Lafi - I30 cw Polar White GDI

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od t0x!n »

jednoduse, v palubovce misto obyc radia obrazovka + kabely natazeny pres auto, kamera u cw je vedle tlacitka kufru, vyrez tam je z vyroby na vsech 5. dverich, takze nic extra, asi toho ted delaji moc, je o Hcka zajem :D
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Reklama
 

ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od ulthar »

Taky by me zajimala ta navigace? Kdyz jsem kupoval auto ja, tak v ceniku meli 3 navigace (22tis, 33tis a 44tis.). A jen tak mimochodem, kolik te ta navi+kamera stala? ja kdyz kupoval auto, tak jsem prave zvazoval jestli navi + kamera nebo jenom kamera + zrcatko. Nakonec kdyz jsem videl, ze za navi+kamera chteli asi 30tis, tak jsem couvl a nechal si dodelat jenom kameru + zrcatko za 10k s tim, ze do budoucna si tam necham tu navi dodelat. Jinak co jsem koukal, tak se delaji i pekne androidi navigace, za slusnou cenu.

Ad cekaci doba. Ja kdyz kupoval auto pred cca pul rokem, tak mi prodejce rikal, ze pokud to pujde do vyroby, tak cca 6 - 8 tydnu. Ale rekl bych, ze ty tvoje 2 - 3 mesice jsou celkem v pohode. Sef kupoval novou OIII kdyz prisla na trh a cekal na ni 7! mesicu.
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Lafi69
**
Příspěvky: 138
Registrován: 26 úno 2016, 17:49

Příspěvek od Lafi69 »

Navi s kamerou je 25 tis Kč teď podle ceníku s možností přidat do weekend a vyšší výbavy. Žádnou jinou dražší ani levnější možnost jsem tam neviděl. Nemohl ten cenový rozdíl být například v délce aktualizací map? Ale to už by byla zase celkem pálka :D
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od vorlajz »

Lafi, ale ty máš origo navigaci... za 25 tis. Kč... to, o čem mluví Ulthar je navigace Clarion z příslušenství, kde byly skutečně tři modely... v různých cenových relacích... ;) to ale nemá s origo navigací nic společného... bohužel...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od ulthar »

vorlajz píše:Lafi, ale ty máš origo navigaci... za 25 tis. Kč... to, o čem mluví Ulthar je navigace Clarion z příslušenství, kde byly skutečně tři modely... v různých cenových relacích... ;) to ale nemá s origo navigací nic společného... bohužel...
tak tedka si me dostal. Ja jsem si doted myslel, ze originalni prislusenstvi je to, co montujou ve vyrobe... Ma teda nekdo tuseni co se tam montuje z vyroby? Pac jinak asi sahnu po tom androidu, ktery je za zlomek ceny a clovek si s tim muze slusne pohrat :-)
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od t0x!n »

to co se montuje ve vyrobe si ofiko u servisu koupit nemuzes nebo jo muzes ale z te ceny se po... :D i napr. senzory co maji jako prisl. v ceniku jsou noname china...
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od vorlajz »

to, co je v příslušenství je vždy doděláváno v autorizáku...

takže Ulthare, mrkni na příslušenství, vygoogli si tu navigaci co tam mají a uvidíš... ta nejdražší se mi líbí, ale na to fakt peníze nemám... vzhledem k tomu, že mimo známou trasu jedu opravdu velmi zřídka (to mi pak stačí navi v mobilu), tak do toho nepůjdu... ;) vlastně ani do žádné jiné... do auta už cpát peníze nebudu... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od t0x!n »

ale budes budes, je to totiz uchylka, vsak pockej az bude skladem ta palubni kamerka :mrgreen: :mrgreen:
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od ulthar »

vorlajz píše:to, co je v příslušenství je vždy doděláváno v autorizáku...

takže Ulthare, mrkni na příslušenství, vygoogli si tu navigaci co tam mají a uvidíš... ta nejdražší se mi líbí, ale na to fakt peníze nemám... vzhledem k tomu, že mimo známou trasu jedu opravdu velmi zřídka (to mi pak stačí navi v mobilu), tak do toho nepůjdu... ;) vlastně ani do žádné jiné... do auta už cpát peníze nebudu... ;)
Tak jsem zagooglil a ... fuj ta navigace vypada priserne ... to uz radeji neco takovehohle:
http://www.ebay.com/itm/Android-4-4-4-Q ... SwFnFV~9rn
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od t0x!n »

z ebaye GPS no nevim... uz se tady resily GPS a byl tu odkaz primo na vyrobce jednech co pasujou a prodava primo na aliexpressu jejich vyrobce, tusim ze jsou to tyto:
http://www.aliexpress.com/item/WITSON-S ... .38.HMe8GN

a myslim ze to je mozna to stejny co na ebayi ale o $60 levnejsi...

P.S. i orig. nav je svine pomala, staci se chtit hybat v mape a pekne se to skube (mam ji tak vim o cem mluvim)
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od ulthar »

Toxine diky za tip. Mam v planu ji kupovat nekdy na zacatku leta, tak pak pohledam tu diskusi. Radeji dam o par $ vic za neco, co je overene nez to kupovat na slepo z ciny naslepo. Ten odkaz co jsem uvedl byl jenom priklad.

Ja mel jednoho ceeda v TOPu pujceneho a ta navigace fungovala celkem v pohode. Akorat me dostavalo to, jak je to namluvene.
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od vorlajz »

jj Toxi, tu kameru bych chtěl... to bude ale fakt poslední investice... hh :D :D :D ale ještě s ní počkám...

ještě taky musím nechat nalakovat tu ploutvičku... to taky bude nějaký pětikilo počítám... a pak už fakt nevím... napadla mě jedna věc, která by se mi docela líbila... ale to zatím nebudu říkat... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od t0x!n »

tak celkem to funguje, ja si predstavuju ale plynule rolovani po mape jinak, to znamena zmacknu a chci aby se to plynule posunovalo po mape coz nedela, obrazovka taky neni dle meho kapacitni ale odporova nebo nejaka napul, jelikoz ma na sobe nejakou folii ktera se pri mackani mirne prohyba takze to neni pevne "sklo", no nekupoval jsem topku kvuli gps, je to jen jako bonus, primarne mi prijde nejlepsi na tu couvaci kameru, na to je ta "velka" obrazovka opravdu luxus :) P.S. s mluvenim u navigacky zas problem nemam
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Lafi69
**
Příspěvky: 138
Registrován: 26 úno 2016, 17:49

Příspěvek od Lafi69 »

Mno :D tak já vzal origo, protože jsem si řekl, že tam pak nebudu noc složitě bastlit. Ono jako navigaci to stejné člověk použije párkrát za rok. Jen mě pak vždycky hrozně proudí někam cpát držák na mobil co nedrží a ještě to zaclání. ... nene :D a pak je tam ten fakt, že dle mého tomu interiéru ta velká obrazovka dost sekne :D
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Lafi - I30 cw Polar White GDI

Příspěvek od vorlajz »

to jo... ta velká obrazovka je super... :)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“