Přidělání SPZ

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

vipe

Příspěvek od vipe »

Tak tak vše na DI.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Vita píše:Mno ja jsem mel znacku jen nacvaknutou, Ale casem jsem zjistil, ze je lepsi ji malinko zajistit ... Jeden dobrak (mozna je jich vic) me obcas couva zavesnym do znacky, takze je vyskocena z tech hacku .... no zkratka a dobre v rohu jsem ji jeste k tomu ramecku prinytoval .... a je klid, ukrast to taky neni uplne jednoduchy .....
Jen jestli se nevymlouváš a nenajíždíš jim na to závěsný zařízení ty sám :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno mne už ruply nervy a když mi spadla napopátý sem jí prostě přišrouboval a mam klid, sice mam vepředu nárazník jak řešeto, ale to se schovalo za tim rámečkem :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

asi je to blba otazka ale spz musi bejt vepredu i vzadu ze?ja jako jestli tam neni nejaka finta s kteoru by se to dalo obejit ;) 16v
Jiřa
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rade622 »

Jako že bys dal dvě značky dozadu?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

rade: ne jako ze bych jednu sundal no ;) ale asi je to pic..ina co?
16v
Jiřa
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Hanz píše:
Vita píše:Mno ja jsem mel znacku jen nacvaknutou, Ale casem jsem zjistil, ze je lepsi ji malinko zajistit ... Jeden dobrak (mozna je jich vic) me obcas couva zavesnym do znacky, takze je vyskocena z tech hacku .... no zkratka a dobre v rohu jsem ji jeste k tomu ramecku prinytoval .... a je klid, ukrast to taky neni uplne jednoduchy .....
Jen jestli se nevymlouváš a nenajíždíš jim na to závěsný zařízení ty sám :lol: :lol: :lol:
No jasny a schvalne je vyhledavam ... :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

zaludnikrs píše:rade: ne jako ze bych jednu sundal no ;) ale asi je to pic..ina co?
16v
Hmmm to jo ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Vita píše:
Hanz píše:
Vita píše:Mno ja jsem mel znacku jen nacvaknutou, Ale casem jsem zjistil, ze je lepsi ji malinko zajistit ... Jeden dobrak (mozna je jich vic) me obcas couva zavesnym do znacky, takze je vyskocena z tech hacku .... no zkratka a dobre v rohu jsem ji jeste k tomu ramecku prinytoval .... a je klid, ukrast to taky neni uplne jednoduchy .....
Jen jestli se nevymlouváš a nenajíždíš jim na to závěsný zařízení ty sám :lol: :lol: :lol:
No jasny a schvalne je vyhledavam ... :lol: :lol: :lol:
Já to hnedka věděl.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Přidělání SPZ

Příspěvek od Piskotkiller »

Zdravím členy Skupáče 8)
Chtěl sem se zeptat,naše vozítka nemají pro SPZ vepředu konstrukčně řešené místo pro upevnění značky.Takže lze spz umístit vpravo?vlevo? a uprostred samozrejme.A lze požádat i o vyjímku na příslušné stanici technické kontroly pro udělení vyjímky pro umístěni Spz?

Díky za info. :-k
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Přidělání SPZ

Příspěvek od mirpie »

požádat lze,ale výjimku ti neudělí. Neexistuje pro to žádný relevantní důvod. A STK ani nemá právo tyto výjimky udělovat. Nepochodíš. Mimochodem, já asi 2roky taky jezdil se značkou napravo, než jsem z toho vyrostl a dal ji zpět na prostředek. Nicméně na STK jsem jednou s takto umístěnou značkou byl a technik jen upozornil že má být uprostřed a víc to neřešil. Rámeček tam nemám, mám to natvrdo přišroubovaný, nelíbilo se mi jak to odstává od kulatýho nárazníku. Na Gk to vypadá ještě hůř.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Přidělání SPZ

Příspěvek od shwaara »

Může být oboje: i přicvaknutá i přišroubovaná, ale šrouby nesmí zasahovat do čísel/písmen a nebo znesnadňovat jejich čitelnost.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Přidělání SPZ

Příspěvek od Piskotkiller »

No mě jen sere že musí být na tom nárazníku ](*,)
Hyundai Scoupe GT
Smajloch
*
Příspěvky: 62
Registrován: 28 lis 2009, 00:47

Re: Přidělání SPZ

Příspěvek od Smajloch »

To tedy nemusí.
(3) Tabulka registrační značky musí být umístěna na silničním motorovém vozidle vpředu a vzadu, s výjimkou vozidel uvedených v odstavci 4, a to kolmo ke směru jízdy. Silniční motorová vozidla mají tabulku registrační značky umístěnu vpředu uprostřed, pokud není v technickém průkazu zapsáno její umístění vlevo. Vzadu mají silniční motorová vozidla tabulku registrační značky umístěnu uprostřed nebo vlevo. Přípojná vozidla, traktory a samojízdné pracovní stroje mají tabulku registrační značky pouze vzadu uprostřed nebo vlevo. Vpředu musí být tabulka registrační značky umístěna na vozidlo tak, aby její spodní hrana nebyla níže než 200 mm a vzadu níže než 300 mm od roviny vozovky. Horní hrana tabulky registrační značky umístěné na silničním vozidle nesmí být výše než 1 200 mm nad rovinou vozovky, pokud je v technickém průkazu zapsáno umístění vyšší, může být nejvýše 2 000 mm. Na traktoru nebo samojízdném pracovním stroji může být nejvýše 4 000 mm.
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Přidělání SPZ

Příspěvek od Piskotkiller »

mirpie píše:. A STK ani nemá právo tyto výjimky udělovat.
Já jsem četl na jiném foru že může.
Hyundai Scoupe GT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“