Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
viki_
*
Příspěvky: 58
Registrován: 19 dub 2005, 08:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od viki_ »

Tahle cenova akce "On Air" byla i u nas asi pred 2 lety taky.

Edit - Jinak koukam, ze SK "On Air" rovna se totez jako CZ "Dynamic". Po prepoctu mi to na Slovensku porad vychazi o par drobnych drazsi.
Naposledy upravil(a) viki_ dne 10 dub 2007, 15:14, celkem upraveno 1 x.
Ex Lantra 1.8 GT, Ceed SW 1.6 benzin
Reklama
 

Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Accent určitě zůstane... I30 taky bude ale místo Elantry jak je zde již psáno.. jinak dík za foto ta černá je pěkná !!!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Lukas: Tak to si sem nemal radsej ani davat...:( Ja co som si priviezol accenta snad pred tromi tyzdnami domov, tak dnes by som usetril 30 000!!! :evil: :evil:
Tak toto ma teda riadne nasralo... :evil:

Ale na druhej strane treba povedat, ze ti co doteraz vahali s kupou tohto auta, tak uz na to nemaju dovod! Jednoznacne teraz uz bezkonkurencne najlepsia kupa, hlavne ten diesel! Proste mat diesel v plnej vybave za ciasktku mierne prevysujucu 400 000 Sk, neskutocne...
Naposledy upravil(a) peaty dne 10 dub 2007, 16:22, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

to je ale se vším.. Počítače.. mob.telefony.. a také i u aut.. to by sis pak nic nekoupil.. Hlavně zdraví čauec
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Lukas
*
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2006, 17:33

Příspěvek od Lukas »

Peaty - to budeme viaceri, ktorych toto poriadne nahneva :evil: Ale chapem, ze tie 3 tyzdne je fakt sila.

Viki - u nas bola tiez akcia on air..dokonca pred rokom este aj na stareho accenta(tiez sme mali predtym dynamic..teraz uz asi iba on air)-kurz koruny sa u nas vyrazne menil, tak asi aj preto to znizenie.

Felotron - ide v podstate o rozdiel min.15 000 - max.30 000,-SK, niektore o 20 000,-SKK..a to uz doteraz bol Accent v podstate najlacnejsi vo svojej triede, ak ho hodime do triedy malych sedanov
Naposledy upravil(a) Lukas dne 10 dub 2007, 15:32, celkem upraveno 1 x.
new Accent 1.5 CRDi noble white
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

viki_ píše:
RevanX píše:...Zrejme to ale suvisi s tym, ze prichodzi model i30 by mal udajne plne nahradit radu Accent...
Ja myslel, ze i30 nahradi Elantru... ?
Skutečně se mluvilo o tom, že i30 nahradí Elantru, Vždyť Accent je teprve rok na trhu. A vše tomu nasvěčuje, Elantra už se přestala prodávat.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
RevanX
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2007, 13:06

Příspěvek od RevanX »

tom píše:
viki_ píše:
RevanX píše:...Zrejme to ale suvisi s tym, ze prichodzi model i30 by mal udajne plne nahradit radu Accent...
Ja myslel, ze i30 nahradi Elantru... ?
Skutečně se mluvilo o tom, že i30 nahradí Elantru, Vždyť Accent je teprve rok na trhu. A vše tomu nasvěčuje, Elantra už se přestala prodávat.
Vychadzal som z informacii v jednom clanku v anglickom jazyku, na ktoreho URL si neviem, aj napriek vsetkej snahe, spatne spomenut. Ako vsak teraz citam vase prispevky, nie som si tym uz taky isty. Jedine, co je iste je, ze som zil doteraz v presvedceni, ze to tak bude :-).
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Ahoj, tak vymena sedacky vykonana. Ten pocit bolo poznat pri prvej zakrute. Co sa tyka vôle zadnych kolies pri zatiahnutej rucnej brzde mi bolo vysvetlene, ze je to OK a ze tak to ma fungovat ..preto prosim niekoho z vas aby zavesil auto na zdvihak a zatiahol rucnu brzdu..ak sa vam bude dat hybat zadnymi kolesami doprava a dolava v rozpati cca 5-7 cm potom je to OK..ak nie, moj servis ma zase oblbuje. Co sa tyka ovladania radia na volante, ktore tu niekto ukazoval a ktore ma velmi zaujalo a chcel som ho dnes doobjednat bolo mi vysvetlene, ze na moje radio Pioneer DEH - 2820 MP (dodane spolu s autom) NIE JE MOZNE tento doplnok pripojit. Podla toho co som zistil na stranke Pioneer to vsak nie je pravda a ovladania z volantu JE MOZNE .. vid http://www.basys.sk/prod.php?id=335 odsek "vseobecne" - "moznost pripojeni tovarniho ovladani z volantu" Predajca na mna vytiahol nove radio v krabici za 10 tisic ze k tom to uz pojde pripojit.. A preto sa na Vas znovu obraciam s prosbou o prezistenie tejto situacie vo vasom servise. Ako to bolo v tom filme : Musime si pomahat .. preto vas prosim, pozrite sa na tieto dve veci (vôla zadnych kolies + radio s ovladanim na volante).. budem sa tesit na odborne prispevky. Co sa tyka cien, netreba robit paniku..mne predajca pri podpise (19.9.2006) spustil rovnych 10tis bez toho aby som ziadal..(tak som ich vybral z kopy a strcil do vačku) zrejme uz vtedy mali na jednom aute slusny zisk .. Prajem vam pekny den.
Naposledy upravil(a) atrex dne 10 dub 2007, 16:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

atrex píše:Ahoj, tak vymena sedacky vykonana. Ten pocit bolo poznat pri prvej zakrute. Co sa tyka vôle zadnych kolies pri zatiahnutej rucnej brzde mi bolo vysvetlene, ze je to OK a ze tak to ma fungovat ..preto prosim niekoho z vas aby zavesil auto na zdvihak a zatiahol rucnu brzdu..ak sa vam bude dat hybat zadnymi kolesami doprava a dolava v rozpati cca 5-7 cm potom je to OK..ak nie, moj servis ma zase oblbuje. Co sa tyka ovladania radia na volante, ktore tu niekto ukazoval a ktore ma velmi zaujalo a chcel som ho dnes doobjednat bolo mi vysvetlene, ze na moje radio Pioneer DEH - 2820 MP (dodane spolu s autom) NIE JE MOZNE tento doplnok pripojit. A preto sa na Vas znovu obraciam s prosbou o prezistenie tejto situacie vo vasom servise. Ako to bolo v tom filme : Musime si pomahat .. preto vas prosim, pozrite sa na tieto dve veci (vôla zadnych kolies + radio s ovladanim na volante).. budem sa tesit na odborne prispevky. Co sa tyka cien, netreba robit paniku..mne predajca pri podpise (19.9.2006) spustil rovnych 10tis bez toho aby som ziadal..(tak som ich vybral z kopy a strcil do vačku) zrejme uz vtedy mali na jednom aute slusny zisk .. Prajem vam pekny den.
Při výměně kol za letní sem se toho všimnul také, ale určitě ne v rozmezí 5-7cm, u mě se při zatažené ruční brzdě kotouč pohybuje po obvodu kotouče max. cca 1,5cm. Také mi bylo řečeno že je to normální u takto konstruovaných brzd. Totiž provozní brzda působí klasicky na kotouč, zatím co ruční brzda zavnitř na buben.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Tom: Dakujem za odpoved, trosku ma to ukludnilo. S tymi 5-7 cm si sam nie som isty, nemeral som to, iba som videl ako s tym chlapik hybal doprava a dolava .. takze to mozme brat ze je to OK.
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Lukas píše:Felotron - ide v podstate o rozdiel min.15 000 - max.30 000,-SK, niektore o 20 000,-SKK..a to uz doteraz bol Accent v podstate najlacnejsi vo svojej triede, ak ho hodime do triedy malych sedanov
Diky za info... Ja jen pro zajimavost... Kdyby se to treba hybalo i u nas 8)
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

ON AIR : dalo sa to očakávať ... možno pribudne do rodiny druhý Accent, (cena je naozaj dobrá) ale až keď sa pán garančný technik vyjadrí k HRDZI na kufrových dverách ... niekto tam niečím zaškrabol a čuduj sa svete ....zinkovaný plech začal pekne hrdzavieť.... :evil: :evil:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Ja mám z tej ceny ohromnú radosť. Autíčko mi príde budúci týždeň, takže to bude s tou novou cenou. Oplatilo sa čakať.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy, stou hrdzou to nemyslíš vážne. To je teda fakt kvalitná ochrana. Som zvedavý čo ti na to povedia.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

deleted
Naposledy upravil(a) Andy4 dne 10 dub 2007, 22:20, celkem upraveno 1 x.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“