NITRO?

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
stanyk
Příspěvky: 5
Registrován: 04 dub 2007, 15:54

NITRO?

Příspěvek od stanyk »

Ahoj, zajimalo by me, jestli nekdo ma zkusenosti s touto modifikaci? Jestli to ma vyznam auta, jako je Sonata, zvlast ty s vetsim objemem motoru (2,5.. 2,7,..). Jaky to ma vliv na zivotnost (no dokazu si predstavit jakym smerem se to vztahuje k zivotnosti, ale ne a jakou intenzitou). Diky za odpoved.
Hyundai Sonata, 2,7, 2002
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

A co kdyby ses třeba nejdřív podíval, jestli se už o tom náhodou nediskutuje, než založíš nové téma? :? O nitru jede aktivní diskuse v sekci Coupé, tady:
https://www.hyundaiclub.net//viewtopic. ... sc&start=0

Kromě toho, NOS v Sonátě je nesmysl. :roll:
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Do 2.7 bych napral kompresor Alpine a je to, vyzkoušeno, jednoduchá montáž, akorát ty finance.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
stanyk
Příspěvky: 5
Registrován: 04 dub 2007, 15:54

Příspěvek od stanyk »

no ja se pral primo na Sonatu, tak "pardon", ze jsem se na to zeptal zrovna v sekci sonata.. ale diky za odpoved :)
Hyundai Sonata, 2,7, 2002
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Prosííím neee, už je diskuze o "nitro" i tady ... Taková kravina. Prosím všechny, aby eventuelně pokračovali v diskuzi na toto téma v sekci Coupe. Díky.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
stanyk
Příspěvky: 5
Registrován: 04 dub 2007, 15:54

Příspěvek od stanyk »

cim vice prispevku, tim vice to tu budete drzet v popredi.. takze jestli to nikoho nezajima, tak at nepise, ale jestli to nekoho zajimat bude, tak at pise, nevim kde beres tu drzost povazovat tehle thread za meneceny, oproti jinejm, kde se probiraji spinava zrcatka a vyber gum.. proste kdyz to nikoho zajimat nebude, tak se tenhle thread utopi v historii kdyz jo, tak tu zustane, kapisto? :twisted:
Hyundai Sonata, 2,7, 2002
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

stanyk píše:cim vice prispevku, tim vice to tu budete drzet v popredi.. takze jestli to nikoho nezajima, tak at nepise, ale jestli to nekoho zajimat bude, tak at pise, nevim kde beres tu drzost povazovat tehle thread za meneceny, oproti jinejm, kde se probiraji spinava zrcatka a vyber gum.. proste kdyz to nikoho zajimat nebude, tak se tenhle thread utopi v historii kdyz jo, tak tu zustane, kapisto? :twisted:
Mám právo říct svůj názor tak jako ty. Navíc podobné téma již existuje. Jedna funkce moderátora také je, aby se téma nedublovala.

Ano, NOS považuju za kravinu vzhledem k poměru náklady X výkon.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Hovorys
**
Příspěvky: 174
Registrován: 15 lis 2006, 19:26
Bydliště: Smíchov - Pivovar Staropramen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hovorys »

co s tim NOSem najednou vsichni mate?
*R.I.P* 1994 Hyundai Pony 1.3 LS 43kW/58k
*Prodáno* 1994 Hyundai Scoupe GT 85kW/116k (Alias Yuriiho otloukánek :))
1996 Hyundai Sonata 102kW/139k - Nebrzdí, ale to je detail :P
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mne sedi eden NOS mezi ocima sem s nim spokojenej, do auta ho taky obcas narvu kdyz se v nem vrtam ale vubec netusim jak by mi pomohl ke sportovnejsi jizde.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Lukino píše:Prosííím neee, už je diskuze o "nitro" i tady ... Taková kravina. Prosím všechny, aby eventuelně pokračovali v diskuzi na toto téma v sekci Coupe. Díky.
nééé, já ti dám do sekce Coupé :D
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

S nosem se daj dělat věci.. ten můj je zrovna pořádnej a to byste koukali, co se s ním dá zažít :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

stanyk píše:cim vice prispevku, tim vice to tu budete drzet v popredi.. takze jestli to nikoho nezajima, tak at nepise, ale jestli to nekoho zajimat bude, tak at pise, nevim kde beres tu drzost povazovat tehle thread za meneceny, oproti jinejm, kde se probiraji spinava zrcatka a vyber gum.. proste kdyz to nikoho zajimat nebude, tak se tenhle thread utopi v historii kdyz jo, tak tu zustane, kapisto? :twisted:
No já čumím, kde TY bereš tu drzost tohle tady psát!!??!! Ještě ti na nádraží hoří vajgl, 4 příspěvky s nulovou hodnotou, tak si tady laskavě na nikoho neotvírej hubu! To si myslíš, že teď tady bude kvůli tobě v každé sekci diskuse na stejné téma??!!! :!:

Nevím, co to najednou všichni máte s tím nitrem. Asi se moc koukáte na filmy typu Rychle a zběsile. Jestli závodíte na 400m, tak si to tam klidně namontujte. Ale jinak to nemá význam. A v případě Sonaty to je totální kravina.
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Nechtěl jsem reagovat na toto téma,ale už mi to prrostě nedá co tady někteří píšou za kraviny.Když už si někdo koupí auto značky /-/ za 50 klacků,tak proč asi?Těžko si představím,že pak do něj narve dalších 200 do úprav typu NOS. :roll: :roll: :roll: Ať žije Rychle a zběsile.... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hlavně by se takovéto pitomosti měly řešit v sekci Tuning, a ne u jednotlivých tipů aut...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Odpovědět

Zpět na „SONATA“