i30 vs Rapid

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od abdulzabak »

kitrab píše:Nůž v ruce ? :D
neveril bys, jak dobry efekt ma preposilani nabidek konkurence. Zvlast kdyz tu nabidku trosku vytunis ve Photoshopu :-)
Dost to zvysuje motivaci prodejce a omezuje mu to prostor na reci typu "za takovou cenu vam to nikde nenabidnou" spolu s "moc bych to chtel koupit u vas, mam na vas dobre reference, budou pak garancky a servis"... Docela to funguje :-)
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Reklama
 

Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4968
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od Alf6 »

runner píše:Alf6: ja ho mam na jezdeni "kolem komina" a stal me 300tis. moje pozadavky byly klima a kufr dost velky na kocarek a veci na par dni... to same u :hyu: bylo o dost drazsi. Takze ja jsem spokojen.
dobrý 8)
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
kongresman
**
Příspěvky: 264
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od kongresman »

runner píše:Mr. Hyundai: To mas svatou pravdu. Ovsem kazdy se na to diva jinak. Zalezi co kdo od auta potrebuje a ocekava. Ja treba jsem sve duvody popsal a za tu cenu jsem spokojen a za I30 bych rozhodne nemenil.
Pokud bude vlákno o tom, jakým autem všeobecně chci jezdit na chalupu, pak mohu porovnávat od C 1 po Ferrari.

Ale pokud je vlákno zaměřeno na tom, že staví Rapida do stejné třídy jako i30 (absurdní nesmysl !!!!!), tak pak je na to nutno reagovat. Svoboda projevu a psát holé kosočtvercoviny je rozdíl.

Za chvíli tady budou někteří blbci porovnávat Oktávku s i40. A říkat, jak mají skvělé auto a že jsou o 200 táců nižší než i40. Ne kvůli tomu, kolik dají za auťák, ale že budou skálopevně přesvědčeni, že Oktávka je prostě větší vůz s lepší výbavou. Stačí, když otevřeš jakýkoliv mediální test na Okrávku a Superba a první, co vidíš, je okamžitě zmínka o velikosti kufru a že je největší ve své třídě v naší Sluneční soustavě. Koncern pořád z toho žije, přitom o pár litrů větší kufr někdy ani jednou za rok nepotřebuješ. navrhuji, aby ty koncernové auta dělali automaticky i s vlečkou.


To už je fakt na diagnózu porovnávat Rapida a i30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hrušky a jabka a nejde o to, kolik co stojí. Jiná třída !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hyundai Tucson 1,6 T-GDI, NX4E, N Line, manuál, 4x2, barva Abyss Black Pearl (v provozu od 2/2024)
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od Skyline »

At ti nepraskne cevka. Srovnávat i30 s Rapidem je v pořádku, proč ne. Je je levnější a jde to vidět, ale pro dost lidi je třeba ten kufr důležitý. Nepotřebují kombika a staci jim liftback, do kterého nacpou kočárek a další věci.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1472
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od JoKo »

kongresman, skus sa ukludnit, urobis lepsie sebe a hlavne druhym. a nepis farebne, hrubo, podciarknuto... tvoj nazor si vieme precitat aj bez takehoto detskeho zvyraznovania.
tie auta stoja/stali podobne. a kedze vacsinou mas nejaku sumu na auto, tak sa pozeras, ze co si za danu sumu kupis. a povedzme si otvorene, ze octavia je v drvivej vacsine drahsia ako i30, skor sa cenovo priblizuje rapid. a preto to vela ludi porovnava.
menej ludi si povie, ze chcem auto strednej triedy a je mi jedno kolko to bude stat.
navyse rapid je niekde medzi malymi vozidlami a nizsou strednou... takisto ako bol accent, alebo aj elantra xd kedysi u nas. tiez boli na rozmedzi tried. aj octavia je teraz tak stavana, ze stoji {snazi sa} stat medzi triedami. na malom/mensom podvozku relativne velke auto. oproti malym autam je rapid vacsi {patri medzi vacsie}, oproti nizsej strednej je to male auto {interierovo}.

p.s.: rapid ma razvor 2602mm, dlzku 4483mm. taka toyota auris {nizsia stredna trieda, priamy konkurent i30} ma aky razvor a aku dlzku? nasepkam ti, je to 2600mm a 4275mm. alebo honda civic? 2595mm a 4370mm. to je tiez podla teba male auto? a pritom su to auta kratsie a s mensim razvorom ako rapid... v com rapid straca na nizsiu strednu triedu je sirka... cca 6-7cm. tam vidno, ze to nie je typicky predstavitel nizsej strednej triedy. a len pre porovnanie taka i20? 2570mm a 4035mm, ale na sirku ma o cca 3cm viac.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
runner
*
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2015, 13:18

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od runner »

kongresman: ja se ti tedy omlouvam za to, ze chci mit vetsi kufr abych mohl synovi vozit kocarek a hromadu dalsich veci co proste potrebuje. Dle tveho nazoru jsem si asi mel koupit auto vyssi tridy za srovnatelne penize - je to prece lepsi ne ? Sice se mi tam nevejde co potrebuju, ale muzu vsude rikat ze mam auto nizsi stredni - taky navic mekcene plasty a multilink na zadni naprave.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11602
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To kongresman: Svoboda projevu je právě i o tom, že můžu srovnávat co chci s čím chci. A Ty máš zase svobodné právo to nečíst. Svůj názor jsi nám tu sdělil, stačí jednou číst umíme!
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od shawt »

...AMEN... =D>
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
kongresman
**
Příspěvky: 264
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od kongresman »

No, uklidnit byste se někteří potřebovali vy. Já snad psal, že nikdo nesmí nic říct a že jsem pro potlačování svobody projevu ? Já psal o jisté pitomosti s diagnózou porovnávat i30 s Rapidem. Inteligent pochopí, blb zůstane blbem. To vlákno nevzniklo tím, že něco někam potřebuji převézt, to pak tady mohu dát desítky jiných vozů, ale tím, že se tady někteří pitomci snaží udělat z Rapida konkurenci pro i30 a to je sakra rozdíl. A podsouvat ostatním koncernové bludy. A znovu si to podtrhnu červeně, aby to bylo některým dost jasné. Divím se, že vám hyundaiákům to nevadí a ještě těm pitomcům tleskáte. Domluvil jsem HOWGH.
Hyundai Tucson 1,6 T-GDI, NX4E, N Line, manuál, 4x2, barva Abyss Black Pearl (v provozu od 2/2024)
kongresman
**
Příspěvky: 264
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od kongresman »

kongresman píše:No, uklidnit byste se někteří potřebovali vy. Já snad psal, že nikdo nesmí nic říct a že jsem pro potlačování svobody projevu ? Já psal o jisté pitomosti s diagnózou porovnávat i30 s Rapidem. Inteligent pochopí, blb zůstane blbem. To vlákno nevzniklo tím, že něco někam potřebuji převézt, to pak tady mohu dát desítky jiných vozů, ale tím, že se tady někteří pitomci snaží udělat z Rapida konkurenci pro i30 a to je sakra rozdíl. A podsouvat ostatním koncernové bludy. A znovu si to podtrhnu červeně, aby to bylo některým dost jasné. Divím se, že vám hyundaiákům to nevadí a ještě těm pitomcům tleskáte. Domluvil jsem HOWGH.

A ještě doplním, proč tu i30 nesrovnáváte s Oktávkou ???????????????????????????????? čekám na odpověď.
Hyundai Tucson 1,6 T-GDI, NX4E, N Line, manuál, 4x2, barva Abyss Black Pearl (v provozu od 2/2024)
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1472
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od JoKo »

myslim si, ze uz z topicu musi byt kazdemu jasne, ake auta sa tu porovnavaju... ale asi nie je.
ak by si si precital hned prvy prispevok, tak by si vedel, ze preco sa v tomto vlakne porovnava i30 a rapid... ale radsej budes farbickovat, podciarkovat a "boldovat"...

popripade si precitaj este raz a pomalicky {kludne aj desatkrat} moj predchadzajuci prispevok. zistis, ze to porovnanie nie je az tak uplne mimo... cenovo a niektorymi rozmermi rapid spada do nizsej strednej triedy. niektorymi medzi male auta... to auto je na pomedzi tried. je to jeho vyhoda aj nevyhoda... ale na ten prispevok si radsej nereagoval, lebo nemas nan logicky argument argument...
ak niekto hlada podla ceny, tak sa rapid pohybuje v cenovej hladine i30tky... ak niekto hlada podla rozmerov, tak v niektorych rozmeroch sa opat rapid pohybuje vo vodach i30tky. ano, niektorymi nie. ale to je na kazdom, aby si zvazil vsetky aspetky...

ak chces porovnavat i30 s octaviou, tak sa tomu venuj v prislusnom vlakne, popripade ho zaloz... a tam budeme porovnavat s tou octaviou...

ak ti vadi porovnavanie rapid a i30, tak svoj nazor si nam vsetkym niekolkokrat napisal {neprehliadnutelne}, napisal si nam vsektym co si o nas myslis, ale neboj sa, my si myslime to iste o tebe...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od Mirus30 »

No nevim,rubrika i30, tema "POKEC", vlakno "i30 vs. Rapid" nikde nevidim nic "protizakoneho" :roll:

Souvisi to s :hyu: ma to sve pojmenovane tema, tak se tu muze bavit kdo chce o cem chce, nevidim v tom problem, ale davam palec nahoru za "umelecky dojem" pro Kongrsmana :mrgreen:
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od t0x!n »

kongresman píše:
kongresman píše:No, uklidnit byste se někteří potřebovali vy. Já snad psal, že nikdo nesmí nic říct a že jsem pro potlačování svobody projevu ? Já psal o jisté pitomosti s diagnózou porovnávat i30 s Rapidem. Inteligent pochopí, blb zůstane blbem. To vlákno nevzniklo tím, že něco někam potřebuji převézt, to pak tady mohu dát desítky jiných vozů, ale tím, že se tady někteří pitomci snaží udělat z Rapida konkurenci pro i30 a to je sakra rozdíl. A podsouvat ostatním koncernové bludy. A znovu si to podtrhnu červeně, aby to bylo některým dost jasné. Divím se, že vám hyundaiákům to nevadí a ještě těm pitomcům tleskáte. Domluvil jsem HOWGH.

A ještě doplním, proč tu i30 nesrovnáváte s Oktávkou ???????????????????????????????? čekám na odpověď.
protože jsi trouba a už jsem ti to psal i já na minulé stránce, ale to by jsi první musel vypnout barvičky, tučné písmo a začít místo toho číst...

Fakt lodžik srovnávat Oktávku s i30, která je o 1/3 míň na ceně, teda pokud nepočítáš holobyt ceníkových cen i30 cca 300k vs Okta 360k...
t0x!n píše:
kongresman píše:Bože, Bože ....... přestaňte pořád dávat dohromady Ceeda, i30 a Rapida !!!!!! Rapid sem nepatří !!!! To je stejné, jako bych i30 porovnával s Mondeem. To už je fakt na diagnózu, sorry......
Nepřestanu, jelikož se ten thread jmenuje i30 vs Rapid jestli jsi si nevšiml, krom toho já neporovnávám velikost auta, psal jsem jasně čím jsem se řídil a to cenou, výbavou a designem +- to je vše stejně velký, nesrovnávám tady i30 vs. Transporter což je samo úplně velikostně jiného, ale abych řekl, že je nšco jiného Rapid vs. i30 když je to +- cenou podobné, rozměrama, litrama taky tak opravdu nevím...

Osobně si myslím, že v téhle třídě aut si každej vybírá snad podle ceny, takže je jasný, že nebudu psát a srovnávat Oktu za 400+ s mojí i30kou za 270...
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od copper5252 »

To :runner
nehazej flintu do žita "" BCM skus koupit na netu za par šupu vymněníš ji sam , připadně se mrknout po vrakáčich , nebo horší možnost je koupit univerzalní tempomat , osobně bych do toho nešel mám se rád :)

A někdo tady chce porovnávat Oktavia III z I30 o hurá

OktaviaIII má myslím taky v zadu vlečku , až nejvíši motorizace a RS a 4x4 mají víceprvek ( pokud se pletu tak mně opravte)
Takže zase porovnáváte neporovnatelné a zase minus pro škdovku :mrgreen:
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
runner
*
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2015, 13:18

Re: i30 vs Rapid

Příspěvek od runner »

cooper: jj, uz jsem nad tim premyslel, ale nechce se mi do toho vkladat tolik usili, takze to asi kaslu...
nebo az bude chut.
ohledne napravy: no ja myslim ze to co jsi napsal je spis minus pro :hyu: Opet to ma vice uhlu pohledu... zkus koupit I30 ve verzi 4x4 nebo silnou jako OIII RS. A co se napravy tyce - ty vis v cem je rozdil ? ja jsem se na to tak zbezne koukal na netu a zda se ze to pozna jen zavodnik na okruhu, nebo borec v terenu. Tak ze by v tom byla nejaka vyhoda pro bezneho ridice nevim no... mi se treba jako vyhoda u OIII jevi o mnoho sirsi nabidka motoru a vybavy. Jako priklad uvedu treba 1,4 TSI/81 kW G-TEC [ na zemni plyn ] - nejaky multilink se proti tomu jevi jako drobnost. Z vybavy me pak zaujala treba zasuvka na 230V v OIII - rekl bych ze takova drobnost, ktera muze casto hodne usnadnit zivot.

Takze to srovnani ma vzdy dve stranky, a psat ze je jedno lepsi nez druhe protoze ma neco navic... ja myslim ze kazde ma svoje a kazdy si vybere co potrebuje nebo se mu libi.
Naposledy upravil(a) runner dne 11 čer 2015, 12:43, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“