Problem s hodinama

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
redsportcar
*
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2007, 22:56
Bydliště: Praha

Problem s hodinama

Příspěvek od redsportcar »

Zdravim , nejdou mi seridit hodiny nereaguje ani jedno ze tri tlacitek (mozna budou v pr...) , jestli by ste nekdo vedel co s tim tak pls poradte.. (Hyundai coupe 2.0l 1999)
Reklama
 

Uživatelský avatar
radioactive-one
*
Příspěvky: 46
Registrován: 28 pro 2006, 23:08
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radioactive-one »

No zkus na ty tlacitka trochu zatlacit . . ja to mel tak zatuhly, ze jsem na to musel pouzit sroubovak . . Jde mi to hodne ztuha :wink:
-------------------------------------------------
Scoupe 1.5 rv93 , Chomutov

Tuningová úprava spotřeby:
menší výkon a spotřeba 16L/100km :-)
-------------------------------------------------
Uživatelský avatar
redsportcar
*
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2007, 22:56
Bydliště: Praha

Příspěvek od redsportcar »

tlacim co to de a nic.. asi sou v haji .. jeste jeden dotaz pri vymene hodin se musi sundavat pristrojovka ?? nebo jdou nejak vymacknout..
Uživatelský avatar
HCOUPEFX1
**
Příspěvky: 106
Registrován: 30 zář 2006, 11:17
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HCOUPEFX1 »

Cau. mam stejnej problem. taky mi nejdou seridit. mel sem je dokonce venku,abych se podival, jestli neni neco odpalenyho,ale nic sem nenasel. kdyz je chces vyndat, tak musis sundat pristrojovku a musis odpojit i tahlo na teplotu ventilace. jinak to nevytahnes. hodiny jsou na 2 šroubech, ale potrebujes fakt hodne mista. to tahlo je nejlepsi odpojit u plynovyho pedálu.
Hyundai Coupe 2.0 16V r.v. 1997
Uživatelský avatar
redsportcar
*
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2007, 22:56
Bydliště: Praha

Příspěvek od redsportcar »

hmm.. takze zadna radost to delat.. asi pockam az bude jedna hodina a odpojim a znova zapojim baterku.. hodiny by se meli rozbehnout od jedny hodiny .. a bude serizeno ... na rozebirani palubky prdim .. diky za rady..
Uživatelský avatar
HCOUPEFX1
**
Příspěvky: 106
Registrován: 30 zář 2006, 11:17
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HCOUPEFX1 »

To je taky reseni, ale nevim, jestli to nezacina od 0:00
Hyundai Coupe 2.0 16V r.v. 1997
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

redsportcar píše:hmm.. takze zadna radost to delat.. asi pockam az bude jedna hodina a odpojim a znova zapojim baterku.. hodiny by se meli rozbehnout od jedny hodiny .. a bude serizeno ... na rozebirani palubky prdim .. diky za rady..
Zdar měl jsem stejny problem a našel jsem řešení..Odpojit baterku nepomuže oni se nyvymažou...Stači v jednu odpoledne vydělat 3 pojistku od spoda z leva...a Hodiny se nastavi na jednu
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Ty hodiny jsou celkem zvláštní...mně jdou v létě seřídit a v zimě ne. :D
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

taky me to nekdy de a nekdy nejde jeto haluz skuset skouset a skouset a nakonec to vyjde :lol:
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Tommas33 píše:Ty hodiny jsou celkem zvláštní...mně jdou v létě seřídit a v zimě ne. :D
:lol: To je jak mě něco Praska na Předním okně když jedu ale jen v noci přes den nic :lol:
Uživatelský avatar
HCOUPEFX1
**
Příspěvky: 106
Registrován: 30 zář 2006, 11:17
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HCOUPEFX1 »

Davepic píše:
Tommas33 píše:Ty hodiny jsou celkem zvláštní...mně jdou v létě seřídit a v zimě ne. :D
:lol: To je jak mě něco Praska na Předním okně když jedu ale jen v noci přes den nic :lol:

Že by obří mouchy? jdou za světlem a najednou prásk a sou na okně :-)
Hyundai Coupe 2.0 16V r.v. 1997
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

sundání toho středového dílu palubky je práce tak max. na půl hodiny, ale myslim si, že to nebude nutný, vim že mi to taky nešlo seřídit, ale nakonec se mi to povedlo. Už si to přesně nepamatuju, ale mam pocit, že v tom je nějakej fígl, něco jako, že musí bejt vypnutej motor, ale klíček zapalování jen v první poloze, nebo tak něco....zkusim se na to mrknout.
Obrázek
Uživatelský avatar
redsportcar
*
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2007, 22:56
Bydliště: Praha

Příspěvek od redsportcar »

tak sem v jednu odpoledne odpojil baterku a hodiny se nastavily na 1:00 a ted bezi v poho ..
Hyundai coupe , 2.0 16V, r.v 1999
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Petr HC píše:sundání toho středového dílu palubky je práce tak max. na půl hodiny, ale myslim si, že to nebude nutný, vim že mi to taky nešlo seřídit, ale nakonec se mi to povedlo. Už si to přesně nepamatuju, ale mam pocit, že v tom je nějakej fígl, něco jako, že musí bejt vypnutej motor, ale klíček zapalování jen v první poloze, nebo tak něco....zkusim se na to mrknout.
To je blbost, jde to kdykoli.. jak se měnil čas, tak jedu, koukám, jééé já mám ještě času, pak sem si uvědomil, že se měnil čas, tak sem za jízdy zmáčknul tlačítko H jako Hours a o hodinu mi to poskočilo.. žádnej fígl na to nejni, když vám to nejde, tak maj zřejmě tlačítka špatnej kontakt ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Hele, ty hodiny jsou fakt na houby. Prerizoval jsem ze zimniho na letni cas, preridil jsem to asi o dve hodiny a pak to prestalo reagovat. Mohl jsem mackat cokoliv jakkoliv a proste nic. O par dnu pozdeji rikam mlady "prerid mi hodiny v aute", abych ji trochu pozlobil a ona to mela za minutu hotovy. Proste nekdy to jde, nekdy ne.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Odpovědět

Zpět na „COUPE“