Garanční prohlídky Accenta

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy to tam už absolvoval. Určite Ti poradí.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Reklama
 

Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

dvorlubor píše:Tohle uz je jine kafe...
Druha odpoved prisla prave ted...
Jak je mozne, ze rozdil v cene je skoro 100%?

Cituji:
Dobrý den,
druhá garanční prohlídka obsahuje výměnu oleje+filtru, výměnu paliv. filtru, kontrolu karoserie+celková prohlídka vozu, popř. může být i na výměnu brzdová kapalina dle jejího stavu. Cena by se neměla výrazně lišit od první prohlídky cca kolem 4600Kč. pokud boudou na výměnu brzd. destičky cena je vyšší o cca 2400Kč max.

Informace o prohlídce by měly být v návodu k obsluze.
....
Tak doslo k uprave. Ponekolika mailech z toho cloveka vypadlo, ze by to stalo minimalne 6000kc.

Bylo mi receno, ze chladici kapalina se meni cca po 90tis.km, prestoze se mam menit pri druhe prohlidce, brzdici kapalina pry take vetsinou vydrzi vic nez dva roky. Pylovy filtr se taky normalne nemeni, prestoze by mel.

Ani nevim, kolik by to stalo s tim vsim, kdyby se to menilo. :roll:

Co mam delat? Chtit po nich vsechno vymenit, nebo to nechat na ne a nechat se prekvapit, jakou cenu na me vybali? Nebo preferovat nizkou cenu a spolehnout se na razitko v zarucaku? :?

Mam vubec sanci zjistit, jestli mi to ci ono skutecne vymenili?

Diky za rady nezkusenemu...
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

dvorlubor píše:
dvorlubor píše:Tohle uz je jine kafe...
Druha odpoved prisla prave ted...
Jak je mozne, ze rozdil v cene je skoro 100%?

Cituji:
Dobrý den,
druhá garanční prohlídka obsahuje výměnu oleje+filtru, výměnu paliv. filtru, kontrolu karoserie+celková prohlídka vozu, popř. může být i na výměnu brzdová kapalina dle jejího stavu. Cena by se neměla výrazně lišit od první prohlídky cca kolem 4600Kč. pokud boudou na výměnu brzd. destičky cena je vyšší o cca 2400Kč max.

Informace o prohlídce by měly být v návodu k obsluze.
....
Tak doslo k uprave. Ponekolika mailech z toho cloveka vypadlo, ze by to stalo minimalne 6000kc.

Bylo mi receno, ze chladici kapalina se meni cca po 90tis.km, prestoze se mam menit pri druhe prohlidce, brzdici kapalina pry take vetsinou vydrzi vic nez dva roky. Pylovy filtr se taky normalne nemeni, prestoze by mel.

Ani nevim, kolik by to stalo s tim vsim, kdyby se to menilo. :roll:

Co mam delat? Chtit po nich vsechno vymenit, nebo to nechat na ne a nechat se prekvapit, jakou cenu na me vybali? Nebo preferovat nizkou cenu a spolehnout se na razitko v zarucaku? :?

Mam vubec sanci zjistit, jestli mi to ci ono skutecne vymenili?

Diky za rady nezkusenemu...
Tak když to tak čtu, volil bych na druhou garančku jiný servis. Já byl u ASB Bartoš v Kosmonosích za cenofku 3300,- v českejch sem byl spokojenej. Mám pocit, že si na tobě někdo rovná šrajtofli pěkně do roviny a chce tě ošulit.... :evil: Kopni je do zad - obětuj den dovolený a val do Kosmonos, tam budeš v klidu :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

Srajtofli si rovna kazdej a vsude, zvlast u nas "naftaku".
Rikaj si, ma na to koupit si drazsi auto, tak mu to vosolime :twisted:

Bylo mi receno, ze u dvou identickych aut, jedno benzin druhe nafta, bude garancka u druheho z nich vzdy min. o 1000-1500kc drazsi.

Jinak jsem nakonec zkusil jit na garancku u Hujera a jak to dopadlo si muzete precist ve vlakne u Santa Fe, Garancka po 30ti tisicich.
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

A nebo to sem zkopiruju.....


Tak a je to za mnou...
Cena 6.000,- To je levnější než by byly Butovice.
Co se tyce odvedeny prace, tak nemuzu moc posoudit. Kvalitu poznam az, jestli se mi to auto nerozsype.
Muzu se podelit jen o dojmy... a srovnat s Butovicema.
Tata HUJERA (ze by taky Hujer? ) mi rikal, ze jsem tam vubec nemel filtr klimatizace (auto koupeno v AP Butovice), tak mi ho tam pry soupli.
Slusny pristup k zakaznikovi, stejne jako v AP
Malej servis, nemaji spoustu veci na baraku, takze pro material si nekam jezdi, proto mi asi nebyli schopni okamzite opravit/vymenit motorky el. ovladani zrcatek, co mi porad blbnou. Musel bych to objednat a dojet jindy.
Chtel jsem koupit cepicky na ventilky, ale nove nemeli, tak mi dali zdarma nejake pouzite, ale ani dve z nich nebyly stejne (aspon mi je uz nikdo nebude krast )
Ne ze by to bylo nejak dulezite, ale u Hujera necekejte, ze Vam auto umejou a vyluxujou, jak to delaji v AP

Pokud bude mit nekdo zajem, rozepisu, co mam na fakture...
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Hanz píše:
dvorlubor píše:
dvorlubor píše:Tohle uz je jine kafe...
Druha odpoved prisla prave ted...
Jak je mozne, ze rozdil v cene je skoro 100%?

Cituji:
Dobrý den,
druhá garanční prohlídka obsahuje výměnu oleje+filtru, výměnu paliv. filtru, kontrolu karoserie+celková prohlídka vozu, popř. může být i na výměnu brzdová kapalina dle jejího stavu. Cena by se neměla výrazně lišit od první prohlídky cca kolem 4600Kč. pokud boudou na výměnu brzd. destičky cena je vyšší o cca 2400Kč max.

Informace o prohlídce by měly být v návodu k obsluze.
....
Tak doslo k uprave. Ponekolika mailech z toho cloveka vypadlo, ze by to stalo minimalne 6000kc.

Bylo mi receno, ze chladici kapalina se meni cca po 90tis.km, prestoze se mam menit pri druhe prohlidce, brzdici kapalina pry take vetsinou vydrzi vic nez dva roky. Pylovy filtr se taky normalne nemeni, prestoze by mel.

Ani nevim, kolik by to stalo s tim vsim, kdyby se to menilo. :roll:

Co mam delat? Chtit po nich vsechno vymenit, nebo to nechat na ne a nechat se prekvapit, jakou cenu na me vybali? Nebo preferovat nizkou cenu a spolehnout se na razitko v zarucaku? :?

Mam vubec sanci zjistit, jestli mi to ci ono skutecne vymenili?

Diky za rady nezkusenemu...
Tak když to tak čtu, volil bych na druhou garančku jiný servis. Já byl u ASB Bartoš v Kosmonosích za cenofku 3300,- v českejch sem byl spokojenej. Mám pocit, že si na tobě někdo rovná šrajtofli pěkně do roviny a chce tě ošulit.... :evil: Kopni je do zad - obětuj den dovolený a val do Kosmonos, tam budeš v klidu :wink:
Hanzi za 3300,- ti nikdo garancni prohlidku po 30tis km na 1,5crdi neudela pac by to musel dotovat ze sviho!Ledaze ti vymeni olej a posle te svetem!Meni se tam mot .olej 5 litru o proti 3,5 litru u benzinu.Naftovej filtr,olej filtr je taky drasi nez benzinak,pilovej filtr kdyz to ma klimu,chladici kapalina ktera se meni u benzinu v 45000km.Prace je tam taky trochu vic nez u benzinu.Tak kten kdo to udela za 3taci je tak akorat peknej lupic kterej nesunda ani kolo! :evil:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

[quote="Hujer"][/quote]
Hanzi za 3300,- ti nikdo garancni prohlidku po 30tis km na 1,5crdi neudela pac by to musel dotovat ze sviho!Ledaze ti vymeni olej a posle te svetem!Meni se tam mot .olej 5 litru o proti 3,5 litru u benzinu.Naftovej filtr,olej filtr je taky drasi nez benzinak,pilovej filtr kdyz to ma klimu,chladici kapalina ktera se meni u benzinu v 45000km.Prace je tam taky trochu vic nez u benzinu.Tak kten kdo to udela za 3taci je tak akorat peknej lupic kterej nesunda ani kolo! :evil:





Hele Hujere, tak se tak necerti :twisted: Ne vsichni vedi o autech tolik co Ty. :!:
A pokud jsi to byl prave ty, kdo sundaval moje kola, tak se omlouvam, ze jsem je mel tak zasrany :lol:
Ja byl naucenej, ze auto vezu do servisu s tim, ze mi ho vzdycky nablejskaj :wink:
Ted sice jezdim spinavej :oops: , ale za to mam v aute filtr klimatizace 8)
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

dvorlubor píše:
Hujer píše:
Hanzi za 3300,- ti nikdo garancni prohlidku po 30tis km na 1,5crdi neudela pac by to musel dotovat ze sviho!Ledaze ti vymeni olej a posle te svetem!Meni se tam mot .olej 5 litru o proti 3,5 litru u benzinu.Naftovej filtr,olej filtr je taky drasi nez benzinak,pilovej filtr kdyz to ma klimu,chladici kapalina ktera se meni u benzinu v 45000km.Prace je tam taky trochu vic nez u benzinu.Tak kten kdo to udela za 3taci je tak akorat peknej lupic kterej nesunda ani kolo! :evil:





Hele Hujere, tak se tak necerti :twisted: Ne vsichni vedi o autech tolik co Ty. :!:
A pokud jsi to byl prave ty, kdo sundaval moje kola, tak se omlouvam, ze jsem je mel tak zasrany :lol:
Ja byl naucenej, ze auto vezu do servisu s tim, ze mi ho vzdycky nablejskaj :wink:
Ted sice jezdim spinavej :oops: , ale za to mam v aute filtr klimatizace 8)
No tak ja ti ho priste za ten litr co bys nechal v AP Butovice klidne NABLEJSKAM! :wink: :D Jo ja to auti delal tak o tom muzem pokecat na srazu. :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Takže 3.garančka na 45000km a včetně výměny svící, mogulu, chladící kapaliny atd. to stálo bez 28 peněz 6000,-Kč. Opět spokojenost :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hanz píše:Takže 3.garančka na 45000km a včetně výměny svící, mogulu, chladící kapaliny atd. to stálo bez 28 peněz 6000,-Kč. Opět spokojenost :lol:
Jéééé,to mohlo být prasátek na srazu a benzínu na cestu. :roll: Chlape,zvaž ještě svou účast. :( Vyhrábni tajné fondy a přifrč. :wink:
Na 3.garančku jsem nešel-olej a filtry si umím vyměnit sám,skontrolovat pohledem karoserii z 10m za 1200Kč-dovedu také.....A když vše funguje na 100%,není co řešit. :lol: Minulý týden jsem byl na první STK a se slovy chvály od technika jsem prošel jedna báseň. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

a kdo z Vás chodí na garančky po tom co mu to už aní v knížce nepíšou???myslím cca 160tisic a výš na tachometru :?
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“