Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Alu

Příspěvek od JoSp »

Tom : díky za ty matky, už jsou tam :)

Zítra pošlu dvě foto, jak vypadá accentík s diskama Enzo H ...

Včera mi přišel nějaký propagační materiál od Hyundaie a tam byla položena stejná otázka - ohledně pozinkování.

Píše se tam, cituji :
"karoserie je ponořena do zinko-fosfátové lázně, která vytvoří na karoserii film, na ten je poté nanášena elektrolytická základová barva"
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Pozink

Příspěvek od tom »

JoSp píše:Tom : díky za ty matky, už jsou tam :)

Zítra pošlu dvě foto, jak vypadá accentík s diskama Enzo H ...

Včera mi přišel nějaký propagační materiál od Hyundaie a tam byla položena stejná otázka - ohledně pozinkování.

Píše se tam, cituji :
"karoserie je ponořena do zinko-fosfátové lázně, která vytvoří na karoserii film, na ten je poté nanášena elektrolytická základová barva"
Taky mi dneska něco takovýho přišlo. Ale je divný že některej prodejce řekne že jo a jinej že ne... Obrázek
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Marecek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 21 bře 2007, 22:09

Příspěvek od Marecek »

No takže matlání medu kolem pusy?? Jak to tedy může být pozinkovaná karoserie..Proto asi jenom těch 6 let...Před Riem jsem měl C3 a ta má plně pozinkovanou (myšleno pozinkované plechy)...Nevím, Citroen s tím začal už v roce 90..Tady má Kia a Hyundai ještě asi co dohánět..Já myslím, že se záměrně vyhýbají odpovědím, protože tahle metoda nemá s pozinkovanými plechy nic společného..Je to škoda, no uvidíme, kolik Rio vydrží..
Kia Rio II, 1,4LX+, rv.2007, béžový interiér :-)
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

Ahojte, takže takhle vypadají Enzo-H 15 na accentíkovi. Pneu 195/55R15 85V.
Na volantu je rozdíl 185->195 poznat, posilovač není tak přehnaný, výsledkem je řekl bych lepší pocit z kontroly nad vozem.

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

úúúúúúžasnéééé !!!!! Kola dělají auto a rozdíl mezi 14 a 15 na Accentu hrozně vynikne! Vážně se panové 15 vůbec nebojte tohle auto je toho důkazem... Jeden z nej Accentíku tady... Moc hezké Já dávám ta 10b!

Ps: ta barva je modra met.. už se mě to trocho plete s Natural Grey... :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

Barva je True Blue + nějaká ta špína... :)

Na konfigurátoru ty kola vypadaly ještě trohu lépe, paprsky byly delší, počítám, že to byl obrázek 17" disku zmenšeného do rozměru 15... Takže pro případné zájemce, pozor na konfigurátor, lépe obhlédnout v reálu..., tím nechci říci že by se mi nelíbily - naopak, ale někdo by mohl být zklamán...
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

David C3 píše:úúúúúúžasnéééé !!!!! Kola dělají auto a rozdíl mezi 14 a 15 na Accentu hrozně vynikne! Vážně se panové 15 vůbec nebojte tohle auto je toho důkazem... Jeden z nej Accentíku tady... Moc hezké Já dávám ta 10b!
nie zeby som mal pocit menejcennosti ale kukuc moj albumik :) z 13 na 15 a je to fakt rozdiel problem iba v kolajoch na ceste od autobusov atd... :) ale inak lepsie drzi afticko :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

JoSp: SUPER výber, na auto sa naozaj skvelo hodia !!!

btw: čo je to za výbavu ?? Všetko v laku ale hmlovky nikde...
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Dnes som videl v meste ďalší Accent , strieborný, dokonca CRDI, na prevozných značkách. Teraz na prelome marec apríl mal prísť aj mne, ale prečo mi nikto nevolá :oops: :cry: . Zajtra sa musím u predajcu zastaviť a zistiť či už majú vo fabrike aspoň nastrihané plechy :D .
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

Ahoj,

Andy, DavidC3 : díky za pochvalu!

Andy : výbava je elegance, měl jsem objednán model 2007 elegance 1.4, ta měla už i mlhovky, ale nakonec mi dovezli model 2006 bez mlhovek, tak jsme to vyřešili elegantně nějakou výbavou navíc v ceně mlhovek(rádio+mont., zimní gumy+mont., pískování skel) - takže spokojenost, v mlze jezdím maximálně 1x-2x do roka, takže je ani nepotřebuji. Uznávám ale, že s mlhovkami ten předek vypadá o něco lépe...
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

JoSp: Tak to si dostal trosku viac tej vybavy namiesto tych hmloviek, nie?:) Ved tie hmlovky nemozu byt az tak drahe ako gumy + pieskovanie okien + radio...

Ale radio je vzdy k autu zadarmo, nie? Ci u vas v cechach to tak nie je?

A upresni mi prosim ta, co je to pieskovanie skiel... dik
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

U nás je zdarma jen příprava pro rádio, a jen některý prodejce ho do auta dá zdarma, je to jen na prodejci.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

Ahoj

Peaty : Rozdíl v ceně mezi vozem s mlhovakama a bez byl 10tKč, takže to odpovídá...
Zadarmo jsem nedostal nic, v té době to byla novinka, nedostatková ... :)
Na svou verzi dynamic bych musel čekat snad ještě měsíc nebo dva, tak jsem sáhl po eleganci. Jenže prodejce neměl barvu, kterou jsem chtěl tak mi ji horko těžko vyměňoval s jinými prodejci(měl dva vozy ve stejné barvě) a při tom vyměňování došlo k té zaměně mezi modelovými roky, prodejce na to reagoval rychle a k mé plné spokojenosti 8)
Ve výsledku jsem byl rád, že to tak dopadlo, páč jsem už nemusel dávat další prachy za dané příslušenství... :) a ty mlhovky mi opravdu nechybí.

Pískování skel je označení skel vozu bezpečnostním kódem, je to "ochrana" proti krádeži. Takový vůz je pak zaregistrván v celorepublikové databázi.

Prosím, řešil již nekdo potahy ? Máte přímo na accenta nebo nějaký univerzál? Pokud by někdo mohl poskytnout foto(obzvláště na béžový int.) bylo by to super, díky.
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Potahy

Příspěvek od tom »

JoSp píše:Ahoj

Peaty : Rozdíl v ceně mezi vozem s mlhovakama a bez byl 10tKč, takže to odpovídá...
Zadarmo jsem nedostal nic, v té době to byla novinka, nedostatková ... :)
Na svou verzi dynamic bych musel čekat snad ještě měsíc nebo dva, tak jsem sáhl po eleganci. Jenže prodejce neměl barvu, kterou jsem chtěl tak mi ji horko těžko vyměňoval s jinými prodejci(měl dva vozy ve stejné barvě) a při tom vyměňování došlo k té zaměně mezi modelovými roky, prodejce na to reagoval rychle a k mé plné spokojenosti 8)
Ve výsledku jsem byl rád, že to tak dopadlo, páč jsem už nemusel dávat další prachy za dané příslušenství... :) a ty mlhovky mi opravdu nechybí.

Pískování skel je označení skel vozu bezpečnostním kódem, je to "ochrana" proti krádeži. Takový vůz je pak zaregistrván v celorepublikové databázi.

Prosím, řešil již nekdo potahy ? Máte přímo na accenta nebo nějaký univerzál? Pokud by někdo mohl poskytnout foto(obzvláště na béžový int.) bylo by to super, díky.
Potahy jsem chtěl originální, ale k mému překvapení se vůbec nevyrábí, prodejce mi nabídl že je dávejí zakázkově šít a to cca za 3000-3500Kč. Je sice velká nabídka univerzálních, ale ty nechci. Jednak nikde pořádně nesedí, a navíc mám loketní opěrku v zadních sedadlech a kapsy v předních sedadlech a to by se při univerzálech stalo nepoužitelné, stejně tak jak výškové ovládání sedadla řidiče. V případě že máš airbagy v sedadlech tak je další problém.
Už sem rozhodnut, nechám si je ušít sám, vyjdou na 3110Kč z materiálu žinil, provedení Sport, a nápisy Hyundai na 4 sedadlech, vypadaj pěkně, koneckonců podívejte se sami:
http://abena-autopotahy.cz/e-shop.html
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy

Příspěvek od Kcheml »

tom píše: Už sem rozhodnut, nechám si je ušít sám, vyjdou na 3110Kč z materiálu žinil, provedení Sport, a nápisy Hyundai na 4 sedadlech, vypadaj pěkně, koneckonců podívejte se sami:
http://abena-autopotahy.cz/e-shop.html
Bezva tip, asi si je taky nechám pořídit k narozeninám. Jen škoda, že mám béžový interiér a lemy jsou jenom v šedé. :( Až je budeš mít, tak se určitě ozvi, foto vítáno (potahů).
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“