Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kantorek
*
Příspěvky: 48
Registrován: 20 zář 2006, 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kantorek »

JoSp ... hm, dik za info, skusim sa na to na getzfore pozriet ...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Accent už dorazil do predajne. Budúci týždeň odvoz domov. :D
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
luck1
Příspěvky: 4
Registrován: 18 dub 2007, 22:34

caute chlapi

Příspěvek od luck1 »

Tak zajtra si idem po svojho tatosa, bude to elegan 1.5 crdi. Tak tu neskor prihodim nejake tie pocity a dojmy, dufam ze aj nieco poradim. Tak zatial
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Luki píše:Tohle si prostuduj, mě to hodně pomohlo při výběru:

Pro Thalii mluví v prospěch silný motor 1.4 100 koní, velký kufr 511 litrů, klimatizace a plná výbava. V Dubnu toto vše bylo za 255 tisíc.
Ale přesto jsme vzali Accent za 270 tisíc, protože měl páté dveře.
No ja by som thaliu vzivote nekupoval....ked to chce clovek servisovat officialne tak sa nedoplati a poruchovost...ach jaj....robil som v renaulte predaval nahradne diely....ale co tam prislo thalii vymena dosticiek kotucov capov atd....no hruza...a nedajboze aby prisiel ze sedadlo je spatne zosite alebo ze mu to auto nejede.....ako jednej veci sa drzim ja....francuz...nie je auto....a nekupil by som ho uz len kvoli tomu jak vyzera... :D a kufor ma sice 511 litrov....ale videli ste ho otvoreny ? aj keby bol mensi len keby bol do neho vecsi otvor :D prilis uzky a vysoka nakladacia hrana....teda aspon co si ja pamatam :) proste (/-/) forever
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Zdravím kolegovia po dlhej dobe. Nejako som sa nevedel naklikať na hyundaiclub.net..stále ma to presmerovalo na iné stránky.

Petusko gratulujem k autu, myslím že Ťa čaká pár dlhých dní ktoré sa budú vliecť naozaj pomaly. Čo špeciálne si si doobjednal ??

Kantorek :...v PM ti pošlem kontakt na seba a môžeme sa niekedy stretnúť a pofotiť :o)

Mirec: Teba pre zmenu pravidelne stretávam na pumpách vo večerných hodinách...

Atrex: no pridám Ťa do obrázku ak si CRDi possitive :o) btw: pravidelní prispievatelia s benzínovým Accentami by si mohli urobiť niečo podobné aby sme mali približný prehľad o našom zložení :o))

A po prezutí na letné pneu sa mi zdá že šla spotreba dole, po meste behám od 5,8- 6l/100km a neobmedzujem sa pri tom. Mimo mesta pravidelne 4,8 l/100km pri bežnej jazde do tých max 120km/h. Mám dojem že po výmene oleja to papká o decko menej ....

Apropo originál anténa za 700SK !! :evil: kúpil som na OMV pumpe tiež takú maličkú, čiernu za 220SK.

Nech Vám to jazdí a nehnevá ... :o)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Nedokupoval som nič mimoriadne- je to Elegance, takže len elektróny a zásterky.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
kantorek
*
Příspěvky: 48
Registrován: 20 zář 2006, 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kantorek »

Andy ... kludne sa ozvi, len co je to PM :?:, nejak mi nezapina :) Tak radsej na ICQ mi daj vediet. Ja som teraz skoro cely den na PC, ucim sa na statnice taze som doma :( ... Mna by len zaujimalo komu chybala ta tvoja antena, normalne by som tomu debilovi palce obsekal !!! ... Inac za posledny tyzden som len u nas v Kosiciach zachytil asi 3-4 nove CRDi-ka, zeby prichadzali 3mesacne objednavky :)))
Uživatelský avatar
kantorek
*
Příspěvky: 48
Registrován: 20 zář 2006, 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kantorek »

Petusko ... mozno ze si to spominal uz davnejsie, asi som nepostrehol ... aka to bude farba ??? ... a nahod potom aj nejake foto, som zvedavy na celkovy efekt s elektronami :)
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Joe TT píše:
tom píše:
Joe TT píše:Zdravym Vas pani,
silne uvazujem o vymene svojej Felicie za Accenta 1,5 CRDi v Eleganci. V rychlosti som si presiel Vase prispevky, ktore mi toho vela dali. Vdaka. Teraz uz len take drobnosti: vybrat farbu, doplnky a zohnat nanho peniaze.
Rozhodujem sa medzi Celadon Blue a Wine Red. A z doplnkov: zasterky, stresny nosic, parkovacie senzory a samozrejme koberceky. Poradte mi, co by este bolo dobre pytat ? Jasne, na zimu este zimne gumy s diskami. Vdaka a prajem Vam vsetkym vela pohodovych kilometrov.
Ultrazvukové a nálkonové čidlo alarmu taky neni tak špatná investice. A pak možná Modul automatického zavírání oken (po uzamčení auta se zavřou sami okna)
Vdaka Tom. Pozeral som do cennika prislusenstva, ale v predajni maju zimne gumy len zn. SAVA. Nemate niekto s tym skusenost ? A co ten nosic bicykla THULE ? A co tak vyhrievanie prednych sedadiel ?
Ty pneumatiky bych určitě nekupoval od dealera Hyundai, ten je v ČR nabízí za 1764Kč/ks vč DPH. A na jednom e-shopu jsem je našel za 1165Kč/ks vč. DPH při odběru 4ks. A to je skoro 2500Kč navíc u Hyundai.
http://www.pneu-servis.cz/index.php?PneuID=572&sect=121
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
midzel
Příspěvky: 6
Registrován: 27 úno 2007, 20:51
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Přidání do obrázku

Příspěvek od midzel »

Ahoj Andy, mohl bys mě prosím pridat taky do toho tvého obrázku. Mám Elegance 1.5 CRDi barvu tender green.
Jinak už mám naběháno asi 1800 km. Zatím všechno OK. Spotřeba kolem 6.2 a dá se říct že je to kombinovaná spotřeba.
Teď mám Hyundai Accent 1.5 CRDi
Předtím OPEL Corsa 1.0
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

to je super že vám Accentíci tak dobře jezdí :-) zavídím..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

kantorek píše:Petusko ... mozno ze si to spominal uz davnejsie, asi som nepostrehol ... aka to bude farba ??? ... a nahod potom aj nejake foto, som zvedavy na celkovy efekt s elektronami :)
Bude to 1,5CRDI Elegance - GoldBeige.
Foto určite hodím, ale až niekedy budúci týždeň.
Včera som sa dohodol, že mi namontujú aj Magicar a že s montážou začnú v piatok. Bol som sa tam dnes pred chvíľkou pozrieť a nezačali :cry:. Asi toho majú veľa.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Potahy

Příspěvek od tom »

Tak už jsou namontovaný potahy, ještě budu muset vyřešit výškové nastavení sedadla řidiče (sundat kolečka, udělat díry do potahu a nasadit kolečka), a dále lépe natáhnout potah na opěradlech vzadu.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ja bych je tam asi nedával.... :shock:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Ja taky nee :? ...kdyz se sedadla zaspini, tak to necham celej interier za 1000,- vycistit a je to... ale kazdyho vec - a o tom to je 8)
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“