Známe se?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Známe se?

Příspěvek od Melkor »

Co takhle někam napsat sumář kdo kde a s čím jezdí? třeba jen u mě v ulici jsou dva accentíci a já nevím čí sou :-(
Nikde sem to nenašel, tak buď mě někdo upozorní kde to je, nebo se přidáte a začnem se poznávat...

Melkor: Michal
Praha 10 Zahradní město
Accent zelená metla 1.3i 55Kw rv.95 5tidvéř
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Pro poznání by to chtělo všechny členské auta identifikovat třeba právě klubovou nálepkou někde na dohodnutém místě. Vidim tady dost Hček, ale v podstatě nikdo z nich sem nechodí na pokec. Pak je možnost poznat členy na srazu. No a už jenom informace v popisu člena udává, kde se dotyčný nachází a čim jezdí.

PS: ty jezdíš na tom lehokole a vydrápal ses s tim na Ještěd? Tak to seš dobrej šoumen :wink:. Ten písek v zatáčkách pak po cestě dolu musí být fajn.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Také si mnohokrát říkám,dám řeč s majitelem H. někde na parkovišti,zda to není jeden z členů.....Jenže nevíte co je to třeba za morouse... :roll: Samolepky jsou fajn,ale né každý si chce polepovat auto poměrně velkými nálepkami. :oops: Co se třeba dohodnout(jen momentální návrh),že si nalepíme do spodního levého rohu,zadního skla,řekněme tak 2cm červené(třeba :oops: )kolečko.Na autě to nebude vidět,ale zkušené oko klubového příznivce,pozná "soudruha" :lol: .

Hlobilp-když už jsme u toho poznávání-doufám,že jsem blikal na tebe u přejezdu ve Vamberku :roll: .Je to jeden zrovna ukázkový případ-neznáme se osobně,ale protože těch Sonat co máš ty moc nepotkávám,tak doufám,že jsi to byl ty. :lol:

Prostě nějaké drobné poznávací znamení na našich autech :shock: ,by bylo dobré. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

No já jsem od jisté doby začal na Háčka blikat.Jen jednou se to setkalo s ohlasem a mám takový pocit jestli to nebyl Bylinkar jednoho dne v 5h ráno na Staré osadě,ale jinak každý čumí a neví vocogo.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

dobry napad, tak lidicky myslime myslime...
a co tak bliknout mlhovkami, ja viem, ze ich asi vsetci nemaju??
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Borek: jo tak červené viď to by se ti líbilo tobě by to ladilo s autem a ostatní by to měl jak pěst na oko :twisted:

All: nebo co takhle vždycky když se potkají 2 háčka tak stáhnout okénka a plácnout si rukama :lol: I když potkat Borka tak by to bolelo. On jezdí jak hovado já taky a představa že si plánem ve 200km/h :roll: :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Rasty píše:Borek: jo tak červené viď to by se ti líbilo tobě by to ladilo s autem a ostatní by to měl jak pěst na oko :twisted:

All: nebo co takhle vždycky když se potkají 2 háčka tak stáhnout okénka a plácnout si rukama :lol: I když potkat Borka tak by to bolelo. On jezdí jak hovado já taky a představa že si plánem ve 200km/h :roll: :lol:
No co. Skoro nic by se nestalo. Akorat by ste si vymnenili krome pozdravu i ruce :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Rasty píše:Borek: jo tak červené viď to by se ti líbilo tobě by to ladilo s autem a ostatní by to měl jak pěst na oko :twisted:

All: nebo co takhle vždycky když se potkají 2 háčka tak stáhnout okénka a plácnout si rukama :lol: I když potkat Borka tak by to bolelo. On jezdí jak hovado já taky a představa že si plánem ve 200km/h :roll: :lol:
:lol: Dobře,tak půl toho puntíku bude modrá :idea: .Na letišti v Mimoni vyzkoušíme tvoji variantu plácání :shock: ........jedu skromně poslední. :oops:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

selo84 píše:dobry napad, tak lidicky myslime myslime...
a co tak bliknout mlhovkami, ja viem, ze ich asi vsetci nemaju??
zadní maju všeci přece :lol:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Borek: modrá a červená to už byšlo :lol: A jako první si chci plácnout s tebou :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Tommas33 píše:No já jsem od jisté doby začal na Háčka blikat.Jen jednou se to setkalo s ohlasem a mám takový pocit jestli to nebyl Bylinkar jednoho dne v 5h ráno na Staré osadě,ale jinak každý čumí a neví vocogo.
Zásadně neblikat :o pak jsem nervozní co nebo kde mi upadlo na autě! :evil: Ale jinak to má dobrej efekt okamžitě zastavím a zkoumám jestli je vše o.k!! :lol: :lol:
Prosím neblikat pro mě infarktová záležitost!!! :cry:
Těžko říct jak to vymyslet,ale já su originál!!! 8) :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

My sme zvyklý na sebe blikat tady v Boleslavi co jsme členové boleslavskýho tuning klubu a já nikdy moc neblikal, páč sem si nepřipadal že do něj patřim, když to auto vlastně nejni vytůněný...
A blikat na každý Háčko, to by se fakt moh někdo neznalej zachovat jako Ivan a zkoumat kde a co :D
Já to neřešim.. většinou nepoznám ani Hanze.. důležitý je, že on pozná mě :D
Jo jinak sem dneska čuměl, ale už tu máme i Santa Fe jako Taxi.. takže se zřejmě svezu :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

MartasZ píše:.........Já to neřešim.. většinou nepoznám ani Hanze.. důležitý je, že on pozná mě.............
Ty mě nepoznáš??? Obrázek
To já tu tvou stračenu poznám hned, páč v tom maskovacím nádechu seš tady nepřehlédnutelnej Obrázek
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Prý,že to nemáš vytuněný Martasz :shock: :?: Tolik úprav karoserie a podvozku(ani ty ráfky kol jsi v zimě nenechal v původním stavu :oops: )nemá žádný tuner. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jojo.. HARDTUNING to je moje specialita :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“