Známe se?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

MartasZ: aha a já myslel že tvoje specialita je creshtuning a ........ no raději nic :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Reklama
 

Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

A co udelat nejakou interaktivni mapu nebo nejakej seznam, kterej by ti ukazal kolik registrovanych "H"filů je v dane oblasti? :idea:

Kazdej by se zaregistroval s presnosti treba na ulici nebo aspon ctvrt a kdyz pak nekdo klikne na mape na misto, kde bydli (a zada treba radius 2km), tak mu to ukaze, jestli jeho soused neni nahodou taky clen, pripadne kolik takovych lidi v ve svem okoli ma. :)

U nas primo v ulici treba parkuje jeden na chlup stejnej (ale cervenej) accent a ja furt nevim komu patri :?: :(
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Rasty píše:MartasZ: aha a já myslel že tvoje specialita je creshtuning a ........ no raději nic :lol:
Každej tomu říká jinak :lol: :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

V severních Čechách je Hyundaiů docela hodně, stojí na každém rohu. Když jsem tam bydlel, měl jsem nutkání udělat vizitky klubu s www adresou a dávat jim to za stěrače. Jenže by to asi k ničemu nebylo, podle mých zkušeností papírky za stěračem každý hned vyhazuje, ani se nedívá co to je. :?
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

Nightmaster píše:V severních Čechách je Hyundaiů docela hodně, stojí na každém rohu. Když jsem tam bydlel, měl jsem nutkání udělat vizitky klubu s www adresou a dávat jim to za stěrače. Jenže by to asi k ničemu nebylo, podle mých zkušeností papírky za stěračem každý hned vyhazuje, ani se nedívá co to je. :?
No vidis, zrovna souradnice jako to mas ty, by se daly vyuzit v nejakem programku na vyhledavani nejblizsich kolegu...

" Bydliště: 50°35'21.53"N; 16°20'16.69"E "
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Tady na fóru je členů poměrně hodně, ale kolik z nich je opravdu aktivních? Píšeme tu že bychom se rádi identifikovali, ale ve skutečnosti se jedná jen o několik málo maximálně desítek členů, kdyby 30 - 50? Tak by to bylo možná hodně. Takže mam pocit že zapojení do identifikační akce osloví jen minimum lidí. Spíš by se to hodilo když se míjíme, kdyby se na levou stranu auta, třeba zadní sloupek dalo decentní logo, dalo by se to při jízdě identifikovat. Ale jak řikám, třeba tady na severu jezdí Hček docela hodně a mam pocit že členem je tu max. 5 lidí.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

co takhle nějakej malej srázek? (nemyslím Mimoň, tam není k hnutí natož k projetí)
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Občas se zorganizuje nějaký místní sraz lidí ze svého okolí. Ja myslim že to neni špatné, když neni moc lidí dá se lépe pohovořit. Ja bych byl pro, udělali bychom to někde napůl cesty zas, ted jenom zjistit jestli napůl cesty jakym směrem.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Navrhněte...sem pro cokoli...jen se sejit, pokecat :-) Já sem ještě na žádném podobném srazu nebyl tak nevím jak začít...(Opět nepočítám Mimoň)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Melkor píše:Navrhněte...sem pro cokoli...jen se sejit, pokecat :-) Já sem ještě na žádném podobném srazu nebyl tak nevím jak začít...(Opět nepočítám Mimoň)
Ale je ti jasný že se nebavíme o Mimoňských válkách, nýbrž o našem soukromém srazu Hyundai, kde se daj auta počítat max na desítky? Děláme ho jednou, max dvakrát do roka na celej víkend.. a myslim že tam k hnutí i jiným aktivitám rozhodně je ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

No abych pravdu řekl, nejsem si jistej jestli je dobrý za každou cenu psát odkud kdo je. Svého času to bylo celkem módou na Tuning Foru, že tam každej dával podrobný info o svém autě a adresu bydliště, ale pak se najednou ty auta začaly ztrácet jak na běžícím pásu. Opravdu není nic jednoduššího, pokud chci ukrást nějaký auto, než se mrknout na fórum toho jistýho klubu, vybrat si mezi členema přesně takový jaký se mi líbí (jako v bazaru), mrknout kde ten dotičnej bydlí (ideální pokud tam má přímo souřadnice GPS :D ) a pak už si pro něj jen zajet. :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Petr HC píše:No abych pravdu řekl, nejsem si jistej jestli je dobrý za každou cenu psát odkud kdo je. Svého času to bylo celkem módou na Tuning Foru, že tam každej dával podrobný info o svém autě a adresu bydliště, ale pak se najednou ty auta začaly ztrácet jak na běžícím pásu. Opravdu není nic jednoduššího, pokud chci ukrást nějaký auto, než se mrknout na fórum toho jistýho klubu, vybrat si mezi členema přesně takový jaký se mi líbí (jako v bazaru), mrknout kde ten dotičnej bydlí (ideální pokud tam má přímo souřadnice GPS :D ) a pak už si pro něj jen zajet. :(
Přesně to mě napadlo, nemyslím že je to dobrej nápad.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

Borek: jo vsimnul jsem si, byl jsem to ja. Potesilo me to. Mam ted dojem, ze jsem Te v patek nekde videl.. auto. Ale nevim jak Te poznam, protoze tu ma jeste nekdo stejny coupe.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

Petr HC píše:No abych pravdu řekl, nejsem si jistej jestli je dobrý za každou cenu psát odkud kdo je. Svého času to bylo celkem módou na Tuning Foru, že tam každej dával podrobný info o svém autě a adresu bydliště, ale pak se najednou ty auta začaly ztrácet jak na běžícím pásu. Opravdu není nic jednoduššího, pokud chci ukrást nějaký auto, než se mrknout na fórum toho jistýho klubu, vybrat si mezi členema přesně takový jaký se mi líbí (jako v bazaru), mrknout kde ten dotičnej bydlí (ideální pokud tam má přímo souřadnice GPS :D ) a pak už si pro něj jen zajet. :(
OK. Zda se, ze na tom neco je...
Ale nepredpokladal jsem, ze by zrovna muj KOČÁR chtel nekdo krast :lol: :lol: :roll:
Nicmene nektere z vas chapu... 8)
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Další možnost je setkat se v Mimoni a tam se zjistit kdo je z blízkého okolí. Otázka je kolik lidí tam pojede.Já to zvažuju, ale nechce se mi moc platit a bojim se že tam nebude k hnutí. Ale zase potkat spoustu accenťáků... :-)
Kde se tam Háčka vůbec scházej.Máme nějakou sekci, nebo se tam potkáme jen náhodou a třebas přeparkujem k sobě?
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“