A co takhle NOS do Coupé?!

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Nightmaster píše:On taky NOS není na normální ježdění, ale na závody na čtvrt míle a tam to stačí. Do Coupé ho nacpeš, už jsem ho viděl i ve Škodě 100. Ale podle mě to jsou vyhozený prachy, stačí když si dáš mezi sedačky prázdnou chromovanou flašku s nápisem NOS a budeš pro ostatní borec nakonec! :D 8) :wink: :lol:
No asi tak, já sem sice fanoušek NFS a nenajde se díl co bych nedohrál ale už jsem vysřízlivěl a myslim si že na compu dobrý ale v provozu ti je to naprd...
Já vythnu zadní sedačky a nacpu tam místo nich chromovanej sud od piva (nebo radši od Kofoly) do kufru nacpu pípu s chlazenim a to budu teprve borec na konec :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Tak je to primarne urcený na zavod (tady taky tu technologii objevili) ale výš jak se řika takovje věcem v tuningu jako sou makety a podobě? Tuzning což znamená pěknj hnus. Když tuning tak funkční!
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Nightmaster píše:On taky NOS není na normální ježdění, ale na závody na čtvrt míle a tam to stačí. Do Coupé ho nacpeš, už jsem ho viděl i ve Škodě 100. Ale podle mě to jsou vyhozený prachy, stačí když si dáš mezi sedačky prázdnou chromovanou flašku s nápisem NOS a budeš pro ostatní borec nakonec! :D 8) :wink: :lol:
Nebo spíš blbec nakonec.
PS:Já mám vyhlídlí NISSAN ZX 350 Z.Tam to potřeba není.. :roll: :roll: :roll:
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Sakra chlapi, nevidíte ty smajlíky na konci? To vám nedošlo, že je to sranda? Taky jsem proti atrapám, ale tuhle radu jsem si odpustit nemohl. :lol: A ty Pajku se radši nauč pořádně česky. :shock:
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Pohoda mne to doslo, jen sem tam za text dal asi malo smajliku :lol: :lol: :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Vis ze mi podobnou radu už dával jeden člověk? :) Prej "přidělej si na volant červeny talčítko vod ťamana a máš to zadarmo". Příkládám za nějaký foto
Obrázek
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Yurii píše:Pohoda mne to doslo, jen sem tam za text dal asi malo smajliku :lol: :lol: :lol:
Ale jo, tebe jsem neměl na mysli. :D Ten nápad se sudem a pípou je docela dobrej. :wink: :lol: 8)
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Jo ta pipa by byla zajimava. :D Ma tak napada proslo by auto ktery na NOS pres technickou? S tim by asi byly problemy.
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Ta pípa už jezdí mimálně v jednom autě, buď Německo nebo CZ, teď nevím, ale myslím, že to má někdo od nás. V kufru klasika pípa na pivo jak ji známe z výčepu, místo sedaček sud.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Pajk píše:
Nightmaster píše:On taky NOS není na normální ježdění, ale na závody na čtvrt míle a tam to stačí. Do Coupé ho nacpeš, už jsem ho viděl i ve Škodě 100. Ale podle mě to jsou vyhozený prachy, stačí když si dáš mezi sedačky prázdnou chromovanou flašku s nápisem NOS a budeš pro ostatní borec nakonec! :D 8) :wink: :lol:
Nebo spíš blbec nakonec.
PS:Já mám vyhlídlí NISSAN ZX 350 Z.Tam to potřeba není.. :roll: :roll: :roll:
Pravda pravdoucí Pajku - a na čédinu se vybodni, tady nejsme kůli ní :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Nightmaster píše:On taky NOS není na normální ježdění, ale na závody na čtvrt míle a tam to stačí. Do Coupé ho nacpeš, už jsem ho viděl i ve Škodě 100. Ale podle mě to jsou vyhozený prachy, stačí když si dáš mezi sedačky prázdnou chromovanou flašku s nápisem NOS a budeš pro ostatní borec nakonec! :D 8) :wink: :lol:
no ja popravde videl i ve skodarne motor z ferrari ale i tak NOS je cool vec
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

carboner píše:Tak je to primarne urcený na zavod (tady taky tu technologii objevili) .....
Jen tě upřesním,použití NOS je prastará věc a nepřišli na to závodníci :lol: a nepoužívali ho prvně v autech,ale začali ho používat za války ve stíhačkách,pro krátkodobé :!: zvýšení výkonu.Na sprinty se začal používat o pár desítek roků později.Dávka se dá do motoru vstříkovat 10-15 vt.,ale je snad jasné,jaké namáhání motoru to je :roll: .A co na to rozvodový ŘEMEN.U motorů s řetězem bez problému,ale řemen asi nebude nadšený z obrovského nárustu toč.momentu a pokud bude starší......potom lup,křup,bác,bum..a :cry: ..... :lol:
NOS je (co se provozu týká)bezpečný-žádný výbuch,požár při provozu nehrozí-je to jen kyslík a dusík(+ příměs aby byl cítit),takže samotný je nehořlavý a nevýbušný.Jednoduše napsáno-je to okysličovadlo a dusík slouží k snížení teploty ve válci.
Pozor,aby ti neunikal z láhve do auta-chvíli bys byl šťastný :lol: ,potom usnul za volantem :mrgreen: a na konec..... :roll: KONEC :!: Takže vstřikovat do motoru,ne NOS do nosu. :lol:
Za ty peníze,co sada stojí,jsou určitě rozumnější věci(ale každého věc,že :wink: ).Nic proti. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Borek píše: začali ho používat za války ve stíhačkách,pro krátkodobé :!: zvýšení výkonu
S tema letadla mas pravdu nekde sem to cet ale moc se mi tomu nechtelo verit, ale budiž. No a co se týče toho, že ti nevydží řemen, tak ta otázka je a místě. Taky na použití NOSu musíš mít motor. Většinou původní sériák by moc dlouho nevydžel, tak se měněj minimálně hlavy válců a taky klikárna pokud je z nějakýhi blbýho matroše. Nevim co se přesbě používá za materiál na ty vylepšený části, ale hodně se zmiňujou a hliníkovejch slitinách a podobne.
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já myslim že titanový pístní kroužky, kovaná klika a tvrdý ventily budou základ.. no a to už seš v tom na V6 tak za 60 ;) Tak šup.. jdi do toho ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

carboner píše:Tak o NOS systémech sem toho přečet požehnaně. Vim co je třeba upravity a neni toho zrovna málo, ale pokud vím tak coupe má důležitý části vyrobený z hliníkový slitiny (aspon u 2.7 modelu) a ta by to měla vydržet. Máš ovšem pravdu v tom, že je to spíš pro tuningový nadšence a jde spíš o to, že máš v autě něco extra. Taky to má jedno úskalí. Na českejch tankodromech se to moc použít nedá, takže jedině na nějakym srazu pěkně na rovince na letišti.
O NOSu jsi toho přečetl požehnaně? Pak tedy opravdu nechápu, kde se stala chyba, protože z toho co tu píšeš za nesmysly, to vypadá, že o týhle problematice, a vůbec o motorech, nevíš vůbec nic. :roll:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“