Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
netek
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2007, 21:58

Příspěvek od netek »

Zdravim všechny Accentáky. Docela zajímavé čtení. Co se týče motoru 1.6 lze jej bez problému objednat. Dodací lhůta asi čtyři měsíce a chtějí složit zálohu 50.000,-
Reklama
 

Uživatelský avatar
kantorek
*
Příspěvky: 48
Registrován: 20 zář 2006, 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kantorek »

netek ... osobne si myslim, ze velky rozdiel medzi 1.4 a 1.6 nebude nakolko maju dost podobne parametre a skor sa to prejavi v spotrebe v meste, mozno to je len moj laicky nazor, ale radsej by som vzal 1.4 a tie prachy naviac za 1.6 investoval do hlinikovych kolies alebo podobnych ptakovin ...
Hyundai Accent 1.5 CRDi Dynamik, Silver Arrow
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

kantorek píše:Tom ... hm, zajimave, ale tych 8 kusov su diesle alebo benziny ? ... lebo benzinov je aj u nas v SR dost, teda nemal by byt problem aspon co viem ... ale diesel len tak k odberu hned z predajne velmi nezozenies :( ...
Dneska večer pojedu okolo, tak se tam podivam a zítra napíšu...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

netek píše:Zdravim všechny Accentáky. Docela zajímavé čtení. Co se týče motoru 1.6 lze jej bez problému objednat. Dodací lhůta asi čtyři měsíce a chtějí složit zálohu 50.000,-
4 měsíce je moc :cry: :cry: :cry:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

David C3 píše:ja viděl na těch 16 (195/50/16) v rakousku a super. Jinak tenhle rozměr má i C2 VTS. jen nechapu že Getz je čr v CRdi stoji skoro stejně jako Accent..

ale getze v dieslu neslevní a accnta snad nezdraží.. zajímalo by mě jestli někdo koupil v Getzu tu 81 :-) crdi ..... čáááu
To asi nikdo nekoupí, vždyť getz dymamic 1,5crdi 81kW je cenově srovnatelný s accentem crdi v eleganci, a getzovy chybí el.ovl a vyhř zrcátka, el.zadní okna, alarm, mlhovky a výškové repro... a v neposlední řadě kufr
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
luck1
Příspěvky: 4
Registrován: 18 dub 2007, 22:34

Re: cakacia doba

Příspěvek od luck1 »

Joe TT píše:
luck1 píše:Ja som kupoval accenta piatok 13. aprila, a mal som ho v utorok 14. aprila, ked som tam bol tak boli k dispozicii asi 4 farby, vsetko vybava elegance a 1.5 crdi. Takze ich maju na sklade. Kupoval som v Bratislave. Inak je auticko super, zrychlenie je vynikajuce. Spotreba, auto preslo 1100 km, skoro vsetko mimo mesta a spotreba na palubaku 5.5 l realna je o nieco nizsia akolo 5 l.
Nazdar luck1, tiez chcem take, akym sa mozes pochvalit Ty. Ja som z Trnavy a rozmyslam, ci to kupim v BA, alebo v Nitre. Ake si mal v BA skusenosti ? Vdaka
Kupoval som v predajni na mierovej, dealerka bola celkom v pohode, mala to jednoduche, lebo som presne vedel co chcem. Najprv som tam predtym zavolal, a vsetky info ktore mi dali cez tel. boli pravdive. Ale pytat sa jej na nejke technicke zalezitosti by asi nemalo zmysel. Co sa tyka financovania vsetko ochtne a rozumne vysvetlila, bol som spokojny. Ale bohuzial neviem porovnat. O cenu som nevyjednaval, lebo akurat prisla ta zlava 30 000, co sa tyka doplnkov, tak tam oni nic nedrzia, lebo predjna na take je v petrzalke, tam predavaju aj mazdu. Inak dost blbo vystupovala potom teta z csob leasing, ma chcela trosku prehanat, tak som to odignoroval a potom jej nic neostalo ako mi oznamit ze mi to daju.
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

tom píše:
kantorek píše:Tom ... hm, zajimave, ale tych 8 kusov su diesle alebo benziny ? ... lebo benzinov je aj u nas v SR dost, teda nemal by byt problem aspon co viem ... ale diesel len tak k odberu hned z predajne velmi nezozenies :( ...
Dneska večer pojedu okolo, tak se tam podivam a zítra napíšu...
Tak z těch osmi jsou 4 benzínový a 4 naftový, převážně elegance. Ty jsou ihned k odběru a dále maj 3 předváděcí (1 naftu a 2 benziny)...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

accent

Příspěvek od Juraj »

:( ... tu v Košiciach žiadný Accent CRDi voľný nieje, ale to je stará známa skutočnosť, že si tieto motorizácie držia v BA u importéra AutoPallace, aby si urobili tržbu... :lol: ....na východ púštajú len menej atraktívne motorizácie a "blbé" farby, ak chceš dobrý motor a peknú farbu, treba ísť do BA alebo objednať a pekne čakať... Inak ČSOB leasingový partner pre HYUNDAI, sa chová "pekne trhovo" !!!!! .. ešte v piatok som si zadal o výpočet leasingu na Accent CRDi s O% akontáciou. Mesačná čiastka bola v piatok: 11.850,-Skk a v pondelok po víkende už vyšla na 11.986,-Skk :!: ....jemne "kozmeticky" zdvíhajú .... veď je záujem, tak prečo nezarobiť :?

...ale ten trojdverový Accent , ktorý je v Nemecku už v predaji, je ale riadný designový nepodarok, pripomína mi Opel Kadet z roku 1986 :roll: Obrázek
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: accent

Příspěvek od Kcheml »

Juraj píše:Inak ČSOB leasingový partner pre HYUNDAI, sa chová "pekne trhovo" !!!!! .. ešte v piatok som si zadal o výpočet leasingu na Accent CRDi s O% akontáciou. Mesačná čiastka bola v piatok: 11.850,-Skk a v pondelok po víkende už vyšla na 11.986,-Skk :!: ....jemne "kozmeticky" zdvíhajú .... veď je záujem, tak prečo nezarobiť :?
V ČR už Hyundai spolupracuje s GE Money Auto. Postupně jsem měl asi tři jejich rozpisy splátek a v každém byla splátka o pár desítek korun vyšší. A nejlepší je jejich akční nabídka -20.000 Kč, slevu sice poskytnou, ale "nepatrně" zvýší úroky, takže když jsem si to spočítal, nakonec bych při svém splácení (50% na tři roky) zaplatil dokonce o cca tisíc více než bez oné báječné slevy. Je ale docela nechutný, že v reklamách uvádějí cenu vč. této "akční slevy".
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Re: accent

Příspěvek od Felotron »

Kcheml píše:
Juraj píše:Inak ČSOB leasingový partner pre HYUNDAI, sa chová "pekne trhovo" !!!!! .. ešte v piatok som si zadal o výpočet leasingu na Accent CRDi s O% akontáciou. Mesačná čiastka bola v piatok: 11.850,-Skk a v pondelok po víkende už vyšla na 11.986,-Skk :!: ....jemne "kozmeticky" zdvíhajú .... veď je záujem, tak prečo nezarobiť :?
V ČR už Hyundai spolupracuje s GE Money Auto. Postupně jsem měl asi tři jejich rozpisy splátek a v každém byla splátka o pár desítek korun vyšší. A nejlepší je jejich akční nabídka -20.000 Kč, slevu sice poskytnou, ale "nepatrně" zvýší úroky, takže když jsem si to spočítal, nakonec bych při svém splácení (50% na tři roky) zaplatil dokonce o cca tisíc více než bez oné báječné slevy. Je ale docela nechutný, že v reklamách uvádějí cenu vč. této "akční slevy".
Rekl bych, ze uver vyjde vzdy levneji nez leasing...
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

asi bych si sehnal svoji leasingovku... domluvil lepší podmínky... dnes ale jsou už mnohem lepší úvěry než dřív. ale je to každého věc.. ale vážně to raděj spočítat tak 3x :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Felotron: Já si to bral na úvěr, leasing jsem si ani nenechal spočítat. Tak nějak jsem chtěl, aby auto bylo už "moje".

David C3: Kdyby třikrát, co já se napočítal kombinací. :P A to jsem ani jinou leasingovku nesháněl, tak na to nemám čas, ani náladu.
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Kcheml píše:Felotron: Já si to bral na úvěr, leasing jsem si ani nenechal spočítat. Tak nějak jsem chtěl, aby auto bylo už "moje".
To je dalsi vec, ze... ;)
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Najazdených cca 700km. Priemerná spotreba 5,1 mimo mesto a v meste 7,2. S autom po motorickej stránke veľká spokojnosť, stabilita je tiež vcelku v pohode, ale čo ma dosť štve je jedna nezmyselná úprava lemu dverí . Oblepenie čiernou páskou? :roll: :oops: To ten lem nemohli nastriekať? Bolo dosť teplo, tak som ho trochu opláchol, a nechtiac prsteňom zadrel to toho lemu a šmuha jak bejk a na inom mieste sa to od tepla akosi scvrkáva. :evil:
Naposledy upravil(a) Petusko73 dne 01 kvě 2007, 21:16, celkem upraveno 1 x.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Joe TT
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 dub 2007, 23:09

Re: cakacia doba

Příspěvek od Joe TT »

Nazdar luck1, tiez chcem take, akym sa mozes pochvalit Ty. Ja som z Trnavy a rozmyslam, ci to kupim v BA, alebo v Nitre. Ake si mal v BA skusenosti ? Vdaka[/quote]

Kupoval som v predajni na mierovej, dealerka bola celkom v pohode, mala to jednoduche, lebo som presne vedel co chcem. Najprv som tam predtym zavolal, a vsetky info ktore mi dali cez tel. boli pravdive. Ale pytat sa jej na nejke technicke zalezitosti by asi nemalo zmysel. Co sa tyka financovania vsetko ochtne a rozumne vysvetlila, bol som spokojny. Ale bohuzial neviem porovnat. O cenu som nevyjednaval, lebo akurat prisla ta zlava 30 000, co sa tyka doplnkov, tak tam oni nic nedrzia, lebo predjna na take je v petrzalke, tam predavaju aj mazdu. Inak dost blbo vystupovala potom teta z csob leasing, ma chcela trosku prehanat, tak som to odignoroval a potom jej nic neostalo ako mi oznamit ze mi to daju.[/quote]

Dakujem luck1.
Bol som v BA na Gagarinke a mali tam cca 5 dieslov. Povodne som chcel bordovu farbu, ale je na nej velmi vidiet prach. Z ostatnych sa mi najviac pacilo v zlatej farbe. Ziatial je mojim favoritom.

Na Petuska73 - to som prekvapeny s tym lemom a tou paskou. Co bude potom, ked vonku bude zurit horuce leto ? Na to sa budem musiet pozriet.

Na Andy4 - prosim Ta, ako to dopadlo s hrdzou na tych kufrovych dverach ? Nejako si tu prestal prispievat, dufam, ze to nie je tou hrdzou :-) ...
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“