Loketní opěrka

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dedecko
*
Příspěvky: 53
Registrován: 16 zář 2006, 14:21
Bydliště: ostrava

Loketní opěrka

Příspěvek od dedecko »

Doufám že nezakládám nové téma, ale kontkrétně u Getze jsem takové nenašel.
Chtěl bych se zeptat jestli někdo z Vás nemá zkušenost s loketní opěrkou.
Kdysi jsem na internetu nějakou viděl, ale moc jsem tomu nevěřil. Navíc jsem nechtěl kupovat zajíce v pytli. Ale teď jsem zjistil že fabrika to nabízí jako origo příslušenství. Dokonce jsem ji viděl a nevypadá špatně, jen mě trochu zarazilo to že se to upevňuje 4-ma samořeznýma šroubkama. Tudiž bych rád věděl jestli to někdo má, jak je s tím spokojen co se týče ergonomie, jestli nebyly potíže s instalaci, jak to drží, apod. Děkuji.
I30 1.6 mpi
Reklama
 

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Neco uz se resilo tady.
Uživatelský avatar
dedecko
*
Příspěvky: 53
Registrován: 16 zář 2006, 14:21
Bydliště: ostrava

Příspěvek od dedecko »

Díky za zajímavý odkaz. Ale bohužel zkušenosti žádné.
I30 1.6 mpi
Pb
*
Příspěvky: 13
Registrován: 12 úno 2007, 22:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pb »

dedecko píše:Díky za zajímavý odkaz. Ale bohužel zkušenosti žádné.
Loketní opěrku jsem si nechal namontovat originální při koupi vozu.
Je patrová a vynjkající. Vřele doporučuji!!!
Palette 1,4 2007
pavel11
*
Příspěvky: 49
Registrován: 03 led 2007, 16:34
Bydliště: Č.B.

Příspěvek od pavel11 »

Já jsem koupil jako dodatek. A byl jsem s ní maximálně spokojený. Je pravda, že pro mě by měla být o trošičku vyšší a delší, ale to nevadí. Přišroubování těmi samořezi je v pohodě, akorát jsem musel nástavec co se vsune do kruhového otvoru v konzoli obalit troškou izolačky, protože mi tam kloktal. A další úložný prostor v dosahu řidiče je taky parádní věcička.
Takže jestli opěrku- ANO
Je spokojenost - ANO a velká.
Matrix CHAMPION, 1,5CRDi VGT, rok 9/2006
Getz 1,3, rok 3/2003
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Doufam, ze vsichni mluvime o stejne loketni operce. V katalogu obcas byvaji vyfocene originalni operky Hyundai, coz jsou jen takove calounene podrucky pripevnene k sedadlu. To, co je nabizeno v CZ je zrejme nejaka "mistni originalni operka"
Ja si ji nechal namontovat hned pri koupi auta. Jsem moc spokojeny. Vypada to lepe, nez jenom dira mezi sedadly, odkladaci prostor je taky supr a pri me vysce mam sedadlo dost vzadu a s delkou operky problem nemam. Ona asi ani o moc delsi byt nemuze, protoze pak uz by asi branila pouziti rucni brzdy. Takze prijdes o tu zadni diru na umisteni lahve s limonadou a ziskas dva velke odkladaci prostory.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
karel2
**
Příspěvky: 236
Registrován: 15 led 2007, 10:44

.

Příspěvek od karel2 »

No ta dira na lahve je docela sikovna. Uz jsem, tu operku taky okukoval. Trochu me ale znejistuje to, z e kdyz je v te dire lahev a tak se cely ten plastovy dil na podlaze necha hodne rozviklat. Mozna by to v mym propade chtelo nejak lip pripevnit i ten plast. Ale taky o ni uvazuju. Jsem na ni zkyklej z jinyho auta a je to k nezaplaceni. I ten odkladaci prostor se hodi velmi.
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: .

Příspěvek od XMira »

karel2 píše:No ta dira na lahve je docela sikovna. Uz jsem, tu operku taky okukoval. Trochu me ale znejistuje to, z e kdyz je v te dire lahev a tak se cely ten plastovy dil na podlaze necha hodne rozviklat. Mozna by to v mym propade chtelo nejak lip pripevnit i ten plast. Ale taky o ni uvazuju. Jsem na ni zkyklej z jinyho auta a je to k nezaplaceni. I ten odkladaci prostor se hodi velmi.
Jo, plast neni zrovna "pribetonovany", ale operka celkem pevne drzi mezi sedadly, takze zadny vyrazny "vyklavy" pocit nezazivam :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
dedecko
*
Příspěvky: 53
Registrován: 16 zář 2006, 14:21
Bydliště: ostrava

Příspěvek od dedecko »

Díky všem za hodnotné zkušenosti. Mechanik mě ovšem zarazil tím že abych ji tam přišrouboval, musím vymontovat celý panel mezi sedadly a opěrku přišroubovat jako by zespod. Doposud jsem si myslel že ji přišroubuji jako by kolem toho kruhového. Víte kde je pravda?
I30 1.6 mpi
pavel11
*
Příspěvky: 49
Registrován: 03 led 2007, 16:34
Bydliště: Č.B.

Příspěvek od pavel11 »

Toho technika pošli do háje. Já bych už k němu nešel ani na výměnu vody do ostřikovače. Samozřejmě, že se montuje tak, že vsuneš opěrku do kruhového výřezu, pak ji plně otevřeš, svrtáš malým vrtáčkem (pr. 1-2 mm) a nakonec dotáhneš těmi čtyřmi samořezi.
Nic víc a nic míň.
Matrix CHAMPION, 1,5CRDi VGT, rok 9/2006
Getz 1,3, rok 3/2003
karel2
**
Příspěvky: 236
Registrován: 15 led 2007, 10:44

2 XMira

Příspěvek od karel2 »

ee "viklat" :wink:
Odpovědět

Zpět na „GETZ“