Manuál

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Lady
Příspěvky: 4
Registrován: 12 úno 2007, 07:48

Manuál

Příspěvek od Lady »

Ahojky,

prosím pěkně..potřebuji odkaz na manuál Hyudnai accent, RV 98", 1,5 GLS, a taky potřebuji zjistit, jaký typ žárovek je u předních světel..H7?? Chci si totiž koupit žárovky s xenonovým plynem..(prý září víc :-)) ) ...a momentálně se nemůžu dostat k autu,abych ty žárovky odmontovala a mrkla na ně..a potřebuji to objednat tedka...dárek :-)))děkuji moo

papa
Reklama
 

Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

u předních světel je H4.
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

https://www.hyundaiclub.net//viewtopic. ... sc&start=0

Tady se řešily žárovky, zkus na to mrknout.. Tenkrát jsem koupil žárovky co jsou na 2 straně a světe div se, ještě drží a svítí. Jen obecně pokud je světlo s modrým nádechem, špatně to svítí za deště, když je normál je to O.K. a nejlépe svítí za sněhu, protože zvýrazňuje bílou barvu..

Tomu xenonovýmu plynu bych moc nevěřil že tam je..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Lady
Příspěvky: 4
Registrován: 12 úno 2007, 07:48

Vážně,?

Příspěvek od Lady »

Já si pořád byla jistá,že H7....hmm...moc teda děkuji...a odkaz na manuál někdo máte prosím??Děkuji
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

návod mám jako knížku a jako PDF.
Jako PDF to má cca 8,4 MB :( vím že jsem to kdysi stahoval z netu, ale fakt nevím odkud :(
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vážně,?

Příspěvek od mirec »

Lady píše:Já si pořád byla jistá,že H7....hmm...moc teda děkuji...a odkaz na manuál někdo máte prosím??Děkuji
www.hmaservice.com treba sa tam registrovat ale to je najmenej....a pre zaujimavost.... ak mas rozne ziarovky na potkavaci a dalkove tak mas deleny svetlomet cize mas tam H1 H7 ak mas jednu ziarovku na obe tak mas H4
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Jirka píše:https://www.hyundaiclub.net//viewtopic. ... sc&start=0

Tady se řešily žárovky, zkus na to mrknout.. Tenkrát jsem koupil žárovky co jsou na 2 straně a světe div se, ještě drží a svítí. Jen obecně pokud je světlo s modrým nádechem, špatně to svítí za deště, když je normál je to O.K. a nejlépe svítí za sněhu, protože zvýrazňuje bílou barvu..

Tomu xenonovýmu plynu bych moc nevěřil že tam je..
Cital som o ziarovkach a jeden typek pisal clanok o tom asi je to aj tu na fore a rozhodol som sa pre osram silverstar cire sklo a ze vraj xenonovy plyn....tak uvidime...kupil som osram cool blue a svieti to dost na ko...ked je tma je to dost biedne a na obale bolo ze 20% lepsia viditelnost....tak o tom tazko poxybujem...kupim tie silverstar-y co maju 50% a uvidim ci budem konecne spokojny ten typek odporucal tie...tak fakt uvidim
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Lady
Příspěvky: 4
Registrován: 12 úno 2007, 07:48

Děkuji

Příspěvek od Lady »

Pánové moc děkuji všem....musím to prozkoumat...kamarád siprávě koupil na Audi světla a svítí úplně luxusně...tak jsem si u něj nechala taky objednat,ale právě ty H7(včera no) a až dnes zjišťuji,že jsem možná udělala blbě...ach jo...:-( ...no co už..tak díííky moc :-* :-D
pa
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

Lady jinak navod uzivatelsky je už tady .. diky ochotě členu klubu je pro všechny na ztahnuti :
http://cypisek.spsei.cz
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Lady
Příspěvky: 4
Registrován: 12 úno 2007, 07:48

Moc děkujii

Příspěvek od Lady »

Moc všem děkuji za radu a hlavně za manuál...stejně ale ti Korejci tam nedali to co jsem potřebovala najít :-))))...ALe všem mooc děkujiii
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“