dodací lhůta

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
hans
Příspěvky: 2
Registrován: 12 led 2007, 21:57

dodací lhůta

Příspěvek od hans »

Tak jsem si 15.Ledna objednal 1,4 benzín i s bočními airbegy za těch nabízených 15000,-
Auto jsem sledoval rok a šetřil.Při každé návštěvě mě ujišťovali,že čekací doba vzhledem k airbegům je asi 3-4 měsíce.Do objednávky pro jistotu ale místo května napsali 30.7.I s tím jsem souhlasil a složil zálohu 20000,-Kč.Za 4 hod mi volali,že to bude nejdříve až v září,protože to do výroby půjde až v červnu.Přičemž je termín dodání pouze orientační.Že třeba takováto objednací lhůta v Německu neexistuje,je vůbec netankuje,my jsme přeci v České republice.Podle vyjádření dovozce v Praze srovnávám nesrovnatelné.Když si představím,co bude třeba za 5 let a že budu třeba 3 měsíce stát kvůli nějaké součástce,tak jsem smlouvu ukončil a vrátili mi složenou zálohu.Bohužel.Šel jsem do Fabie sedan Ambiente,i když je dražší,ale budu jí mít i s airbegy koncem března.Možná i s trochu větší jistotou.Tak se nezlobte,komu jsem zkazil radost,auto se mi moc líbí,fandil jsem mu,ale bohužel.Jediné pozitivní byl přístup prodejce:ochotný, slušný,korektní.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Hans myslím že si mal v celku šťastie na to, že ti predajca korektne oznámil že auto dostaneš neskôr. I keď nie s vlastnej skúsenosti viem že poniektorí predajcovia v SR by si to radšej nechali pre seba kôli vidine zisku.
mx5/swiftsport/santafe/accent
vipe

Příspěvek od vipe »

To mě mrzí že tě odradila taková věc jakou je čekací doba, ale na druhou stranu tě chápu a asi bych se zachoval stejně čekat na auto 3/4 roku to je opravdu síla. :shock: Hlavně že se prodejce zachoval tak jak se patří a vrátil zálohu. :wink:
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1007
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Ja bych se na to taky vy... A jeste vic by me stvalo, ze si nemuzu priplatit za ESP.... atd...
i30 PDe fastback 1.5 DCT
ELANTRA XD 1.6 2006

dříve:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Moris
Příspěvky: 9
Registrován: 04 led 2007, 09:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od Moris »

Já si objednal 20.12.2006 v Praze u Zemana 1,5 CRDi, verze Dynamic, černá pastelová barva a prodejce slíbil dodaní maximálně v březnu. Nicméně mě v pondělí 22.1.07 volal, že to bude nejdříve v červnu, že mají v Korei nějaký problémy s výrobou a jestli bych tedy něchtěl jinou barvu. Nabídnul mě tmavě modrou v metle a bez příplatku, tak jsem to vzal a auto budu mít cca za 15 dní. Prodejce byl v tomhle případně korektní.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak to bych radsi presel na Kiu Rio...kazdej hned utece do Skodovky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“