Accent vs. Polo

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Jirka píše:Já si myslím, že Mirec spíš srovnával menší objemy u Accentů. Z 1,3 motoru 63kw někdy v roce 95, to měly německý motory minimálně o 10kw míň..
Jo, to je pravda...u starších modelů s menšími motory to nebylo špatné...i třeba ta 1.6 co se dávala do Coupe má 115 koní, což je na 1.6ku celkem slušnej výkon (To má třeba Ford Probe ve 2.0 16v, Toyota Celica 1.6 Twin Cam má zas jen 105 koní)....na druhou stranu Honda (zase :-) ) 1.6 VTEC má 160koní
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

inge-near: udelal jsi dobre. Polo je mensi, ma 44-50 kW, je podstatne tuzsi a skakaci, coz je na dobrych silnicich plus, na cesky (i slovensky) kruty realite ovsem k nasrani. Jinak to taky neni spatna kara.

Honda je opravdu trochu jinde, ovsem nejen technikou, ale i cenou. Nicmene, japonci a korejci vyrabeji automatizovanym systemem, snazej se to auto zkompletovat tak, aby vydrzelo co nejvic a znacka si tim pritahne zakazniky.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Petr HC píše:
mirec píše:o honda je co ? europan ? alebo american ? nepomylil si sa trosicku ? som hovoril o azijskych autach ze su fasa...
Ne, šlo o to, že všechny ASIJSKÉ automobilky nejsou stejné, mezi např. Hondou a Kiou JE propastný rozdíl...proto jsem použil i to přirovnání s BMW a Oplem - oba jsou to němci a je mezi nima stejně propastnej rozdíl.
Tak si zase vezmi ze Kia sa vyraba spolu s Hyundaimi :) ako urcite to nie je to same jak honda ale urcite bude spolahlivejsia jak nejake polo :) si myslim ja osobne....moja slepa viera v korejske a japonske vozy je nekonecna takze ma nepresvedcis :D a Hondu by som bral teda....aj si jednu planujem kupit...len splatit uver a nasetrit na afto treba :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Příspěvek od komix »

Petr HC píše:
mirec píše:o honda je co ? europan ? alebo american ? nepomylil si sa trosicku ? som hovoril o azijskych autach ze su fasa...
Ne, šlo o to, že všechny ASIJSKÉ automobilky nejsou stejné, mezi např. Hondou a Kiou JE propastný rozdíl...proto jsem použil i to přirovnání s BMW a Oplem - oba jsou to němci a je mezi nima stejně propastnej rozdíl.
NO TO JE HLAVNE V CENE!!!!!!!!!!!! :P
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

komix píše:
Petr HC píše:
mirec píše:o honda je co ? europan ? alebo american ? nepomylil si sa trosicku ? som hovoril o azijskych autach ze su fasa...
Ne, šlo o to, že všechny ASIJSKÉ automobilky nejsou stejné, mezi např. Hondou a Kiou JE propastný rozdíl...proto jsem použil i to přirovnání s BMW a Oplem - oba jsou to němci a je mezi nima stejně propastnej rozdíl.
NO TO JE HLAVNE V CENE!!!!!!!!!!!! :P
No cenu jsem na mysli zrovna neměl :roll: .......... :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“