsem tak nějak brouzdal po netu a koukám že ta změna rozteče by vycházela snad kolem 3000. to je hodně, do toho se mi nechce, to je skoro lepší koupit nový kola.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Uživatelský avatar
JirkaM
Příspěvky: 8
Registrován: 28 lis 2006, 18:34
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od JirkaM »

čus .podložky jsou fakt jenom 2.5mm-nejsou to podložky na změnu roztečí ale úplně obyčejný s 12mm dírou na šroub.Ty kola se ani nedotýkali bez těch podložek ale byla tam pouze 1mm mezera a to se mi zdálo málo.Jo viděl jsem na tom samým Accentu taky 205/45/16 ale měl
ET35-a ty mu prý dřeli jak přední tak zadní a dost,zase vzadu zevnitř byli
v pohodě.Oni i na Accenta jdou nasadit 215/40/17 ale vypadalo to dost divně,koukaly ven z blatníků a při větším prohoupnutí šli lemy přímo do běhounu gumy,jo a při rejdu tam byl asi 1mm od podběhu.No a naše hlídky police by asi jenom nekroutily nevěřícně hlavou.
Hyundai Accent 1.5 16V GT r.v.1996
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

JirkaM píše:čus .podložky jsou fakt jenom 2.5mm-nejsou to podložky na změnu roztečí ale úplně obyčejný s 12mm dírou na šroub.Ty kola se ani nedotýkali bez těch podložek ale byla tam pouze 1mm mezera a to se mi zdálo málo.Jo viděl jsem na tom samým Accentu taky 205/45/16 ale měl
ET35-a ty mu prý dřeli jak přední tak zadní a dost,zase vzadu zevnitř byli
v pohodě.Oni i na Accenta jdou nasadit 215/40/17 ale vypadalo to dost divně,koukaly ven z blatníků a při větším prohoupnutí šli lemy přímo do běhounu gumy,jo a při rejdu tam byl asi 1mm od podběhu.No a naše hlídky police by asi jenom nekroutily nevěřícně hlavou.
tak už z těch kol začínám bejt takovej nevrlej, celej pátek jsem běhal po hradci a zjištoval kde co, všude mi nabíteli jen obyčejný pětipaprskový diony - šílený, a když bych šel do tý změny rozteče a do těch kol co jsem ukazoval tak bych se stěma podložkama se změnou rozteče a dostal na výsledný ET 10 !!! pri 15" a 7" ráfek, to by asi fízlové nepřekousli co? a hlavně by to asi nepřekousli mý zadní lemy.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

takže jsem objevil kluky který se zabýnají změnou rozteče a nebydlí daleko ode mne, a mají na to nějakej shop dokonce , a změnili by mi to podložkama za 2000 a umí to prej i jen s 18 mm, to by teda pak výsledný ET bylo 17 pri 15" kolech a 7" ráfku, no co to udělá? víto někdo?asi budu muset nechat úplně udělat lemy?ale asi do toho pujdu, když už tak už.akorát budu asi žrát chleba se solí celej rok. :D
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

a neni to malinko sebevrazda? ...vi ti kluci o tom vsechno? maji to spocitany? Co material? Co na to treba vibrace? ...o Atestu radsi ani nemluvim...

Nerad bych koukal na fotky, jak nekomu ulitlo kolo :?
i30 PDe fastback 1.5 DCT
ELANTRA XD 1.6 2006

dříve:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

no to právě všechno musim zjistit, v pátek tam osobně jedu a musim to vomrknout.zatim jsem s nima mluvil jen telefonicky, s homologací určitě nepočítám.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Uživatelský avatar
Tony
**
Příspěvky: 102
Registrován: 03 pro 2006, 21:09
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Tony »

Já jsem koupil tyto:Alessio SanRemo 5,5x13 ET 38.
Obrázek
Protože se mi nechtělo přidávat tam podložky pro změnu rozteče.
Pouze ilustrační foto.Samozřejmě mám čtyři díry. :D
Accent 1,5 12V 65 kW/88 HP,1996
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“