Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

pener_jack píše:Ja mam rad klasiku a zvolil bych tohle:

Toyota supra 1990 3.0l turbo 300PS
Obrázek

nebo tohle:
Nissan 300zx ne tak vykony ale staci to...
[/URL] Obrázek

A kdyz uz je tu rec o silnych autech tak na zelande jezdilo tohle vsude, nato by cucela imprezza jen zezadu...

HSV Maloo 500PS 0-100 asi 5s
Stoji to neco okolo 800tis kc novy
Obrázek
tady tento názor co se týče aut je velni blýzký mému názoru ale přece jen bych šel dál a výš...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jen odpovim Borkovi na otázku PROČ chcem slintat nad Subaru, když je spousta lepších a výkonějších kárek..
No u mě je to třeba z toho důvodu, že neznám osobně nikoho, kdo má takovou lepší kárku z krátkého seznamu který si napsal a byl by ochotnej se s ní přijet ukázat.. znám jen tohodle kluka se Subárkem a proto nad ním slintám.. až budu mít kámoše s Ferárkem, budu slintat nad nim, takhle si o něm můžu jen nechat zdát.. a dost už ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Pener_Jack: já mám rád taky klasiku, ale nevim proč, jsem uchýlenej na italský paštiky, zvolil bych tohoto krasavce, Maserati Ghibli 2l V6 biturbo, 225kw, v součastný době je u nás jeden na prodej za 385T :wink:

Obrázek
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Karlos

Příspěvek od Karlos »

Borek píše: Může mě někdo ze slintajících příznivců napsat,co je tak zajímavého na STi,když jsou desítky,stovky rychlejších,s větším zrychlením,krásnějších
Já to vidím tak, že Impreza STI, nebo Lancer EVO jsou o schopnosti přenést výkon na silnici, a to za jakýchkoliv podmínek ( sucho/mokro/snih ). V tom se jim nic nevyrovná. Dobře řízené STI nebo EVO nepředjede na okresce nic. Na dálnici, to je jiná, ale pro ní stavěny nebyly.
Doufám, že nikdo z majitelů těchto aut si je nepořídil kvůli sprintování ze semaforů, protože jejich výhoda se projeví právě na okreskách, tedy na zatáčkovité slinici s nekvalitním povrchem. Třeba takové EVO IX pomocí diferenciálů rozděluje výkon na každé kolo zvlášť v jakémkoli poměru a to kvůli lepšímu průjezdu zatáčkami. Obě auta mají několik režimů nastavení diferenciálů podle stavu vozovky - sucho-mokro-sníh. Takže si troufám tvrdit, že jízdní vlastnosti jsou na hodně vysoké úrovni. Vývoj obou zmíněných aut byl zaměřen právě na jízdní vlastnosti a schopnost přenést co nejúčiněji všechen výkon na vozovku v jakémkoliv stavu. Proto utrpěl komfot, design a kvalita interiéru - na to už nezbyly peníze. Jsou to prostě auta pro nadšence a pouze na blbnutí. Na dovolenou bych v takovém autě jet nechtěl :lol:
Nechci se s nikým hádat, berte to čistě jako můj názor, ale neznám nic lepšího na víkendové ježdění po opuštěných okreskách, a když napadne sníh ... paráda :wink:
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Tiburon_FX píše:Pener_Jack: já mám rád taky klasiku, ale nevim proč, jsem uchýlenej na italský paštiky, zvolil bych tohoto krasavce, Maserati Ghibli 2l V6 biturbo, 225kw, v součastný době je u nás jeden na prodej za 385T :wink:

Obrázek
Jo italie ma taky dost dosebe, ale slysel jsem ze zrovna tyhle jsou dost poruchovy.
Takovy Lancia Delta integrale, to je taky basta
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

pener_jack píše: Jo italie ma taky dost dosebe, ale slysel jsem ze zrovna tyhle jsou dost poruchovy.
Takovy Lancia Delta integrale, to je taky basta
no oni jsou všechny Italy dost poruchový co si budem povídat, ale myslim, že tohle Ghibli bude určitě míň poruchový než Biturba z 80tejch - chtěl jsem si jedno pořídit ale dost rychle jsem z toho vycouval. Jo delta integrale je klasika, pamatuju se jak sem s ní furt drandil ve Stuntsech :D jinak nejlepší krabicoid s týhle éry maserati je podle mě shamal :wink:
Obrázek
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Pokud se nemylim, Ghibli jsem videl v tmave - tusim cerne barve, plny - hodne dobry - vybave, presne za ty penize. Je to asi mesic.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Nevím kluci :oops: jestli to tu už je,ale k tomu to tématu se to více než hodí. :D Jinak Martazsi nevím jak to vemeš až to uvidíš,hlavně si to pusť na plný zvukový výkon at se pokocháš!!! :lol: :lol: :wink:
http://youtube.com/watch?v=EOuXcHZc1Bc
Ps je to nářez uvidíš :) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Ivánek boduje, krásný videjko :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Ještě jeden přidám :D ,ale zdůrazňuji Martazsi,že zvuk na plný výkon!! :lol: :lol: http://youtube.com/watch?v=wpc49VIOwTk pořádně poslouchej!! :shock: Pak už prej jsou jen Gripeny(stíhačky) :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Já myslím že nic není ztraceno a z toho svýhu můžeš udělat slušnýho trhače asfaltu, tenhle zvouček je taky libovka možná ještě lepší :wink:
http://youtube.com/watch?v=X59bkZggeKo
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

tý jo... :shock:
.... to je rachotu jak na katru :lol:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Díky kluci.. jako turbo je bomba, o tom žádná.. ale je to taky velká investice.. stejně tak kompresor.. ale obojí už z toho konečně dělá auto :P :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Tiburon_FX píše:
pener_jack píše: Jo italie ma taky dost dosebe, ale slysel jsem ze zrovna tyhle jsou dost poruchovy.
Takovy Lancia Delta integrale, to je taky basta
no oni jsou všechny Italy dost poruchový co si budem povídat, ale myslim, že tohle Ghibli bude určitě míň poruchový než Biturba z 80tejch - chtěl jsem si jedno pořídit ale dost rychle jsem z toho vycouval. Jo delta integrale je klasika, pamatuju se jak sem s ní furt drandil ve Stuntsech :D jinak nejlepší krabicoid s týhle éry maserati je podle mě shamal :wink:
Obrázek
o poruchovosti toho biturba (424 myslim) by mohl muj spolubydlici vypravet, pac maj doma tri :lol: a ani to zachovaly se 40 000 na tachu neni bez problemu.. ale panove, svezeni je to teda faakt hodne zajimavy :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

mě osobně se nejvic zamlová tehle zvuk http://uk.youtube.com/watch?v=X2KwY5hQeZU boxer je boxer :wink:
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“