Meteoo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

No když to vezmu ze situace u nás v krušnohoří, tak jakmile začne padat, silničáři se stahnou do hor a po cestě projedou hlavní tahy ve městě. Má to svůj důvod. Jakmile to na horách prošvihnou, tak už se tam kromě frézy nikdo nedostane, a to ani hasiči, sanitka, nikdo. Takže hory a kopce ve městě kvůli trolejbusům mají přednost. Pokud stále padá, tak s daným počtem funkčních strojů se to ani nedá zvládat. prostě je zima a každý by měl myslet na to, jestli vyjet nebo ne, jestli je vybaven a ne spoléhat na černý silnice.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Reklama
 

Uživatelský avatar
Meredith
*
Příspěvky: 56
Registrován: 29 črc 2005, 10:32
Bydliště: okres Beroun

Jak je u nás.

Příspěvek od Meredith »

Hlásím se z Berounska a Prahy - situace katastrofa :(. U nás na Brdech nejsou prohrnuté silnice, sype se sníh, chuť po blbnutí a smykování mě přešla hned po prvních pár km, kdy jsem byla ráda, že dorazím do práce :(. Jsem zvědavá, co bude odpoledne :).
Každopádně mám dneska večer doma o zábavu postaráno - lopat a fréza to jistí :).
Hyundai Elantra 2.0 CVVT alias Black :), přivezen z "porodnice" v máji 2005
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

2km do prace - 6 dopravnich nehod...verejne prohlasuji, ze Kleber KrisAlp HP jsou ty nejlepsi gumy, co jsem vyzkousel..v kopci se rozjedou hned. Takze jsem mijel Octavie a podbnou verbes. Btw, firemni 4x4 Volva dorazily jako posledni:DD
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Tak sem dnešní výlet do Plzně po 35 km vzdal a zúčastněným se telefonicky omluvil. V každym kopci 1 - 2 kamiony nemohli se rozjet. Průměrná rychlost 40 km/h. Za těchto podmínek neni možný udržet všechno ve 100% sjízdnym stavu. Kdo nemusí vyjet, at to nechá na jindy. Pomůže tím situaci víc než hudrováním v kolonách na silničáře jak určitě všichni sedí doma u televize a honí si šašky.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

40km/h? To je kua dobra rychlost. Kolega pred chvili odjel sluzebni Fobii do Phy, hodla to jet 25min:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

No však on uvidí sám :-). Nejhorší sou lidi na letních gumách. Co jsem mílej pneuservisy po cestě, všude bylo plno. za takovym pak jet, to se nedá. Jede 30 - 50 km/h, prostředkem a v každym kopci lítá ze strany na stranu. Předjedu ho a za chvíli dojedu dalšího, nebo kamion co zustal viset v kopci. Lepší nechat to na jindy.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

macháček píše:U nás je teď hotový nadělení, nevím nevím Borku jak dlouho to udržím na uzdě aby tě to taky nezasypalo :D .
Že já se připomínal :roll: .Ráno to od tebe fouknulo...... :shock: a teď tady máme tak 15cm sněhu.Okres Rychnov nad Kněžnou-na silnicích tak 5cm hrabanice a Macháček se snaží :? ,takže stále sněží,teplota -2 stupně. :evil: Auta jezdí krokem,na vedlejších silnicích to bude asi ještě horší.Vidím na Orlické hory :shock: a kdo se nemohl dočkat lyžování,tak teď má sněhu až až.Nesnáším zimu,brrrrr :? . Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

No vidíš to :D . Tady stále sněží, jak sviňa, už se to pomalu nestačí odklízet. V práci jsem si růčo odhrnul plácek cca. velikosti půlky fotbalového hřiště, tak že posilovnička jako víno.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Takže jsem smutnej, páč cestou do i z práce byl takovej provoz, že na nějaký blbnutí nebyl čas.. jinak teda, tady v Boleslavi sem nepotkal nehodu ani jednu, jen asi tři auta s vymlácenou baterkou, u nichž stálo jiný auto s kabelama.. ráno bylo všechno krásně bílý, i tak sem jel po dálnici v poho 90 a ještě mě předjížděli.. je teda fakt že zimní gumy jsou sakra znát, konečně můžu i ABS vychválit do nebes.. teď už je na silnicích jen břečka, takže sranda prostě nejni a nebude.. ale po zkušenostech z minulý zimy, kterou sem celou "odjezdil" na letních, je to paráda.. třeba projíždění závějí a ten pocit, že se z nich v pohodě vyhrabu.. to mě ba :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja ted v jedny pereji parkuju:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

včerejší cesta z Olomouce do Prahy - REKORD výjezd 2,30 - příjezd 4,30 :lol: :roll: Pro ty co mají digitální hodinky výjezd 14,30 - příjezd 4,30 Co víc si přát :P :P
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

16 hodin? Kdes nocoval?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Tak jsem si dal taky posilko s lopatou.Hezkejch 30 čísel sněhu.Auti jsem radsi uložil k spánku do gáráže a používám veřejnou dopravu.Někteří jedinci mi připadaj jak magoři,protože bylo teplo,přezuli na letní a teď na nás čumí z příkopu.Dobře jim tak.Chtěli ušetřit na gumách a teď to maj.... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Hardcam píše:16 hodin? Kdes nocoval?
před 17 jsme byli tesně před Brnem a pak do skoro 22. Uhnout nebylo kam, couvat se nedalo. Ještě že jsme jeli v MB Viano, kde je televize a video. Ale ten hlad a žízeň. (V Olomouci jsme se dohodli, že už nepůjdem na oběd, abychom byli v Praze dřív). Takže, když se to hnulo, tak jídlo na první benzince a pak zvolna (co to šlo) směr Praha :cry: Tohle jsem fakt ještě nezažil :roll:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Tak to už máš, dědku, část dovolený na tendle rok vybraný, co? :lol: :lol: Ještě žes nám cestou neumrz... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „Pokec“