Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Potahy

Příspěvek od tom »

Kcheml píše:
tom píše: Už sem rozhodnut, nechám si je ušít sám, vyjdou na 3110Kč z materiálu žinil, provedení Sport, a nápisy Hyundai na 4 sedadlech, vypadaj pěkně, koneckonců podívejte se sami:
http://abena-autopotahy.cz/e-shop.html
Bezva tip, asi si je taky nechám pořídit k narozeninám. Jen škoda, že mám béžový interiér a lemy jsou jenom v šedé. :( Až je budeš mít, tak se určitě ozvi, foto vítáno (potahů).
Tak to já mam šedej interiér, a barbu celadon blue, jsem rozhodnut tam dát světlé okraje, materiál žinyl 3.vzor, a do toho nápisy Hyundai. Myslím že by to tam mohlo být pěkný...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Zadní náprava

Příspěvek od tom »

Co dělá zadní náprava Accenta při jízdě po polní cestě spíše pro SUV, holt křižitelnost náprav není na úrovni třídy Santy:
Obrázek Obrázek Obrázek

A pár fotek auta a kol:
Kola jsou Ronal LZ 1-dílný, 7x15" a pneu Kumho 205/50 R15.
Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) tom dne 06 dub 2007, 21:05, celkem upraveno 1 x.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
MEGAWAT
Příspěvky: 6
Registrován: 26 úno 2007, 21:11
Bydliště: Třinec

Re: Potahy

Příspěvek od MEGAWAT »

tom píše:
Kcheml píše:
tom píše: Už sem rozhodnut, nechám si je ušít sám, vyjdou na 3110Kč z materiálu žinil, provedení Sport, a nápisy Hyundai na 4 sedadlech, vypadaj pěkně, koneckonců podívejte se sami:
http://abena-autopotahy.cz/e-shop.html
Bezva tip, asi si je taky nechám pořídit k narozeninám. Jen škoda, že mám béžový interiér a lemy jsou jenom v šedé. :( Až je budeš mít, tak se určitě ozvi, foto vítáno (potahů).
Tak to já mam šedej interiér, a barbu celadon blue, jsem rozhodnut tam dát světlé okraje, materiál žinyl 3.vzor, a do toho nápisy Hyundai. Myslím že by to tam mohlo být pěkný...
Potahy, perfektní volba, už se těším na foto a pak objednávám. Děkuji za perfektní TIP.
Accent 1,4i Elegance 07´
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Potahy

Příspěvek od tom »

MEGAWAT píše:
tom píše:
Kcheml píše: Bezva tip, asi si je taky nechám pořídit k narozeninám. Jen škoda, že mám béžový interiér a lemy jsou jenom v šedé. :( Až je budeš mít, tak se určitě ozvi, foto vítáno (potahů).
Tak to já mam šedej interiér, a barbu celadon blue, jsem rozhodnut tam dát světlé okraje, materiál žinyl 3.vzor, a do toho nápisy Hyundai. Myslím že by to tam mohlo být pěkný...
Potahy, perfektní volba, už se těším na foto a pak objednávám. Děkuji za perfektní TIP.
Ona ani jiná volba téměř neni. Sedačky jsou světlý a šli by hodně rychle do háje :( , potahy se vemou, hoděj do pračky a jsou jak nový :lol:.....
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Potahy

Příspěvek od Pavel46 »

tom píše:
MEGAWAT píše:
tom píše: Tak to já mam šedej interiér, a barbu celadon blue, jsem rozhodnut tam dát světlé okraje, materiál žinyl 3.vzor, a do toho nápisy Hyundai. Myslím že by to tam mohlo být pěkný...
Potahy, perfektní volba, už se těším na foto a pak objednávám. Děkuji za perfektní TIP.
Ona ani jiná volba téměř neni. Sedačky jsou světlý a šli by hodně rychle do háje :( , potahy se vemou, hoděj do pračky a jsou jak nový :lol:.....
Ahoj,
tady je ještě jeden odkaz, ( http://www.elapotahy.cz/o_firme.html ) měl jsem je od nich na Fábii a byly parádní. Za šest let na autě, parkovaném venku od jedenácti do toho pálilo sluníčko a nic se jim nestalo. Za celou dobu beze změny barvy a skoro se nedalo poznat, že jsou to potahy.
Přeji hezké velikonoce Pavel :P
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Potahy

Příspěvek od tom »

Pavel46 píše:
tom píše:
MEGAWAT píše: Potahy, perfektní volba, už se těším na foto a pak objednávám. Děkuji za perfektní TIP.
Ona ani jiná volba téměř neni. Sedačky jsou světlý a šli by hodně rychle do háje :( , potahy se vemou, hoděj do pračky a jsou jak nový :lol:.....
Ahoj,
tady je ještě jeden odkaz, ( http://www.elapotahy.cz/o_firme.html ) měl jsem je od nich na Fábii a byly parádní. Za šest let na autě, parkovaném venku od jedenácti do toho pálilo sluníčko a nic se jim nestalo. Za celou dobu beze změny barvy a skoro se nedalo poznat, že jsou to potahy.
Přeji hezké velikonoce Pavel :P
Taky jsem na to koukal, ale na Hyundai šijou na míru až po přistavení konkrétního vozidla, a já to mám z Kladna do Rožnova pod Radhoštěm relativně hodně daleko :cry:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

čau tome... dík za fotky a na těch 15 to vypadá mooooc hezky.. Velka gratulace a doufam že si spokojen! :D
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
midzel
Příspěvky: 6
Registrován: 27 úno 2007, 20:51
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

fotky mého zeleného ďábla

Příspěvek od midzel »

Tak jsem opět tady. Accenta už mám měsíc, nicméně až ted se mi podařilo udělat pár fotek. Pro srovnání je na fotkách i mé staré auto, abyste viděli o co jsem si polepšil.
Naběháno mám už asi 1200 Km, zatím spotřeba kolem 5,5 l/100km. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Teď mám Hyundai Accent 1.5 CRDi
Předtím OPEL Corsa 1.0
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

a je to asi rozdíl oproti Corse ne? Hlavně motoricky a kufr :-) Jinak to vypadá na CRDi Elegance + parkovací čidla :-)) Chtělo by to nějakou recenzi klady a zápory.... dík za hezké foto..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
midzel
Příspěvky: 6
Registrován: 27 úno 2007, 20:51
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od midzel »

David C3 píše:a je to asi rozdíl oproti Corse ne? Hlavně motoricky a kufr :-) Jinak to vypadá na CRDi Elegance + parkovací čidla :-)) Chtělo by to nějakou recenzi klady a zápory.... dík za hezké foto..
Je to prostě nebe a dudy. ačkoli Corsu jsem měl přes sedm let a svou službu udělala. Corsa sice vypadá malá, ale místa je v ní nad očekávání dost, akorát je trochu užžší. a kufr taky neměla moc malý 260l.
Nicméně je to obrovská změna, už proto že corsa byla v základu a tak neměla žádnou výbyvu navíc (posilovač, klima atd.). Ještě zatím pořád mám a tak když do ní sednu tak mi všechno připadá strašně tuhé a těžkopádné je to litr.
Jestli myslíš recenzi na ty parkovací čidla, tak je to docela příjemné už proto že když ti najednou při couvání někdo přejde za autem tak tě to akusticky upozorní, když si toho prostě jinak nevšimneš. Nechal jsem je namontovat hned, ale vzal jsem si je 2 čidla, 4 mi připadali zbytečné a udělal jsem dobře. I ty dvě čidla mají docela slušný rozsah a navíc ty další dvě čidla jsou spíš v rohu nárazníku a tak hlídají boky při couvání, ale nato mám sdost velké zrcátka a tak to nepotřebuji.
Recenze celého vozu je předčasná, protože zatím vše šlape jak má a nevím na co bych upozornil. Obrázek
Teď mám Hyundai Accent 1.5 CRDi
Předtím OPEL Corsa 1.0
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Ahojte, uz volali zo servisu ze prisla nova sedacka takze dnes idem na vymenu.( vrzgala) Taka mala zaujimavost a sice ked mi v pneuservise menili gumy mal som normalka zatiahnutu rucnu brzdu auto na zdvihakoch a chlapik v pohode hybal so zadnym kolesom doprava a dolava asi 5cm. Podla jeho slov by to malo byt absolutne nehybne a tamta vôla mu vycarila usmev na perach " ach ti sikmookaani" ..Takze to dnes taky prezistim. Konecne pridavam nejake fotky, ako som uz davnejsie sluboval, accentik 1.4 cierna farba elegance.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

Zdravim opet vsetkych..snad vam toto nevyrazi tak dych ako mne..vsetci, co pockali urobili zrejme velmi dobre

http://www.hyundai.sk/modely/novy_accent-cennik.php

neskutocne ceny!!!
new Accent 1.5 CRDi noble white
RevanX
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2007, 13:06

Příspěvek od RevanX »

Lukas píše:Zdravim opet vsetkych..snad vam toto nevyrazi tak dych ako mne..vsetci, co pockali urobili zrejme velmi dobre

http://www.hyundai.sk/modely/novy_accent-cennik.php

neskutocne ceny!!!
Uf, tak to je naozaj vyrazny prepad cien. Vyborna sprava. Zrejme to ale suvisi s tym, ze prichodzi model i30 by mal udajne plne nahradit radu Accent. Otazka je, ci cakat, alebo zainvestovat do Accentu. Pri tejto cene bude ale rozhodovanie asi jednoduchsie.
Uživatelský avatar
viki_
*
Příspěvky: 58
Registrován: 19 dub 2005, 08:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od viki_ »

RevanX píše:...Zrejme to ale suvisi s tym, ze prichodzi model i30 by mal udajne plne nahradit radu Accent...
Ja myslel, ze i30 nahradi Elantru... ?
Ex Lantra 1.8 GT, Ceed SW 1.6 benzin
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1007
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Lukas píše:Zdravim opet vsetkych..snad vam toto nevyrazi tak dych ako mne..vsetci, co pockali urobili zrejme velmi dobre

http://www.hyundai.sk/modely/novy_accent-cennik.php

neskutocne ceny!!!
Nevim, jake u vas byly pred tim... Jak velke to snizeni cen je? :shock:

diky :wink:
i30 PDe fastback 1.5 DCT
ELANTRA XD 1.6 2006

dříve:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“