Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

taky potahy nemám a to už 9 rok :?
tahle alespoň vynikne čalounění na sedačkách
... a new Accentík boční airbagy nemá?!?
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Farmář píše:taky potahy nemám a to už 9 rok :?
tahle alespoň vynikne čalounění na sedačkách
... a new Accentík boční airbagy nemá?!?
Jen za příplatek 15.000Kč...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

tý jo... :shock:
jen sem se na ně ptal,kvůli těm potahům,dík.
Jedna dotyčná osůbka totiž narvala potahy na sedačku s bočníma airbegama :roll:
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Koukal jsem na fotky potahů a zřejmě se na ně vyprdnu. Do béžového interiéru by se ta šedá základová stejně nehodila. Ale rozhodně díky Tome za fotky, barevně to máš hezky sladěno.

Farmář: U těch potahů na zakázku si můžeš navolit perforaci v místě, kde se airbagy vystřelují, takže by to mělo být bez problémů.
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

Ahoj,
Tom potahy vypadají pěkně, barevně to ladí.
Kcheml Na těch odkazech na potahy co tu padly si můžeš barevnou kombinaci vybrat, tak snad něco najdem ...

Tak jsem se dneska byl projet - jen tak. Celkem 85km, podle pravidel město 50, mimo max 100km, spíše rovinky, jeden člověk+plná nádrž, teplota 12C. Najeto 4100.
Dle PP spotřeba 5,6(to jsem tam ještě neviděl :) ), PP mi ukazuje cca o 0,3 až 0,4 l méně(měřeno vždy při tankování do plné, takže ze začátku to možná nebude takový rozdíl), nicméně předpokldám reál kolem 5,9-6l - pro šmíšený provoz(do plné už jsem nedotankovával, abych zjistil skutečnost). Jízdní styl normál, když bylo potřeba tak jsem jel ... :)
Takže i s 1.4 se dá zajet slušná spotřeba.
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Taky to jde na sedadla s airbagy, na přání je potah v tom místě nějakým způsobem upraven aby bylo zaručeno bezpečné vystřelení airbagu.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Horák
Příspěvky: 4
Registrován: 22 dub 2007, 21:53
Bydliště: Nové Město na Moravě

Příspěvek od Horák »

Zdravím dnes ještě jednou všechny accenťáky, jako nový člen.
Trochu jsem zazmatkoval u odesílání prvního příspěvku a nechtěně založil nové téma-"pozdrav".
Tak tedy ještě jednou. Dlouho jsem se rozhodoval mezi Kiou Cerato a Accentem. Zvítězil Accent 1.5 CRDi-Elegance Gold Beige. Motor CRDi překvapil svojí tichostí , kultivovaností a skvělým zátahem nejen mne, ale i např. známého který je zaměstnán u Renaulta...Spotřeba na nezajetý motor je vynikající. Mám najeto 700 km a nijak zvlášť se neploužím-jezdím i 110-120 km/h. Kombinovaná(město+mimo město) je zatím jen 5.3 l. Dobře jsme vyřešili přepravu psa a nezbývá, než se těšit na další kilometry s Accentem...
____________________

VW Golf II 1.6 TD (70 k)
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance-Gold Beige
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

přeji teda spoustu štastných kilometrů..... ! at žije CRDi.. snad se taky dočkam.. :-)
:wink:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Ahojte minule som pisal ohladom ovladania na volante ..str. 46 toto: Co sa tyka ovladania radia na volante, ktore tu niekto ukazoval a ktore ma velmi zaujalo a chcel som ho dnes doobjednat bolo mi vysvetlene, ze na moje radio Pioneer DEH - 2820 MP (dodane spolu s autom) NIE JE MOZNE tento doplnok pripojit. Podla toho co som zistil na stranke Pioneer to vsak nie je pravda a ovladania z volantu JE MOZNE .. vid http://www.basys.sk/prod.php?id=335 odsek "vseobecne" - "moznost pripojeni tovarniho ovladani z volantu" Predajca na mna vytiahol nove radio v krabici za 10 tisic ze k tomu to uz pojde pripojit.. A preto sa na Vas znovu obraciam s prosbou o prezistenie tejto situacie vo vasom servise.
Pozrite sa prosim na to kamarati...da sa na DEH 2820 MP pripojit ovladanie z volantu? dik a pekny den vsetkym
RSTEIN
*
Příspěvky: 61
Registrován: 18 dub 2005, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RSTEIN »

Pro sve radio Pioneer - http://www.basys.sk/prod.php?id=340 - mam na volantu toto dalkove ovladani a jsem spokojen.
http://www.elektrohome.cz/inshop/dalkov ... 3586).html. Ovladani je pres Irda.

Pro starsi radia bez BT handsfree se da koupit tento model - http://www.electrohall.cz/store/GoodsDe ... SE00922423.
Pokud mate radio vybavene IrDa cidlem, tak pravdepodobne bude dalkove ovladani chodit.
Asi nejlepsi by bylo u nejakeho prodejce dalkove ovladani vyzkouset se svym radiem.


To co je na strankach dovozce BASYS napsano o dalkovem ovladani k vasemu radiu se IMHO tyka moznosti zakoupeni redukce na zapojeni dalkoveho ovladani na volantu jiz DODANEHO S AUTEM.

"Možnost připojení továrního ovládání z volantu

Nyní můžete řídící jednotku Pioneer ovládat pomocí stávajícího dálkového ovladače na volant ve vašem automobilu. Tyto řídící jednotky jsou na zadním panelu vybaveny vstupní zásuvkou minijack; použitím volitelného, na pevno připojeného adaptéru dálkového ovládání lze řídící jednotku přímo propojit se systémem dálkového ovládání.
Informace o dostupnosti vhodného adaptéru pro váš vůz obdržíte u vašeho místního dealera nebo na webových stránkách Pioneer. "

Hyundai Accent 1.3, r.v. 2004
PytonSK1
Příspěvky: 5
Registrován: 10 dub 2007, 13:19
Bydliště: Slovensko - Michalovce

Příspěvek od PytonSK1 »

JoSp píše:Ahoj,
Tom potahy vypadají pěkně, barevně to ladí.
Kcheml Na těch odkazech na potahy co tu padly si můžeš barevnou kombinaci vybrat, tak snad něco najdem ...

Tak jsem se dneska byl projet - jen tak. Celkem 85km, podle pravidel město 50, mimo max 100km, spíše rovinky, jeden člověk+plná nádrž, teplota 12C. Najeto 4100.
Dle PP spotřeba 5,6(to jsem tam ještě neviděl :) ), PP mi ukazuje cca o 0,3 až 0,4 l méně(měřeno vždy při tankování do plné, takže ze začátku to možná nebude takový rozdíl), nicméně předpokldám reál kolem 5,9-6l - pro šmíšený provoz(do plné už jsem nedotankovával, abych zjistil skutečnost). Jízdní styl normál, když bylo potřeba tak jsem jel ... :)
Takže i s 1.4 se dá zajet slušná spotřeba.
8) zdravim.
musim potvrdit tvoje slova.
Cez vikend som prehnal mojho Accenta benzin r.v.2004. Isli sme taku mensiu trasu. Michalovce - Kosice - Lucenec - Zvolen - Prievidza - hranicny priechod Drietoma ( vsetko cesta 1 Triedy - az na par vynimiek dialnice :? ) - Uhersky Brod - od Holubic - dialnica - Brno - Praha - Plzen.... celkom 850 km... spotreba podla PP mimo dialnic - na Slovensku 5,5 l ... akonahle som vysiel na dialnicu...uz to trosku stupalo...az na 5,9l.
Tankoval som po 715 km pred Prahou 42 litrov. Priemerna spotreba podla prepoctu tankovania 5,87 l. Podotykam jazdil som podla predpisov 60-90 -60? -130 :lol:
V Plzni som nabehal nejakych 200 km..splhlo to na 6,3 l... no a vcera som dosiel spat...a PP ukazuje stale 6,3l.
A musim podotknut este ze pri ceste naspat som sa trochu natahoval s ciernou oktaviou kombi 1,9 TDi.... trochu sa natrapil kym ma obehol ..

Tak tolko moj postreh z vyletu...

PS... ta dialnica Brno - Praha je riadna triaska...

See You..
Accent r.v.2004 / 1,4 benzin / Elegance
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Tak konečne som sa dočkal. Už som plnohodnotným členom tohoto fantastického fóra. Prvé dojmy sú vynikajúce. Ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli pri mojom rozhodovaní. Nečakal by som, že od prvého zápisu na tému "Nový H A" tu bude vyše 700 príspevkov. Ešte raz všetkým ďakujem. Obrázek Obrázek
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

gratulace

Příspěvek od David C3 »

tak to je super!!! Je opravdu náááádherný a musí to být užasné tak dlouho čekat a těšit se... a měl jsi ho už za tu lepší cenu??? jake je CRDíčko???? zlatá je moc pěkná tak přeji mnoho štastných likometrů..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Ďakujem pekne, jazdí naozaj super, a ten podvozok v zákrutách nie je vôbec taký hrozný, ako ho vykreslili v niektorých recenziách. Len spotreba je zatiaľ 9,6 - čisto mesto, ale svižná jazda. To sa časom upraví.
A mal som ho už za tú novú cenu + dali nejaké doplnky zadara, takže max spokojnosť.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

doufam že po zajetí bude spotřeba kolem 5 průměr... těch 9,6 sem raděj neviděl :-)
Označení motoru má jen CRDi??? jaka asi bude ta 1.6? hmm snad ji někdo koupí.. ahoooj
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“