Palivové čerpadlo

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
lukyn cl
Příspěvky: 6
Registrován: 03 led 2007, 17:15
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Palivové čerpadlo

Příspěvek od lukyn cl »

Čus chlapci,prosim vás scháním palivové čerpadlo na moje milované scoupé. Nemáte čirou náhodou náké někde ulité :lol: ???????????? Mě totiž přestalo tlačit to co to má. Zkoušel jsem ho nahradit jiným ale je to mazec jak to blbne. Prosím prosím :D [/b]
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

nazdaaar lukino, to uz ho mas zase v haji? helec dogin tady z klubu by urcite naky mel (urcite sem brzo napise nebo mu hodim link), ale zrovna palivovy cerpadlo bych stary nekupoval, prd vydrzi..

novy stoji neco kolem dvou tisic, tak bych koupil novy a bylo by vystarano.. a jak ti jezdi jinaac? :wink:
lukyn cl
Příspěvky: 6
Registrován: 03 led 2007, 17:15
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukyn cl »

black_sheep píše:nazdaaar lukino, to uz ho mas zase v haji? helec dogin tady z klubu by urcite naky mel (urcite sem brzo napise nebo mu hodim link), ale zrovna palivovy cerpadlo bych stary nekupoval, prd vydrzi..

novy stoji neco kolem dvou tisic, tak bych koupil novy a bylo by vystarano.. a jak ti jezdi jinaac? :wink:
No zase v háji, to né ale napasoval jsem tam z fabie 1.4 a to se nedá :( . To naše ma tlačit 2,5bar. na volnoběh a při sešlapnutí 2,7bar. Bohužel ale to co tam mám z té fabie tlačí už na volnoběh 3bar.což je dost. Tutíž se vždy uchlasta,zezačátku jsem si myslel že to kdyžtak ventil na liště vrátí zpět ale bohužel. Jak všichni dobře víme tak je závislej na podtlaku ze sání. Musím tady sehnat to naše at už mužu konečně opět brouzdat po silnicích.Peto,kde jsi ho viděl za dvojku???? Já co jsem vždy našel tak byl vždy aspon za 3500kč. Nacož ted korunky nemám :( .
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

autokelly a je to od nippartsu, zajed nekam kde ti to obednaj bez DPH ;)

tak az ti to bude frcet domluvime nekde spicha na pokec, nevidel jsem te jak je rok dlouhej :lol:
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

lukyn cl píše:
black_sheep píše:nazdaaar lukino, to uz ho mas zase v haji? helec dogin tady z klubu by urcite naky mel (urcite sem brzo napise nebo mu hodim link), ale zrovna palivovy cerpadlo bych stary nekupoval, prd vydrzi..

novy stoji neco kolem dvou tisic, tak bych koupil novy a bylo by vystarano.. a jak ti jezdi jinaac? :wink:
No zase v háji, to né ale napasoval jsem tam z fabie 1.4 a to se nedá :( . To naše ma tlačit 2,5bar. na volnoběh a při sešlapnutí 2,7bar. Bohužel ale to co tam mám z té fabie tlačí už na volnoběh 3bar.což je dost. Tutíž se vždy uchlasta,zezačátku jsem si myslel že to kdyžtak ventil na liště vrátí zpět ale bohužel. Jak všichni dobře víme tak je závislej na podtlaku ze sání. Musím tady sehnat to naše at už mužu konečně opět brouzdat po silnicích.Peto,kde jsi ho viděl za dvojku???? Já co jsem vždy našel tak byl vždy aspon za 3500kč. Nacož ted korunky nemám :( .
Tak za to cerpadlo hod pretlakovej ventil a slo by to - ne?
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
lukyn cl
Příspěvky: 6
Registrován: 03 led 2007, 17:15
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukyn cl »

black_sheep píše:autokelly a je to od nippartsu, zajed nekam kde ti to obednaj bez DPH ;)

tak az ti to bude frcet domluvime nekde spicha na pokec, nevidel jsem te jak je rok dlouhej :lol:

Peto koukal jsi na to čerpadlo???????? Zdřejmě u toho mají špatnou fotku protože to co tám focený není vubec pal.čerpadlo na Scoupe :o . To je pravda taky už jsem tě dlouho neviděl a i já bych moc rád pokecal. Podívej se na to čerpadlo ju. :wink:
lukyn cl
Příspěvky: 6
Registrován: 03 led 2007, 17:15
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukyn cl »

Felotron píše:
lukyn cl píše:
black_sheep píše:nazdaaar lukino, to uz ho mas zase v haji? helec dogin tady z klubu by urcite naky mel (urcite sem brzo napise nebo mu hodim link), ale zrovna palivovy cerpadlo bych stary nekupoval, prd vydrzi..

novy stoji neco kolem dvou tisic, tak bych koupil novy a bylo by vystarano.. a jak ti jezdi jinaac? :wink:
No zase v háji, to né ale napasoval jsem tam z fabie 1.4 a to se nedá :( . To naše ma tlačit 2,5bar. na volnoběh a při sešlapnutí 2,7bar. Bohužel ale to co tam mám z té fabie tlačí už na volnoběh 3bar.což je dost. Tutíž se vždy uchlasta,zezačátku jsem si myslel že to kdyžtak ventil na liště vrátí zpět ale bohužel. Jak všichni dobře víme tak je závislej na podtlaku ze sání. Musím tady sehnat to naše at už mužu konečně opět brouzdat po silnicích.Peto,kde jsi ho viděl za dvojku???? Já co jsem vždy našel tak byl vždy aspon za 3500kč. Nacož ted korunky nemám :( .
Tak za to cerpadlo hod pretlakovej ventil a slo by to - ne?
jo jo to mě taky napadlo ale zatím se mi takovej ještě nepodařilo sehnat :( Ale dík za radu. :wink:
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

cerpadlo ted zrovna taky menim to co je na obrazku je bez vrchnicho plechu s vyvodama musis ho vyndat a dat do do staryho drzaku to novy mam doma jeste jedno ale na turbo tlaci 3 bar na volnobeh a 4,5 po pridani plynu

pretlakovej ventil to je blbost mohl bys ho nastavit jen na urcitej tlak treba tech 2,5 bar a po pridani by odpustil a slo by ti tam zase malo benzinu
na to se pouzivaj regulatory tlaku paliva stelovatelny od 2 do az do 10bar ale
nejlevnejsi sem nasel za 1800kč
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
lukyn cl
Příspěvky: 6
Registrován: 03 led 2007, 17:15
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od lukyn cl »

lubin1281 píše:cerpadlo ted zrovna taky menim to co je na obrazku je bez vrchnicho plechu s vyvodama musis ho vyndat a dat do do staryho drzaku to novy mam doma jeste jedno ale na turbo tlaci 3 bar na volnobeh a 4,5 po pridani plynu

pretlakovej ventil to je blbost mohl bys ho nastavit jen na urcitej tlak treba tech 2,5 bar a po pridani by odpustil a slo by ti tam zase malo benzinu
na to se pouzivaj regulatory tlaku paliva stelovatelny od 2 do az do 10bar ale
nejlevnejsi sem nasel za 1800kč
Tak ted jsem tě vubec nepochopil. Myslíš rozebrat to čerpadlo co je jako jeden celek? Stím ventilem máš pravdu vyšlo by to pomalu finančně stejně a hlavně to schánění,a ruzný upravy :? Mám ještě dotaz. Kde jsi prosímtě zjistil že ti má turbína tlačit 3 bary na volnoběh a při přidání 4,5baru????????? Nebo jsi myslel že ti tlačí tyhle hodnoty a tudíž je K.O. ???????Já mám totiž doma autodata a turbo tlačí uplně stejně jako Scoupe bez turba.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“