Princeznička zlobí!!!

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Princeznička zlobí!!!

Příspěvek od ivan »

No tak dneska jsem neměl moc šťastný den :( ,vyfouklo mi těsnění pod hlavou :? (To budu zase nérvozní až do soboty,kdy na to budu mít čas) Jinak se nechytám!! :evil:
Ty voe komu sem co udělal!! :roll: Žemusím tak trpět! :?
Du zjišťovat ceny,protože to nebudu dělat napůl,když to budu mít rozhozené!! :?
Ps.Ale jednu zprávu mám dobrou,sem propočítával jakou to má spotřebu a světe div se :D 8,5 l/ 100km-ů :shock: Sem čekal víc!!! :P
Sem to třikrát přepočítával jestli jsem se nesek :oops: matemetika není moje silná stránka!! :oops:
Naposledy upravil(a) ivan dne 24 bře 2007, 17:57, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mel ses spokojit se starym pekacem, a nechat si scoupatko :lol: :P to jezdi, a jezdi.. dokud neschnije :roll:

samozrejme si delam srandu, hlavne kdyz te to nebude moc stat, jak penez tak nervu :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Příspěvek od Comic »

:lol: Ahoj.
To je teda pech.Já momentálně řeším silemblok na těhlici u zadního kola.
Taky jsem úplně bez nálady jak se něco projeví.
Nic není takový jak vypadá.
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

ivanku : o pechu ani nemluv .. co i ta potvore moje děla je děs .. půl roku nejsem u kamoše v garaži a jak se tam objevím nahodou, pak musím každy den s něčím :cry:
ve středu jsem do prace vyjel autem a dojel taxíkem - altík..
ve čtvrtek podařena oprava altíku :lol:
v patek jedu si a vono to začina nějak kouřit spod kapoty - zastavím otevřu kapotu a koukam a koukam nikde voda nestříka, i když je motor mokry .... přidam otačky a ejhle dírka v hadici se našla, ještě ten den večer vyměněna ..
a dneska sobota citím jak stojím na křižovatce že mi brzdový pedal pomalinku padá ... říkam asi hlavní brzdový valec ,..a vono ta sfině trubka k prave zadní brzdě rupla přímo nad nádrži :evil: tož jsem zvědav jak tu trubku novou nějakou tam narvu jak to udělali tak chytře z jednoho kusu - od abs skoro na prave straně -na levou pod celým autem a zpět nad nádrži na pravou stranu ... zatím jsem jen konec trubky rozklepal (prosakuje to) a jezdím jak dědula pomalinku :oops: no nějak se musím do prace dopravovat .. jedine co mě může těšit je že dnešní noční budu mít o hodinu kratší :lol:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
vipe

Příspěvek od vipe »

Ivane ty to zvládneš v pohodě, horší když se to podělá někomu který ví akorát kam se leje benzín.
Ať ti jde práce od ruky a nemáš žádný nepředvídaný problém po rozebrání. :wink:
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Hlapci hodně štěstí,ale jak nejde o život....však víte.Ivánku já jsem na tom se spotřebou podobně.Sem tam jezdím i dál a dlohodobý průměr mám 8,2l 100km.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Příspěvek od Comic »

Fakt zlatý ručičky jsou k nezaplacení.Hlavně Ivane at ti nezůstane žádný díl po kompletáži :lol: .
Nic není takový jak vypadá.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

cypisek píše:ivanku : o pechu ani nemluv .. co i ta potvore moje děla je děs .. půl roku nejsem u kamoše v garaži a jak se tam objevím nahodou, pak musím každy den s něčím :cry:
ve středu jsem do prace vyjel autem a dojel taxíkem - altík..
ve čtvrtek podařena oprava altíku :lol:
v patek jedu si a vono to začina nějak kouřit spod kapoty - zastavím otevřu kapotu a koukam a koukam nikde voda nestříka, i když je motor mokry .... přidam otačky a ejhle dírka v hadici se našla, ještě ten den večer vyměněna ..
a dneska sobota citím jak stojím na křižovatce že mi brzdový pedal pomalinku padá ... říkam asi hlavní brzdový valec ,..a vono ta sfině trubka k prave zadní brzdě rupla přímo nad nádrži :evil: tož jsem zvědav jak tu trubku novou nějakou tam narvu jak to udělali tak chytře z jednoho kusu - od abs skoro na prave straně -na levou pod celým autem a zpět nad nádrži na pravou stranu ... zatím jsem jen konec trubky rozklepal (prosakuje to) a jezdím jak dědula pomalinku :oops: no nějak se musím do prace dopravovat .. jedine co mě může těšit je že dnešní noční budu mít o hodinu kratší :lol:
tak to je mazec..! kolik to ma najeto? 500tis? :lol: to se ti to tak seslo, nebo tak vypada obyvklej tejden? ja jen, ze pak chapu ty statistiky spolehlivosti :lol:
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

ivan: no počitam +- 350 000 km pokuď tam ještě předtím někdo neměl jiny tachometr, nebo nepřetočil ...
... no sešlo .. jsem psal po půlroce jedu cestou kolem a říkam si stavím se za kamošem jak žije ... a už na další den musel opravovat u něho a další a další ....
.. jo a jinak jistě statistiky to je jine, ja mam special exemplář :lol: a hlavně jak někdo napíše sonata nekoroduje, nehnije .. bych mu ty me děrave prahy jak švýcarský sýr omlatil o papuli :lol:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

ivan: Teda chlape... Ale zas si aspon pohrajete a budete si blizsi :wink:

cypisek: Ty si opravar k nezaplaceni :lol: Jeste odmontuj kolo a budes mi prvni velorex s ABS :lol:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

Felotron : bohužel to nepůjde ABS mi nefunguje už asi 2 roky :lol: takove zbytečnosti na autě nepotřebuju 8)
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

cypisek: :lol: :lol: jooo, holt ja to potrebuju ;) Tvoje kara je pro me magicka, stejne jakotve schopnosti 8)
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Odpovědět

Zpět na „SONATA“