Načipování Getze 1,1...

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Panove - klidek!
Bezte se hadat nekam jinam.
Reklama
 

Uživatelský avatar
MichalS
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 lis 2005, 10:29
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od MichalS »

Juraji, díky za odpověď. Co se týče 6tky tak se domnívám, že by snížila spotřebu na dálnici. Ten motor je zpřevodovaný tak, že mi v městském provozu absolutně vyhovuje, autíčko je krásně živé a výkon pro mě naprosto postačující. Koupil jsem si přívěs a i s ním si troufnu. Horší je to, když jsem občas nucen jet po dálnici. Motor při vyšších rychlostech jde dost do otáček a je tím pádem hlučnější a hlavně žere. Vím, že by to působilo komicky 6ka v 1.1, ale podle mě by na škodu nebyla a třeba se dočkáme i doby, kdy se bude standartně montovat i do takhle malých aut. Vzdyť ještě nedávno si nikdo z nás šestistupňovou převodovku nedokázal ani představit (před r.89).

to Vipe: Absolutní souhlas.
Nový Hyundai Getz Dynamic 1.1 5dv 11/2005
petrs
*
Příspěvky: 29
Registrován: 26 dub 2006, 14:06
Bydliště: Brno, Olomouc

Příspěvek od petrs »

přemýšlím že si koupím chevrolet spark...vrazím tam turbo i kompresor...lehce to ještě poladím....lidi neblbnite - proč čipovat 1,1ku a ještě benzín...reálnej zisk tak 3 - 4 koně je nepoznatelnej
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

petrs: tomu se řiká tzv.placebo efekt, to je jako když dáš sportovní vložku vzduchovýho filtru, vemeš 99oktanovej benzín, a vůplně cejtíš jak ti to jakoby táhne líp vocpoda :lol:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Juraj »

to Petrs : ....iba sa chcem opýtať či si už išiel s Getzom 1.1 a potom s Getzom 1.1 po úprave softu ? Pokiaľ si tak urobil, tak si cením tvoj názor, ale ak si tak neurobil a len teoretizuješ o niečom čo vlastne nepoznáš, tak fakt nevidím nejakú hodnotu v tvojích riadkoch :cry:
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Juraj: to bude tim, ze jsem taky Pavel:D
necipoval bych slabej atmosferickej benzin ani diesel...cipoval bych jakejkoliv obsah diesel i benzin s turbem a u svyho dvoulitru i u Sonaty 2.4 bych za ty prachy cekal jen drobnejsi narust vykonu, proste "jede to o neco lip za hodne penez"...jo, hodil by se v obou autech chip, ale jedina vyhodna akce je na Mimoni, Sonata je v zaruce, po dvou letech ani nezajeta, zatim to smysl nema...s Lantrou jsem se letos na Mimon nedostal, jelikoz mi ji dnes vratili ze servisu (loziska)...cena na minule Mimoni byla 4500Kc (nevim, zda s DPH), coz by pro me urcity vyznam melo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Juraj píše:PavelM & Hardcam : :roll: ...no jo jo, "bratři v triku" mají vzdy pravdu, jak jinak... 8)
Vážený Juraji tak opravdu zase nevím kdo si koho bere do úst,tak mám pocit,že kdo není stebou je zásedně proti tobě nechápu proč znova napadáč mě a Hardcama.Já ti opět přeji ať ti to jezdí a málo volů na silnici.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Juraj »

to PavelM .... neber to tak osobne, skôr to ber športovo. 8) ...aj ja tebe prajem "hezké a zjízdné cesty loukami a horami Čech" :lol:
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Uživatelský avatar
Mr.Getz
*
Příspěvky: 24
Registrován: 03 úno 2007, 23:05
Bydliště: Řisuty-Slaný

Načipování Getze 1,1

Příspěvek od Mr.Getz »

Chlapci ,vypuste to s hlaviček.Je mi jasný,že pro ten motor by to nebylo moc dobrý,jen sem se chtěl pouze zeptat a ne,aby jste se tady zbytečně hádaly.Pavle,asi pudem radši na to kafe...Ještě jednou se omlouvám,za tu blbou otázku... :? :) :D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

David: to nebude tou otazkou...je mi jasny, ze pres vikend mas zabavu, takze od pondelka Shell R7:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „GETZ“