udrzba podvozku

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

udrzba podvozku

Příspěvek od Kleskojot »

jak se starate o podvozek auta jaky druh nateru a co do dutin
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Zajímavý téma, ja bych se při té příležitosti zeptal jak to řešit když neni rampa ani montážní jáma. Rozdělal jsem si kdysi trochu nafty s hydraulickým olejem, a nalil to do rozprašovače že s tim nastříkám ramena a takový ty věci co dole zrzavěj. Zalehl jsem pod auto a aplikoval, jenže to neni uplně ideální, kapalo mi to akorát na hubu. Nerad bych s tim zase potřísnil všechno včetně gumový částí aby nepuchřeli. Bez prostoru pod autem se to dost blbě provádí. Kolíbky už nějak vyšly z módy.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

s rampu bych to nevidel tak spatne tu mas skoro u kazdy micky kde mejou podvozek a u spolecnejch garazi se taky najdou zrovna u nas jich je 5 :wink: takze v poho. no nafta s olejem :? zajimava kombynace to jsem jeste neslisel. myslel jsem na tlumex plas ale ten je asi dobrej leda na skodovku a neprodava se ve spreji takze pra..rna. nasel jsem tohle a to asi uskutecnim http://tuning.autodoplnky.cz/autokosmet ... e/?smid=99
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Tlumexem bych to nedělal, to jak se neodstrani všechna rez a špína tak to nebude držet. Nafta vzlíná, ale dlouho zas nevydrží. Když se to smíchá s hydraulickym olejem (klidně použitym, je i tak čistej), tak to vzlíná ale má to trvalejší účinek. Dá se to patlat stětcem nebo nastříkat a před zimou to do jara spolehlivě ochrání. Akorát to chce před tim trochu podvozek omýt. Tohle už mam vymyšlené, nekupoval bych to. Akorát ta jáma nebo rampa tu nikde nejni :(
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

dopoprucuju ten podvzek umejt dukladne nez jen trosku a odmastit arvou nebo alespon nejakkym jarem nechat vyschnout min 20hod. tudis s tim nejezdit. a delat to nejlepe kdyz sviti slunicko a je teplicko lip to chytne a vyschne
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“